Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 10:20:15

Drogie Szafowiczki ;)
Czy używacie tego podkładu? Jaka jest Wasza opinia? Jesteście zadowolone?
Chciałam go wypróbować, ale zanim kupię wolę zapytać Was o zdanie :)

Zamawiacie na allegro? Jakiego sprzedawcę możecie polecić, żeby była pewność, że to nie podróbka i świeży kosmetyk? :)


zweryfikowana
Posty: 680
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 10:24:17

uwielbiam ten podklad. Plus daje napewno za to, ze swietnie matuje i kryje niedoskonalosci Wielki minus za to, ze jest gesty i trzeba sie napocic aby dobrze rozsmarowac.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 10:27:12

Ja miałam zarówno do skóry suchej i normalnej jak i tłustej i mieszanej. Bardziej polecam ten do suchej i normalnej, ten do tłustej/mieszanej bardziej podkreślał suche skórki i trudniej się rozsmarowywał. Generalnie te podkłady są fajne, szukałam go, bo ciężko mi znaleźć taki jasny jakiego potrzebuję, a Revlon Colorstay właśnie taki odcień mają. Myślę jednak, że na codzień to trochę za mocne podkłady (ja z nich zrezygnowałam, tylko od czasu do czasu go stosuję, a kiedyś codziennie), nie ma sensu tak bardzo szpachlować twarzy jeżeli nie masz naprawdę wielu problemów do ukrycia. A jeżeli je masz, to lepiej je leczyć niż zamalowywać, ale to już zupełnie inna historia... :)

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 10:32:27

Plusy:
-dobrze kryją
-dobrze matują
-mają wiele odcieni
-są wydajne
-nie robią smug
-na allegro można kupić w miarę dobrej cenie

Minusy:
-są ciężkie w sensie na twarzy :P
- na początku mogą Ci śmierdzieć
ostatnio kupowałam u użytkownika uzil2 - nie drogo, szybko, miły kontakt, produkt dobrze zapakowany no i made in USA!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 10:34 przez honesty.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:15:52

ja zamówiłam no ale czekam na razie na przesyłkę i doczekać się nie mogę ;/
Piszecie, że jest ciężki - to znaczy, że widać go mocno, robi efekt maski czy jak?

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:20:42

jesli wczesniej sie wypilingujesz nie dokladnie to jak sie osadzi na skorkach nie startych to bedzie widac.
pamietaj by dobrze rozsmarowac tez na szyi i lini szczeki bo matuje konkretnie i ja kiedys nie dopatrzylam na szyi i mialam kreske ktora lecialam wycierac...
nie stosuj pilingow natluszczajacych pod ten podklad bo sie zwałkuje-dlaprzykladu cukrowy piling farmony sie nie nadaje
dokladnie przesusz twarz bo na mokrej /wilgotniej bedzie sie mazal
nakladam pędzelkiem i robiac plamy i palcami rozsmarowuje

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:23:53

dla mnie ten pokład jest kompletnie beznadziejny

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:25:46

ja tez nie polecam,efekt maski,podkresla suche skorki i strasznie czuc go na twarzy;/

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:26:50

używałam beznadziejny nie jest wart swojej ceny.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:27:31

ja właśnie też się nad nim zastanawiam. Mam tłustą cerę i jeszcze nie znalazłam podkładu, który by ją dobrze zmatowił. Poleciła mi go moje kosmetyczka. Malowała mnie na wesele i właśnie tego podkładu używała. Fakt, doskonale kryje i matuje. A w połączeniu z bazą mój makijaż przetrwał jakieś 15 godzin (w tym kilka godzin weselnych tańców ;)) Minusem jest jednak fakt, że czułam się jak bym miała tonę szpachli na twarzy. Jest ciężki.

zweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:29:57

ja polecam

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:32:53

Revlon kryjący z tej serii to dla mnie najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam! Na początku kupowałam w douglasie ale później przerzuciłam się na allegro bo za tą samą cenę na aukcji mam dwie sztuki.
Nie wiem czemu dziewczyny muszą się napocić żeby go nałożyć...ja nie mam tego problemu....wiadome, że jeśli mówimy o kryjąco-matującym to ma gęstszą konsystencję i jest trudniejszy do nałożenia, ale bez przesady... no i nie ma efektu maski:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:34:45

Cytat
ola011
ja tez nie polecam,efekt maski,podkresla suche skorki i strasznie czuc go na twarzy;/

o kurcze ;/ nawet mnie nie strasz :(

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:36:55

a moze polecic dobrego sprzedawce, ja pierwsza buteleczke chce kupic w douglasie, zeby ladnie dobrac kolor ale potem wole alle, ale nie chce wtopic kasy z chinskie przeterminowane podróbki :(

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:38:34

używajcie pędzla do nakładania podkładu to nie będzie za ciężki na twarzy i nie będzie go za dużo bo wystarczy mała kropla żeby w ten sposób pokryć całą twarz bez efektu maski.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FARBY ADVANCE TECHNIQUES AVON