Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:19:30

Witam,jak w temacie.Macie dziewczyny jakies sprawdzony sposoby lub nowosci kosmetyczne dotyczace wybielania zębów?moze jakies pasty,paski do kupienia opisujcie które są dobre i ile kosztują,z góry dzieki za odpowiedzi

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:22:18

kilka dni temu był już taki wątek..

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:24:03

mozliwe,tylko jest ciezko znalezc stary temat.Nie siedze na szafie codziennie i niewiem czy był juz kiedys.

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:27:15

pasko odradzam, wybielają tylko z przodu zęby. Polecam białą perłę!! rewelacja, robisz sobie odcisk szczęki, i 2-3 razy dziennie nakladasz na tą "szczenkę" spesjalna pastę i nosisz jak aparat, ok pół godziny, efekty suuuuper juz po 2 tygodniach. wszystko do odcisku jest załączone w opakowaniu. cena to ok 50-80 zł:)

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:27:18

blendamed white strips.... sprawdzone i godne polecenia... jednak warto kupic na all zaplacisz 40zl z przesylka a nie 70 czy 80 w sklepie

zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:28:27

Ja uzywalam Crest Whitestrips Supreme czyli najmocniejsze. Zakupilam na allegro. Efekt byl powalajacy.. Ale... Pewnego dnia w trakcie picia ukruszyl mi sie zab. Zaczelama sie zastanawiac czy wlasnie te paski nie spowodowaly ukruszenia i szczerze mowiac wystraszylam sie i odstawilam je. Poczytaj na forum dziewczyny nawet wrzucaja swoje zeby przed i po kuracji, efektu nie da sie nie zauwazyc.

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:29:32

Cytat
paskudnik28
kilka dni temu był już taki wątek..



co z tego ze był?! tzn ze znow nie mozna o tym rozmawiać ? ;/


ja tez chetnie sie dowiem jakie mogą byc sposoby na wybielenie ząbków...;p

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:35:00

Cytat
werka16czarnulka
Ja uzywalam Crest Whitestrips Supreme czyli najmocniejsze. Zakupilam na allegro. Efekt byl powalajacy.. Ale... Pewnego dnia w trakcie picia ukruszyl mi sie zab. Zaczelama sie zastanawiac czy wlasnie te paski nie spowodowaly ukruszenia i szczerze mowiac wystraszylam sie i odstawilam je. Poczytaj na forum dziewczyny nawet wrzucaja swoje zeby przed i po kuracji, efektu nie da sie nie zauwazyc.
a gdzie mozna to zobaczyc?bo ja tak szczerze piszac w arcgiwum wiadomosci niewiem gdzie szukac i nawet jak jest zatytułowane

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:39:43

A ja polecam taki środek nazywa się biała perła używała tego moja siostra efekt świetny koszt ok. 60- 70 zł

zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:39:52

Wpisujesz w google crest whitestrips supreme forum i stron jest multum ;)

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

01 cze 2011 - 21:44:58

Właśnie jestem po zastosowaniu pasków wybielajacych blend a med. Zakupiłam je na allegro za około 45 zl z przesyłką ( w aptece pytałam to były za około 70 zł ). Stosuje sie je tydzien, nakleja sie na górne i dolne zeby dwa razy dziennie po około pół godziny. Pierwsze dwa dni super, dwa kolejne już gorzej- zeby "bolały mnie" cały czas, cały czas były czułe, głównie na zimno i ciepło, ale da sie wytrzymać:) ostatnie 3 dni już lepiej, ogólnie na tych paskach jest jakis aktywy zel, dlatego tak sie dzieje.
Efekty , jak dla mnie, sa rewelacyjne:) już miałam zamówienie na 3 opakowania tych pasków, bo inne osoby tez zauwazyły rózncie:) we wrzesniu mam slub i miesiac przed znów chce je zastosowac dla lepszego efektu:) tak wiec ogólnie ujmując: JA BYŁAM MEGA ZADOWOLONA Z TYCH PASKÓW:)

Paski wybielajace zęby JAKIE?????

09 lip 2012 - 22:22:17

Zastanawiam się nad kupnem pasków tylko które wybrać: Blendamed Whitestrips 3D czy może CREST SUPREME? które lepsze stosowała je któraś z was? Nie chcę kupować w ciemno

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TUSZ DO RZĘS Nivea DOUBLE BLACK