Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowe solarium...

09 kwi 2011 - 21:11:13

Hej dziewczyny chcialabym sie dowiedziec od Was czy któras miala juz do czynienia z domowym mini solarium do twarzy philips czy warto cos takiego wogóle kupic? czy dziala? i najwazniejsze.... jak sie tego uzywa? co o tym myslicie drogie to nie jest ale czy takie skuteczne jak prawdziwe w salonie??? bede wdzieczna za sugestie :)))



Domowe solarium...

09 kwi 2011 - 21:13:58

oo ja też się chętnie dowiem jak to jest


:))

Domowe solarium...

09 kwi 2011 - 21:15:40

chętnie moge takie sprzedac malo uzywane w bardzo dobrym stanie :D

Domowe solarium...

09 kwi 2011 - 21:15:40

chętnie moge takie sprzedac malo uzywane w bardzo dobrym stanie :D

Domowe solarium...

09 kwi 2011 - 21:19:18

no ale co opalac sama twarz?? a reszta blada? troche bez sensu

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Domowe solarium...

09 kwi 2011 - 21:20:35

ja sądzę, że do samej twarzy solarium? pomyśl jak przy opalonej twarzy reszta ciała wygląda...

solarium jest szkodliwe! to pewnie wiesz..
są kobiety które też zażywały solarium mają po 30-40 lat a ich skóra wygląda na 60!
daj sobie spokój.. nie długo słoneczko opalanie się na dworze jest przyjemniejsze..

Domowe solarium...

09 kwi 2011 - 21:31:06

Ja je mialam to jest solarium do opalania twarzy i dekoltu.Masz tam z boku takie pokretlo jak dobrze pamietam ustawiasz tam czas opalania ale powiem ci szczerze ze jest bardzo slabe i szkoda kasy na nie . Ja sie zaraz swojego pozbylam bo nie bylo wcale efektu po nim !!!! Ono ma zbyt slabe lampy uwazam nawet jak trzymalam je bardzo dlugo to nie widzialam osobiscie efektow wiec lepiej isc na zwykle solarium gdzie jest szybki efekt opalenia na calym ciele.
Moim zdaniem nie opalisz sie i szkoda na nie pieniedzy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-09 21:33 przez sisters2.

Domowe solarium...

09 kwi 2011 - 21:34:32

nigdy na zadne solarium nie chodzilam tez sie boje ze skora sie zestarzeje za szybko ale tak z ciekawosci pytam czasem mnie korci sprobowac.... ale dobrze ze ktos czlowieka czasem pochamuje :)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Iwostin czy pharmaceris ?