Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:23:54

Witajcie
Szukałam opini na temat efektów jakie daje stosowanie olejku rycynowego..ale nigdzie nie znalazłam składnej odpowiedzi, tylko pisze jak stosować itd itp..
Więc pytanie brzmi jakie są efekty po stosowaniu tego własnie specyfiku.. i kiedy można się ich spodziewać ? po jakim czsie? czy są jakieś skutki uboczne?

nikt??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:26 przez irytacja.

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:26:59

Ja używałam na rzęsy i brwi ale żadnych efektów nie miałam ;P jak w drogerii naturze kupiłam taką odżywkę niebieską za 10 zł nie całe to po niej ściemniały mi brwi i może minimalnie rzęsy wydłużyły. Skutków ubocznych chyba nie ma w każdym razie ja nie miałam :)

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:28:38

ale do czego chcesz go używać, może napiszesz? na przeczyszczenie, na rzęsy, brwi, włosy?!

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:29:23

Ja także mogę napisać,że wielkich efektów nie miałam.
Chyba bardziej na psychikę to działało :P

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:29:34

Cytat
xmegustax
Ja używałam na rzęsy i brwi ale żadnych efektów nie miałam ;P jak w drogerii naturze kupiłam taką odżywkę niebieską za 10 zł nie całe to po niej ściemniały mi brwi i może minimalnie rzęsy wydłużyły. Skutków ubocznych chyba nie ma w każdym razie ja nie miałam :)

możesz coś wiecej napisać o tej odżywce?? jak się nazywa? do czego jest?
a jak długo stosowałąs olejek rycynowy?

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:29:39

ale chcesz na przeczyszczenie czy wlosy?;D

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:29:44

olejek rycynowy to olejek na przeczyszczenie..;)
słyszalam ze jest swietny ze naprawde dziala... ;) moja kolezanka uzywala i jest zadowolona...
tylko trzeba uwazac zeby nie dostal sie do oczu bo bedzie masakra/...

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:30:12

xmegustax Pamietasz moze nazwe? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:31 przez OneMillion.

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:31:44

Cytat
funk7
ale do czego chcesz go używać, może napiszesz? na przeczyszczenie, na rzęsy, brwi, włosy?!

no tak dla mnie to oczywiste dla Was już nie :)
Kupilam go bo naczytałam się tyle dobrych opini że wzmacnia WŁOSY I RZĘSY.( w tym celu mam zamiar go stosować)

a ile w tym prawdy??
Cytat
LookBaby
olejek rycynowy to olejek na przeczyszczenie..;)
słyszalam ze jest swietny ze naprawde dziala... ;) moja kolezanka uzywala i jest zadowolona...
tylko trzeba uwazac zeby nie dostal sie do oczu bo bedzie masakra/...


a co dokładnie zdziałal ten olejek?? :) poprawiła się jej kondycja włosów?? rzęsy urosły??:)włąsnie dużo osob mowi o cudach ale nigdzie konkretów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 12:33 przez irytacja.

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:32:51

ja wcieram codziennie na noc w końcówki włosów (bardzo mam suche) tylko nie można przesadzić z ilością bo ciężko będzie spłukać z włosów nawet myjąc kilkakrotnie. Wcieranie też nie należy do przyjemnych czynności, bo olej rycynowy jest bardzo gęsty, ale można go z czymś połączyć np. z naftą (jeszcze nie próbowałam, ja dodaje serum do włosów). Stosuję kurację olejem ryc. ponad tydzień i widzę pierwsze efekty:) ale na jakieś wyraźne wiem, że trzeba poczekać dłużej. Ostatnio zakupiłam sobie olejek kokosowy do używania na przemian z rycynowym i efekt był już po jednym użyciu:)

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:35:19

raz nałożyłam na włosy olejek , zrobiły się tak potfornie tłuste , nic nie pomogło a nie mogłam zmyc , może faktycznie tylko na końcówki się to nakłada , nafty też próbowałam , wyleciała mi połowa włosów , głowa swędziała nie samowicie ( może mam uczulenie na jakiś składnik) . lepiej kupic za 9 zł odrzywke z avonu ;)

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:36:15

Cytat
dagoos86
ja wcieram codziennie na noc w końcówki włosów (bardzo mam suche) tylko nie można przesadzić z ilością bo ciężko będzie spłukać z włosów nawet myjąc kilkakrotnie. Wcieranie też nie należy do przyjemnych czynności, bo olej rycynowy jest bardzo gęsty, ale można go z czymś połączyć np. z naftą (jeszcze nie próbowałam, ja dodaje serum do włosów). Stosuję kurację olejem ryc. ponad tydzień i widzę pierwsze efekty:) ale na jakieś wyraźne wiem, że trzeba poczekać dłużej. Ostatnio zakupiłam sobie olejek kokosowy do używania na przemian z rycynowym i efekt był już po jednym użyciu:)

ja też mam bardzo suche końcówki i liczę ze olejek mi pomoże,farmaceutka mowiła żeby olejek połaczyć z żółtkiem wtedy lepiej się go nakłada na włosy i oczywiscie zeby nie nakładać na skórę głowy bp tego nie domyjesz :)
a możesz powiedzieć jakie efekty zauważyłaś u siebie po tym tyg??

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:37:42

Cytat
irytacja
Cytat
funk7
ale do czego chcesz go używać, może napiszesz? na przeczyszczenie, na rzęsy, brwi, włosy?!

no tak dla mnie to oczywiste dla Was już nie :)
Kupilam go bo naczytałam się tyle dobrych opini że wzmacnia WŁOSY I RZĘSY.( w tym celu mam zamiar go stosować)

wybacz że nie było dla mnie oczywiste co masz na myśli :|
na brwi u mnie zadziałał dobrze, na rzęsy wcale, na włosy nie stosowałam.

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:39:27

końcówki były w lepszej kondycji, nawet błyszczały;)- ale to nie był jakiś spektakularny efekt:) na taki z pewnością trzeba dłużej poczekać. Póki co stosować będę dalej bo wg mnie działa:)

Olejek rycynowy-efekty??

20 sie 2011 - 12:39:46

ja używałam na rzęsy
były mocniejsze nie wypadały tak ani się nie łamały były takie elastyczne i błyszczące .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dax Cosmetics