Obecnie rozmawiamy o:

oszustka na OLX

gorący temat

ŚLUB 2017

godzinę temu

Ładne, tanie meble?

godzinę temu

Popularna biżuteria

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:38:14

hej :)) słyszala moze ktoras z Was o kremie z wyciagiem ze śluzu slimaka?? moze ktoras z Was go urzywała??
ściślej chodzi mi o to czy rzczywiscie pomaga na blizny??
pozdrawiam :)

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:41:25

widziałam takie cuś w sklepie (około 60zl) tez jestem ciekawa czy to działa....moja babeczka od zajec powiedziala ze to pic na wode.... na blizny polecam cepan - capi cebulą ale pomaga:)

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

12 maj 2011 - 22:43:43

Jeżeli chodzi o leczenie blizn, to nie słyszałam , ale wiem że był reklamowany jako też idealny środek na likwidację zmarszczek, moja znajoma pokusiła się na ten nie mały wydatek i niestety efekty były mizerne. Jednym słowem wyrzucone pieniądze.Jeżeli ten specyfik nie pomaga na zmarszczki to na blizny tym bardziej.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUZ ŚLIMAKA KREM!!!!

15 maj 2011 - 09:01:29

Krem ze sluzu slimaka jest znakomity, nie wiem jak te reklamowane kiedys w mango czy jakies specyfiki na allegro, ale u mnie w salonie kosmetycznym jest z firmy LEIM REWELACJA. "Ślimak" pomaga na blizny nawet rozjasnia troche rozstepy dodatkowo na przebarwienia no i jest swietny na ujedrnienie. Wiadomo jeden sloiczek na wszystko nie bedzie dzialal, ale mam klientke ktora powiedziala ze po pierwszym widzi poprawe w kolorycie i ogolnym wygladzie skory, ale ona nie ma blizn ;p wiec jesli chodzi o dzialanie p/zmarszczkowe i ujedrniajace to mozna cos zobaczyc po 1 sloiku

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Wygrałam kosz kosmetyków!!!