Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Suche włosy

19.05 o 14:32

Sposób na PRYSZCZE! :)

26.04 o 22:32

WAX Odżywka opinie

przedwczoraj o 19:35

tanie ciasta przepisy

17.03 o 11:47

Aktywne użytkowniczki

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:38:14

hej :)) słyszala moze ktoras z Was o kremie z wyciagiem ze śluzu slimaka?? moze ktoras z Was go urzywała??
ściślej chodzi mi o to czy rzczywiscie pomaga na blizny??
pozdrawiam :)

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:41:25

widziałam takie cuś w sklepie (około 60zl) tez jestem ciekawa czy to działa....moja babeczka od zajec powiedziala ze to pic na wode.... na blizny polecam cepan - capi cebulą ale pomaga:)

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:43:43

Jeżeli chodzi o leczenie blizn, to nie słyszałam , ale wiem że był reklamowany jako też idealny środek na likwidację zmarszczek, moja znajoma pokusiła się na ten nie mały wydatek i niestety efekty były mizerne. Jednym słowem wyrzucone pieniądze.Jeżeli ten specyfik nie pomaga na zmarszczki to na blizny tym bardziej.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

15 maj 2011 - 09:01:29

Krem ze sluzu slimaka jest znakomity, nie wiem jak te reklamowane kiedys w mango czy jakies specyfiki na allegro, ale u mnie w salonie kosmetycznym jest z firmy LEIM REWELACJA. "Ślimak" pomaga na blizny nawet rozjasnia troche rozstepy dodatkowo na przebarwienia no i jest swietny na ujedrnienie. Wiadomo jeden sloiczek na wszystko nie bedzie dzialal, ale mam klientke ktora powiedziala ze po pierwszym widzi poprawe w kolorycie i ogolnym wygladzie skory, ale ona nie ma blizn ;p wiec jesli chodzi o dzialanie p/zmarszczkowe i ujedrniajace to mozna cos zobaczyc po 1 sloiku

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Wygrałam kosz kosmetyków!!!