Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

46 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

laserowe usuwanie cellulitu

07 maj 2016 - 00:04:10

Kurczę chciałabym taki zabieg i żeby nie kosztował majątku. Mam okropną tendencję do cellulitu. Jak nie pije dużo wody i utyję, to moja skóra wygląda okropnie.

laserowe usuwanie cellulitu

13 lip 2016 - 23:58:37

Ja też korzystałam z Cellar AWT. Szybko znikł znienawidzony cellulit. Wcześniej naprawdę nic nie pomagało. Ten zabieg był dla mnie zbawieniem i ratunkiem. Na szczęście się powiodło.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

laserowe usuwanie cellulitu

26 lip 2016 - 11:58:44

Cellulit to była moja zmora. Nie mogłam się go pozbyć ani ćwiczeniami, ani żadnymi kremami czy balsamami. Pomógł mi dopiero zabieg w Arkadii w Opolu. Jeżeli któraś szuka sprawdzonego gabinetu, to sprawdźcie ich ofertę. Warto, bo ceny też nie są jakieś z kosmosu :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

laserowe usuwanie cellulitu

29 sie 2016 - 12:32:33

Ja usuwałam w gabinecie Bellisana i mogę polecić. Efekty super, byłam sceptycznie nastawiona, ale rzeczywiście to pomaga. A muszę zaznaczyć, że wcześniej ani dieta, ani ćwiczenia ani różnego rodzaju kremy nie pomogły.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

laserowe usuwanie cellulitu

12 wrz 2016 - 10:22:31

Ja jestem szczupła i mam cellulit :) Praktycznie każda dziewczyna ma cellulit tyle,ze w róznym stopniu. Od kiedy ćwicz jest jednak lepiej. Oczywiscie zdarza mi się na niego narzekać ale mój mąż mówi,ze przesadzam i ze sama go widzę sun

Co do kosmetyków to również kilka z nich przetestowałam ale najlepsze okazało się serum Vialise na uda i pupę.Takie tanie nie jest , oj nie ale za to efekt super bo cellulit znacznie mniejszy i czuję się jędrniej.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

laserowe usuwanie cellulitu

05 lut 2017 - 20:01:32

Zabieg usuwanie cellulitu bardzo dobrze wykonują w Prodermie w Poznaniu <moderacja-spam>. Niedawno właśnie miałam tam taki zabieg i jestem bardzo zadowolona!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 17:14 przez moderator.

laserowe usuwanie cellulitu

22 mar 2017 - 23:31:33

Warto ! Jednak zadna dieta, cwiczenia ani kremy nie wyeliminuja problemu w 100%, przynajmniej nie w moim przypadku. Warszawiankom polecam gabinet Viva-Derm, bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg, dostałam odpowiedz na kazde pytanie

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

laserowe usuwanie cellulitu

25 mar 2017 - 00:54:52

A czy takie zabiegi naprawdę dają widoczne efekty? Ja stosuję peelingi mocno ujędrniające, np. naturalny z kawy dobrze działa na cellulit. Oprócz tego lubię termoaktywne serum ujędrniające z bielendy. Przy regularnym stosowaniu poprawia wygląd skóry

laserowe usuwanie cellulitu

02 kwi 2017 - 11:16:55

Polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea. W klinice pracuja 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem.Modelowani e sylwetki jest lepsze i nowsze od endermologii. Po zabiegu mialam gładka jędrna skóre. Jestem bardzo zadowolona. Ta klinika najlepsza dla mnie

laserowe usuwanie cellulitu

22 kwi 2017 - 20:34:08

ja miałam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadeai i było to bezbolesne, najlepiej sama zajdz i tam Ci wszystko dokładnie wytłumaczą

laserowe usuwanie cellulitu

27 kwi 2017 - 22:04:56

Też walczę z cellulitem już od kilku dobrych lat. Niby jestem szczupła, piję dużo wody, prowadzę raczej zdrowy tryb życia, a jednak cellulit był jest i już chyba ze mną zostanie na zawsze :)

laserowe usuwanie cellulitu

19 cze 2017 - 01:15:58

Rzeczywiście zabiegi laserem ujędrniają skórę, więc cellulit troszkę się zmniejsza. Ja miałam taki zabieg w Perfect Glamour (to mój ulubiony salon kosmetyczny we Wrocławiu) i fajnie, efekt jest. Do tego duże ilości wypijanej wody, lżejsza dieta i na plażę za miesiąc można iść :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

laserowe usuwanie cellulitu

14 lip 2017 - 09:52:45

Cytat
hallyy
Ja jestem szczupła i mam cellulit :) Praktycznie każda dziewczyna ma cellulit tyle,ze w róznym stopniu. Od kiedy ćwicz jest jednak lepiej. Oczywiscie zdarza mi się na niego narzekać ale mój mąż mówi,ze przesadzam i ze sama go widzę sun

Co do kosmetyków to również kilka z nich przetestowałam ale najlepsze okazało się serum Vialise na uda i pupę.Takie tanie nie jest , oj nie ale za to efekt super bo cellulit znacznie mniejszy i czuję się jędrniej.

Mam to serum. Jest boskie serce serce serce
Porównując do kremów drogeryjnych to roznica niesamowita. Minus za to,że stacjonarnie nei widzialam do tej pory. No i cena równeiz nie jest niska.Jednak z racji działania to wybaczam :D

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

laserowe usuwanie cellulitu

29 lip 2017 - 00:00:06

Długo męczyłam się z cellulitem, szczególnie po ciąży. Efekty dały zabiegi Venus Freeze, na których byłam w Vici Clinic w Krakowie - cellulit prawie cały zniknął, a uda znacznie zeszczuplały. Efekty są świetne, warto się na to zdecydować.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

laserowe usuwanie cellulitu

31 lip 2017 - 15:39:36

U mnie usuwanie cellulitu zabiegami Modente dopiero przyniosło skutek. Pozbyłam się cellulitu już teraz, ale przez lata smarowałam się kremami na cellulit i nic, także dziewczyny, obierzcie najlepiej kierunek salon kosmetyczny jeśli macie dość swojego cellulitu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Yves Rocher - krótka ankieta na temat marki i jej kosmetyków