Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Maska do włosów, a wypadanie ?

09 sie 2011 - 17:54:36

Witajcie dziewczyny :)
Otóż strasznie wypadają mi włosy, zwłaszcza teraz po ciąży ... :(
Po umyciu stosuję maskę odżywczą przeciw wypadaniu ( nie ważne jaką bo przy każdej masce jest to samo )
Podczas nakładania tzn wcierania maski we włosy i skórę głowy wypada mi strasznie dużo włosów, aż plącz mi się w dłoniach :(
Czasami mam wrażenie, że tracę więcej włosów w trakcie nakładania maski niż jak bym tego nie robiła wcale ...
Czy to normalne ? Czy któraś z Was ma podobnie ??
Nie wiem co myśleć boję się, że zostanę łysa ... :(
nikt ?? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-09 18:12 przez Fergi_1424.

Maska do włosów, a wypadanie ?

09 sie 2011 - 18:24:12

Też tak ostatnio mam wcinam skrzyp i mam nadzieje ,ze pomoże idz do apteki po jakies tabletki na wzmocnienie włosów i spokojnie łysa napewno nie bedziesz :))

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Maska do włosów, a wypadanie ?

09 sie 2011 - 18:30:10

dzięki za chociaż jedną radę :)
Dzięki za tak wiele odpowiedzi normalnie jestem zaskoczona waszą pomocną radą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-09 18:44 przez Fergi_1424.

Maska do włosów, a wypadanie ?

10 sie 2011 - 10:16:52

Niestety wyczytałam gdzieś,że po ciąży to normalne.W czasie samej ciąży włosy robią się ładniejsze,grubsze i ma się wrażenie,że jest ich więcej a po niestety efekt jojo :( mnie też to czeka :) Można oczywiście stosować odżywki i maski,ale radykalnych zmian nie będzie.Poza tym wypadanie włosów w odpowiedniej dozwolonej ilości jest normalne.Są jakieś granice oczywiście,ale już nie pamiętam dokładnego przedziału.Nie kupuj dodatkowych witamin jeżeli karmisz piersią i bierzesz witaminy dla kobiet karmiących żeby z nimi nie przedobrzyć.Dobra jest też odżywka w płynie Radical do wcierania we włosy i skórę głowy ponieważ pobudza do wzrostu włosów.W każdym razie jeżeli nie widać łysych "placków" i ogromnych prześwitów to napewno nic złego i minie z czasem jak dojdziesz do siebie po ciąży.To może trochę potrwać :(

Maska do włosów, a wypadanie ?

10 sie 2011 - 10:24:44

Ja też tak miałam po ciąży. włosy wypadały mi w przerażających ilościach, a że zawsze miałam ich dużo i były bardzo grube, to byłam przerażona. Zaczęłam przyjmować Capivit piękne włosy, wzięłam 2 opakowania i problem zniknął, włosy się wzmocniły, przestały wypadać i zaczęły ładnie błyszczeć. Bardzo dobre są też produkty marki Waxx, jest też linia przeznaczona do włosów wypadających: szampon, odżywka, maska. Ja z Waxxa używam maski z proteinami mleka, nakłaham raz w tygodniu na pół godziny i jestem bardzo zadowolona, włosy są bardzo miękkie i odżywione.

Jeśli używasz maski po każdym myciu, to może za często, obciążasz bardzo włosy. Maskę powinno stosować się raz w tygodniu.

Maska do włosów, a wypadanie ?

10 sie 2011 - 10:27:58

Dziewczyny, a może znacie jakąś dobrą maskę do włosów?

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Maska do włosów, a wypadanie ?

10 sie 2011 - 10:33:11

dzięki wielkie za odpowiedzi, a stosuję tak jak na opakowaniu 2-3 razy w tygodniu ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gruboziarnisty peeling głęboko oczyszczający do twarzy avon