Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

najlepszy balsam antycellulitowy

03 cze 2011 - 22:19:20

dziewczyny! jaki jest według Was najlepszy balsam na zmorę większości kobiet - cellulit;| ogólnie jestem szczupła, ale ostatnio trochę mi się przytyło;| oprócz zbędnych kilogramów przyplątał się też cellulit.. mam balsam SUMMER SLIM SORAYA. miała go któraś z Was? dobry jest? w ogóle jakie balsamy polecacie?:)

dieta ryżowa, balsam i 1h na rowerku stacjonarnym dziennie - przyłącza się ktoś?:) może mała grupa wsparcia;)

najlepszy balsam antycellulitowy

03 cze 2011 - 22:22:20

niezastąpiony eveline slim extreme czerwony rozgrzewajacy. naprawde dziala . warunek : stosowanie 2 razy dizennie plus masaz najlepiej masazerem pomagajac wchlonac sie serum.i jak chcesz miec efekty to lepsze od kremow jest serum .

najlepszy balsam antycellulitowy

03 cze 2011 - 22:24:55

oj ja już ze 2 lata sie z tym męczę ;(
tyle kosmetyków już używałam i nic
i nie ma tak że siedze z du*a a ciągle biegam jeźdzę na rowerze pływam ..

najlepszy balsam antycellulitowy

03 cze 2011 - 22:26:05

czytałam o tych rozgrzewających z eveline, ponoć sa dobre, ale.. na cellulit raczej stosuje się zimne prysznice, które obkurczają naczynia itd. a tu rozgrzewające? dobre to jest?

najlepszy balsam antycellulitowy

03 cze 2011 - 22:26:06

a niezastapione na cellulit to dieta... niestety. nie musi byc odchudzajaca, wazne sa odpowiednie produkty.
ja z calego serca polecam eveline rozgrzewajacy. skora jest napieta gladka. bardziej zbita jak po liftingu. a co za tym idzie cellulit mniej widoczny. ale wiadomoz e krem nei zalatwi sprawy na 100. trzeba dodac diete i ruch



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-03 22:27 przez tynka88.

najlepszy balsam antycellulitowy

03 cze 2011 - 22:28:49

a ja chyba jutro się wybiorę jutro do sklepu i kupie serum, o którym mówiła tynka88. tylko ono jest chłodzące, nie rozgrzewajace:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-03 22:29 przez kowalikowa.

najlepszy balsam antycellulitowy

03 cze 2011 - 22:30:52

Naturalny olejek grejpfrutowy i oliwka, żadne balsamy nie pomagały, to troszkę zmniejszyło mi widoczność cellulitu. Poza tym same wcieranie czegokolwiek nie pomoże, ważny tez jest ruch i masaże.

najlepszy balsam antycellulitowy

03 cze 2011 - 22:44:09

no oczywiście, bez ćwiczeń nie ma rezultatów, wszyscy (mam nadzieję;) wiedzą, ze same kremy, balsamy, czy sera nie wystarczą:)

najlepszy balsam antycellulitowy

04 cze 2011 - 15:05:50

ja mam z oriflame, polecam bo są naturalne i stosunkowo nie drogie a działanie mają podobne do tych z górnej półki



najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 22:42:07

Ja uzywam RoC Retinol AntiCellulite. Jest w sprayu i super sie rozprowadza. Po 2 tyg zauważyłam roznice!!!

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 22:47:46

nie ma czegos takiego. rozmiawialam z babka z biologi kiedys o tym i powiedziala ze cellu jest tak gleboko ze zaden krem nie wniknie. ale pomagaja masaze - wystarczy nawet zwykly olej, oliwa itp + banki chinskie - ja po kilku masazach wieczorem nie mam juz prawie tego dziadostwa. do tego skora jest mega gladka, miekka i jedrna a pupa.... pietro wyzej :)

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 22:51:03

Najlepsze kremy ujędrniające/wyszczuplające/antycellulitowe ma bezapelacyjne Eveline. I są przed wszystkim w przystępnej cenie.

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 22:52:39

ja uzywam elancylu , baniek chinskich+oliwka dla dzieci lub z zjaji oliwka antycelluitowa ale tez moze byc jakas zwykla oliwa, slyszalam ze kawa jest dobra do tego cwicze troche

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 22:53:10

Cytat
mc85
nie ma czegos takiego. rozmiawialam z babka z biologi kiedys o tym i powiedziala ze cellu jest tak gleboko ze zaden krem nie wniknie. ale pomagaja masaze - wystarczy nawet zwykly olej, oliwa itp + banki chinskie - ja po kilku masazach wieczorem nie mam juz prawie tego dziadostwa. do tego skora jest mega gladka, miekka i jedrna a pupa.... pietro wyzej :)
ale robisz masaz taki normalny czy tymi bankami chinskimi?? :)

najlepszy balsam antycellulitowy

05 cze 2011 - 22:55:53

Cytat
malwa_za
Cytat
mc85
nie ma czegos takiego. rozmiawialam z babka z biologi kiedys o tym i powiedziala ze cellu jest tak gleboko ze zaden krem nie wniknie. ale pomagaja masaze - wystarczy nawet zwykly olej, oliwa itp + banki chinskie - ja po kilku masazach wieczorem nie mam juz prawie tego dziadostwa. do tego skora jest mega gladka, miekka i jedrna a pupa.... pietro wyzej :)
ale robisz masaz taki normalny czy tymi bankami chinskimi?? :)

bankami. na poczatku bolalo ze ja pierdziele. i cale nogi sine. a teraz nie boli juz nic. masuje raz jedna noge raz druga i pupe - leze na boku i gladam film :) roznica jest ogromna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paski wybielające Crest