Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Własnie przyszedł mi kwas mogdałowy z mazideł:) tyle sie nasuchałam dobrego ze nie moge sie doczekac aż wypróboje , nie zaczne od toniku tylko od najmniejszego stęzanie peelingu czyli jakies 10% poniewaz wczesniej stosowałm troszke krem acne derm z kwasem:)., kwas mam , strzykawka do odmiezenie też, zaraz lece po wode destylowana i alkohol ,choc jak narazie zrobie bez alkoholu zeby az tak mocne nie byllo... słysząłm ze mozna tez z minealna ale niewiem:)... Ktoś stosował lub ma zamiar?? i chce opowiedzieć o efektach :)>

niezweryfikowana
Posty: 72
Ostrzeżenia: 3/5

a na co ten kwas migdałowy? jakie ma działanie?

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
bukiet134
a na co ten kwas migdałowy? jakie ma działanie?
Miało być do autorki.
Do czego to ma służyć?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-09 16:20 przez confetti3353.

Pierwsze słyszę o takim kwasie :)

Ja też nie słyszałam o tym. Jakie ma działanie? I daj znać jak będą jakieś rezultaty

wystarczy wpisac w google dziewczyny.

ja nie uzywalam i troszke bym sie bala na wlasna reke, chyba, ze bym widziala efekty np u zaufanej kolezanki i by mi wytlumaczyla wszystko co i jak :)

zweryfikowana
Posty: 1.260
Ostrzeżenia: 1/5

Peeling kwasem migdałowym to delikatny zabieg złuszczania naskórka przy użyciu naturalnego kwasu migdałowego.Zabieg polega na usunięciu defektów kosmetycznych i/lub zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej. Naskórek składa się z kilku warstw komórek ułożonych jedna na drugiej. Stosując peeling migdałowy można usuwać poszczególne warstwy naskórka regulując głębokość złuszczania.



Kwas migdałowy jest otrzymywanym z migdałów alfa-hydroksykwasem (AHA). Wykonany przy jego użyciu peeling chemiczny charakteryzuje brak pieczenia i zaczerwienienia przy dużej efektywności terapeutycznej. Peeling nie wyłącza pacjenta z życia codziennego, a pojawiające się łuszczenie jest delikatne i łatwe do ukrycie przy użyciu powszechnie stosowanych kosmetyków nawilżających.Co najważniejsze kwas migdałowy w przeciwieństwie do innych kwasów jako jedyny z kwasów nie jest fotouczalający co znaczy że możesz go stosować latem oraz korzystać z solarium.

Peeling jest wskazany w leczeniu:

* Pigmentacja (piegi, ostuda - melasma, plamy soczewicowate, przebarwienia pozapalne)
* Redukcja drobnych i głębszych zmarszczek
* Chęć odmłodzenia
* Spłycenie blizn
* Zapobieganie starzeniu się skóry
* Zmiękczenie i wygładzenie skóry
* Nawilżenie skóry
* Poprawa barwy i faktury skóry
* Trądzik grudkowo-krostkowy, zaskórniki
* Suchość skóry w przebiegu zmian chorobowych
* Starzenie się skóry,
* Blizny,
* Ślady potrądzikowe,
* Zmiany wywołane przez czynniki środowiskowe (tytoń, zanieczyszczenia),
* Zaskórniki, rozszerzone pory
* fotostarzenia skóry,
* trądziku grudkowo-krostkowego,
* przebarwień skóry,
* akantozy naskórka wywołanej nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV (po wakacjach, u osób nadużywających solarium)

a także:
* do rewitalizacji skóry u osób w różnym wieku.



Przebieb zabiegu:

1. Umyc doładnie twarz i szyje, okolice oczu i ust zabezpieczyc tłustym kremem. Jeśli są rozszerzone naczynka miejsca te należy pokryć również warstwą tłustego kremu.
2. Można przetrzec skórę płatkami kosmetycznymi, nasączonymi tonikiem lub spirytusem dla mocniejszego dzialania kwasu.Kwas nanieść opuszkami palców na osuszoną skórę. Jeśli skóra jest grubsza,tłusta(np poliki), należy położyć grubszą warstwę, jeśli cienka,sucha(np czoło) – cieńszą.U kazdego jest to sprawa indywidualna. Czym grubsza warstwa kwasu, tym intensywniejsze działanie.
3. Pozostawić preparat na skórze przez :
10-15min. - dla stężenia 20%
6 - 8 min. - dla stężenia 30%
5 - 7 min - dla stężenia 40%
,można delikatnie masować. Następnie zmyć dokładnie dużą ilością zimnej wody z mydłem,Bardzo wazne jest dokładne zmycie kwasu. Na skórze nie mogą pozostać resztki kwasu Uważać na oczy.
4. Nałożyć na miejsca poddane działaniom kwasów perłe kojącą po zabiegach z kwasami lub zwykly krem natluszczający.

Peeling dostępny w 3 różnych pojemnościach (2ml, 6ml, 10ml) oraz w 3 stężeniach (20%, 30%, 40%).Przed dodaniem do koszyka proszę wybrać pojemność produktu oraz stężenie (1 ml produktu wystarcza na 1 zabieg). Zaleca sie stosowanie produktu od najniższego stężenia, następnie z kolejnymi zabiegami można stopniowo zwiększać stężenie.Jeżeli były już przeprowadzane zabiegi z kwasami można zacząć od wyższych stężeń.


Dodaj komentarz Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

10,90 PLN
Wybierz Pojemność:
Wybierz 2 ml 6 ml 10 ml
Wybierz Stężenie:
Wybierz 20 % 30 % 40 %

szt.


Zapytaj o produkt

Nie słyszałyscie :)? hiot na wizazu od kilku lat:) Mi dermatolog poleciła u kosmetyvzki ale nie stac mnie na te zabiegi zbyt drogi , chce sie pozbys gródek i przebarwien po trądziku , te kwasy równiez lecza trądzik dziewczyny mówia ze takie sam działanie maja kwasy robione w domu jak u kosmetyczki . u kosmetyczki koszt od 50-200 zł , a ja zmaówiłam sobie 8 gr kwasu za 20 zł co stracza na wiele zabiegów
o efektach wam nie powiem bo dzis zaczełam stosowac ale jak bede widziec jakies to napisze;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-09 20:33 przez madziabladzia.

wiem jak działają kwasy, sama nakładałam na praktykach i miałam nakładane ale na własną rękę gdybym nie miała wcześniej z nimi styczności to bym sie nie odważyła nałożyc, trzeba pilnować bardzo czasu żeby nie poparzyć skóry

zwierzus ma racje.Nigdy w życiu bym sama nie nakładała kwasów gdybym nie miała o tym pojęcia.Nie kupiłabym też kwasów w necie od innej firmy niż przedstawicieli specjalizujących się w tym firmach u których trzeba posiadać certyfikat wydawany na szkoleniu.Każda skóra jest inna i może zareagować inaczej.U jednych może nie wywołać nic u innych za to spowodować silne efekty już podczas zabiegu.Poza tym istotny jest również rodzaj cery,rodzaj niedoskonałości itp itd.Super,że wszędzie jest napisane jakie dobre są kwasy,jak je stosować i wogóle a gdzie wzmianka o przeciwskazaniach i możliwych reakcjach niepożądanych?

kwas migdałowy zaczynam w domu od dzis

19 paź 2011 - 16:20:42

a ja dziś złożyłam zamówienie pewnie ze trzy dni i dostanę jeśli są zainteresowani,pisać mogę zdać relację z działania.oczekuję cudu:)

ja sobie robiłam peeling migdałowo-różany. nie jest taki ostry, jak samym kwasem migdałowym i daje świetne efekty :)

Używam salipega, ale wczoraj czytałam, że świetne efekty daje połączenie w kuracji salipega z peelingiem migdałowym. Kwas zamówiony na zrób sobie krem i czekam na przesyłkę.
Koniecznie podziel się radami i spostrzeżeniami.

Używasz kremu z filtrem?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maska do włosów, a wypadanie ?