Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 09:47:22

Proszę o rade dziewczyn które robiły:) Otóż mam dużo zaskórników zamkniętycg grudek lecze to od dawna żadne środki od dermatlogoa mi nie pomogły, Oprócz tego mam dużo przebarwień sladów po krostach i zniszczona cere..Myślałam nad tym aby udac się na zabieg mikrodermabrazji jesienia lub pod koniec wakacji.U nas w salonach cena najczesniej około 100 zł ale znalazłam nawet za 50 :) Jednek od wielu dziewczyn slyszałam ze to tylko pogarsza stan cery czy to prawda? Ja byłam na peelingu kawitacyjnym i faktycznie stan cery mi sie po kilku dniach po gorszył a efektów zerooo. Miała która s robiona i na cos jej pomogło? a może któras miała robione kwasy?

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 09:52:41

niestety nie pomoge ale podbijam,chetnie sie dowiem!

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 09:58:29

Na pewno pomaga, ale seria zabiegów, tak jak w przypadku peelingu kawitacyjnego, jeden zabieg tylko odswieza cerę, seria działa całkiem inaczej, polecam zabiegi z uzyciem kwasów owocowych, robisz od najmniejszego stezenia co coraz mocniejszego, efekty są świetne, na przebarwienia i calkowita odnowę naskóka, ale w tym przypadku tez tylko seria zabiegów przyniesie oczekiwany efekt.

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 09:59:35

Ja własnie za tydzień umówiłam się na kwas migdałowy ciekawa jestem jakie będą efekty. Cerę mam podobna do Twojej;)
No własnie mi kosmetyczka powiedziała, że po jednym razie cera będzie tylko odswiezona, trzeba przyjąć serję;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 10:00 przez Nicolia.

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:01:54

1. Najpierw musisz wyleczyć\wyczyścić cerę - mikro pomaga na pozbycie się pozostałości nie na aktywne zmiany.
2. Przy takich zmianach pomaga dopiero seria (min. 5) zabiegów - jeden zabieg odświeża\rozświetla cerę.
3. Mikro robi się na jesień lub wiosnę bo nie można po niej wychodzić na słońce (groźba przebarwień).
4. Lepiej dać więcej u sprawdzonej kosmetyczki lub dermatologa - słyszałam o przypadkach brzydkich powikłań po zabiegu u "pani Zdzisi spod czwórki" :(

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:02:40

miałam grudki i zaskórniki i mi pomógł Zorac i Duac. Zorac ma działanie złuszczające, a Duaciem smaruje sie bezpośrednio grudki i zmiany. Już po 2 tygodniach był niesamowity efekt.

Cytat
Deirdre
1. Najpierw musisz wyleczyć\wyczyścić cerę - mikro pomaga na pozbycie się pozostałości nie na aktywne zmiany.
2. Przy takich zmianach pomaga dopiero seria (min. 5) zabiegów - jeden zabieg odświeża\rozświetla cerę.
3. Mikro robi się na jesień lub wiosnę bo nie można po niej wychodzić na słońce (groźba przebarwień).
4. Lepiej dać więcej u sprawdzonej kosmetyczki lub dermatologa - słyszałam o przypadkach brzydkich powikłań po zabiegu u "pani Zdzisi spod czwórki" :(

popieram - mi moja dermatolog kategorycznie odradziła mikrodermabrazję teraz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-26 10:05 przez puchuskubatek.

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:07:16

zaden zabieg po jednym zastosowaniu nie da cudownych efektow trzeba ich zastosowac cala serie dopiero wowczas sa widoczne efekty.

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:09:54

Cytat
Deirdre
1. Najpierw musisz wyleczyć\wyczyścić cerę - mikro pomaga na pozbycie się pozostałości nie na aktywne zmiany.
2. Przy takich zmianach pomaga dopiero seria (min. 5) zabiegów - jeden zabieg odświeża\rozświetla cerę.
3. Mikro robi się na jesień lub wiosnę bo nie można po niej wychodzić na słońce (groźba przebarwień).
4. Lepiej dać więcej u sprawdzonej kosmetyczki lub dermatologa - słyszałam o przypadkach brzydkich powikłań po zabiegu u "pani Zdzisi spod czwórki" :(

zgadzam się w 100%- i tego co tu koleżanka powyżej napisała trzeba się trzymać bo inaczej faktycznie można narobić sobie szkody
ja miałam kwasy i mikrodermbarazję u dermatologa- ponieważ ja miałam bardzo głębokie złuszczanie kwasy TCA 50% i więcej oraz mikrodemabrazję diamentową gdzie złuszczanie było do nakskórka właściwego- czyli do krwi- musiałam tak mieć bo po przeorkopnym trądziku miałam bardzo głębokie blizny, ale ja moją panią dermatolog znam już od 10 lat i ufam jej bezgranicznie, nigdy kobieta nie zrobiła mi krzywdy, zna mnie i moją skrórę na wylot i tylko u niej bym to powtórzyła- ja miałam serię zabiegów takimi kwasami- było ich około 7- możesz zobaczyć jak teraz wyglądam w mojej szafie są zdjęcia- ja jestem z efektu bardzo zadwolona, aczkolwiek nie wiem jakie efekty da sam pieeling u kosmetyczki bo moje peeliengi kwasami u kosmetyczki to było przygotowanie tylko do tych głębszych u dermatologa i dopiero po tym mogę śmiało powiedzieć, że efekt był widoczny gołym okiem:) ale zależy jak głębokie masz te niedoskonałości, dobry fachowiec powienien to ocenić i dostosować do tego głębokość złuszczania

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:13:32

Zanim pojdzisz do kosmetyczki wyproboj w domu kosmetykow JADWIGA, sa na all.Papka do cery tradzikowej, maska bionawilazajaca i z borowiny.Dzialaja cuda.

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:14:29

Byłam wczoraj zakupiłam na gruponie wiec bylo taniej tak jak ty wczesniej chodzilam na peeling wczoraj poszłam Pani obejrzala moja buzie powiedziala ze nie u kazdego mozna ja zrobic ustawila najslabsza moc. Mi mowila ze mam bardzo dobra cere lekko przesuszoną i zalecila mikrodermabrazje raz na pol roku w celu doswiezenia w moim przypadku seria jest niepotrzebna a nawet zakazana. Ty powinnas umowic sie w dobrym zakladzie z kosmetyczka ktora by cie poprowadzila i zrobila serie. Moja siostra miala problemy z cera najpierw rodzice prowadzali ja do dermatologa gdy on zakonczyl leczenie kosmetyczka wyprowadzila jej twarz na prosta.

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:14:57

Zrobiłam sobie raz przed ślubem i zdecydowanie nie było efektu wizualnego. Może przy kilku zabiegach pozbyła bym się zaskórników, po jednym nie było efektu. Za to makijaż po tym jednym zabiegu trzymał się zdecydowanie dłużej.

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:17:23

Cytat
MamaAntosi
Zanim pojdzisz do kosmetyczki wyproboj w domu kosmetykow JADWIGA, sa na all.Papka do cery tradzikowej, maska bionawilazajaca i z borowiny.Dzialaja cuda.

Nie polecam do samodzielnego stosowania bez doświadczenia, można sobie wielką krzywdę zrobic.

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 2/5

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:17:46

nie mam pojęcia, ale chętnie się dowiem!

http://forum.szafa.pl/9/4030664/wieczor-panienski-KATOWICE.html help

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:19:34

mary_1205 piękna masz cerę, jak u niemowlaka :) mozna wiedziec jaki jest koszt takiego zabiegu?

Mikrodermabrazja pomaga czy szkodzi?

26 lip 2011 - 10:21:39

Cytat
monicka1808
Cytat
MamaAntosi
Zanim pojdzisz do kosmetyczki wyproboj w domu kosmetykow JADWIGA, sa na all.Papka do cery tradzikowej, maska bionawilazajaca i z borowiny.Dzialaja cuda.

Nie polecam do samodzielnego stosowania bez doświadczenia, można sobie wielką krzywdę zrobic.

Przesadzasz, to sa normalne kosmetyki. nie ma zadnej filozofii w ich stosowaniu.
Jadwiga owszem ma tez typowo profesjonalne kosmetyki do gabinetu jak seria ziolowa, ale przeciez tego autorce nie proponowalam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kwas migdałowy 50% opinie