Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 12:44:43

To znowy Ja;) tylko tym razem na temat kwasów migadłowych. Otóz znalazłam bardzo tanio w jednych z lepszych salonów w naszym miescie .Jeden zabieg 50 zł z ampułka..Więc bardziej na moją kieszen niz mikrodermabrazja. Na 4 zabiegi mam odłozone powiedzmy. Tylko że zdecyduje się dopiero po wakacjach o ile sie zdecyduję. Ale chciałabym poznac opinie osób które miały robione u kosmetyczki kwasy migdałowe?? Słyszałm u łuszczeniu? czy to przeszkadza w wyjsciu do ludzi jest az tak mocne?? czy ktos sie tym pozbył zaskórników amknietych grudek ? Sladów po krostach? bo to najwiekszy problem?/ a najwazniejsze czy skóra sie po tym nie pogorszyła. Otóz mam głównie problem z jednym policzkiem i brodą drugi mam gładki? niechce zeby cos sie z nim stałoo

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 14:17:22

tez jestem ciekawa...na allegro jest sporo kwasów, czy któraś używa w domu???

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 14:53:50

dołączam się do pytania. ;D

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 14:54:55

ja stosuję kwasy w domu;)

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 14:57:10

Cytat
Yennefer13
ja stosuję kwasy w domu;)
i jak?

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 15:03:24

To zależy od skóry, czy się będzie łuszczyć, czy nie - każda reaguje inaczej, aczkolwiek racze występuję lekkie łuszczenie, ale dobry krem nawilżający pomoże:) Oczywiście zaczyna się od najmniejszego stężenia, potem do większego, inaczej można sobie zrobić krzywdę! Na lato polecam kwas migdałowy, gdyż nie ma substancji fotouczulających i nie powoduje przebarwień. Pamiętajcie, im większe ph tym słabsze działanie kwasu, dlatego też nie sugerujcie się tylko stężeniem:)

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 15:05:58

Cytat
Yennefer13
To zależy od skóry, czy się będzie łuszczyć, czy nie - każda reaguje inaczej, aczkolwiek racze występuję lekkie łuszczenie, ale dobry krem nawilżający pomoże:) Oczywiście zaczyna się od najmniejszego stężenia, potem do większego, inaczej można sobie zrobić krzywdę! Na lato polecam kwas migdałowy, gdyż nie ma substancji fotouczulających i nie powoduje przebarwień. Pamiętajcie, im większe ph tym słabsze działanie kwasu, dlatego też nie sugerujcie się tylko stężeniem:)


jakiej firmy masz ten kwas ?

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 15:07:54

kwas migdalowy jest najbardziej delikatny, nawilzajacy; skora nei luszczy sie tak bardzo jak przy innego rodzaju kwasach.. ale najlepiej stosowac jeseinia i zima

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 15:08:27

dziewczyny!!!!!
KWASY NIE SĄ NA LATO! kwasy robi się na jesień / wiosnę...
no chyba, że chcecie nabawić się przebarwień itp ;/

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 15:09:06

to zależy, ja kupuję albo na stronie mazidla.com, lub na zrób sobie krem;) wpisz sobie w google to Ci wyskoczy:) parę razy na allegro kupiłam, ale się nacięłam, wolę jednak kupić trochę drożej a mieć pewność, że to oryginał:)

Cytat
dmii
dziewczyny!!!!!
KWASY NIE SĄ NA LATO! kwasy robi się na jesień / wiosnę...
no chyba, że chcecie nabawić się przebarwień itp ;/

akurat kwas migdałowy można stosować latem:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 15:09 przez Yennefer13.

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 15:10:02

U mnie w mieście tez jest na ten kwas promocja i zapisałam się na poniedziałek 01.08, zobaczymy, oczywiście tez chcę zrobić serję około 4-5 razy. Ciekawa jestem jak to wyjdzie;) Może jak zobaczę rezultaty to zacznę sama wdomu, choc narazie wole nie kombinować;)

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 16:02:54

Cytat
milencia85
tez jestem ciekawa...na allegro jest sporo kwasów, czy któraś używa w domu???

dziewczyny nie kupujcie takich rzeczy na allegro, nigdy nie wiadomo, co dostaniecie ;]
jeśli ktoś już chce sie tym sam bawić, to najlepiej kupić np. na Mazidłach, przynajmniej macie pewność, że nie dostaniecie bublu.

Co do łuszczenia sie skóry po kwasie - nie wiem jak tam jest po tym zabiegu u kosmetyczki (choć czytałam, że skóra prawie wcale sie nie łuszczy), ale wykonuje go w domu (nie kupowałam całego zestawu, tylko kwas + woda destylowana) i po każdym zabiegu - ok 3 dni po wykonaniu - zaczyna schodzić skóra, dosyć to wkurzające, bo nie można jej wyrywać (a tak mnie korci:p), wykonywać peelingu/maski w czasie wylinki, no i ogólnie brzydko to wygląda, choćbym miała przesuszoną skóre ;) ale potem jest ładnie rozjaśniona, część przebarwień schodzi, bądź sie rozjaśnia i ogólnie buzia wygląda zdrowiej, tak więc polecam:)
No i jest to najdelikatniejszy z kwasów, dlatego można wykonywać go cały rok, jednak należy zabezpieczać buźke wysokimi filtrami;)

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 17:13:12

Dzieki dzoewczyny:) czekam na opinie tych co robiły u kosmetyczki tez chciałbym pojsc od nastepnego tyg. W pon mam do dermatologa najpierw go spytam co o tym mysli. Więc czy któras robiła u kosmetyczki .. Chodzi mi o zlikwidowanie grudek zskórników zamknietych niechce wywalać znowu kasy w błoto:( a te co robiły w domu miałyscie proeblem z grudkami zaskónikami zamknietymi??

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 17:18:16

Musiałabym sobie zrobić taki zabieg na plecach,czy ktoś już robił?Jestem ciekawa jak zniwelował i czy zniwelował przebarwienia potrądzikowe.

Kwas migdałowy 50% opinie

26 lip 2011 - 17:32:49

nO DZIEWCZYNY POMOZCIE, NIEWIEM CZY SIE ZDECYDOWAC CZY NIE WYWALE KASY W BŁOTO

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

balsamy i kremy nawilżające.