Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:50:16

hej,
ja tez mam cere tradzikowa tlusta i kiedys w gazecie znalazlam cos o excipil czy excipial i kupilam
sa dwa odcienie jasny i ciemny jest to taka podklado masc bo wysusza syfi ale bardzo dobrze kryje i nie widac efektu maski
dostepne w aptece za ok 20zl
ja uzywam juz druga tubke i nie wyobrażam sobie wrocic do zwyklych podkladow po ktorych swieci sie skora



Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 22:12:02

Cytat
patimonek
hej,
ja tez mam cere tradzikowa tlusta i kiedys w gazecie znalazlam cos o excipil czy excipial i kupilam
sa dwa odcienie jasny i ciemny jest to taka podklado masc bo wysusza syfi ale bardzo dobrze kryje i nie widac efektu maski
dostepne w aptece za ok 20zl
ja uzywam juz druga tubke i nie wyobrażam sobie wrocic do zwyklych podkladow po ktorych swieci sie skora


Chyba spróbuję :)

Najlepszy kryjący podkład

10 mar 2011 - 17:22:57

Ja polecam Clinique Superbalanced, super kryje, jest lekki, tam gdzie trzeba nawilża tam gdzie nie- matuje, dość drogi, bo około 120 zł, ale efekt jest zachwycający.

Najlepszy kryjący podkład

10 mar 2011 - 17:24:42

nie ma dobrego kryjacego podkladu
dobry korektor + podklad da efekt sam podklad niestety nie:).

Najlepszy kryjący podkład

10 mar 2011 - 17:33:46

manhattan -super kryje i zostawia matowa cere na wiele godz a przy tym skóra oddycha jest niedrogi bo ok 20zł ...

Najlepszy kryjący podkład

10 mar 2011 - 17:40:21

najlepszy profesjonalny podkład kryjący, naprawdę kryjący, nie wysusza i długo się trzyma

Make up Factory - Cream Foundation - Podkład Kremowy kosztuje 94 zł ale jest wydajny

Najlepszy kryjący podkład

11 mar 2011 - 17:01:02

najlepszym kryjącym podkładem jak dla mnie jest revlon colorstay ;) jest mega trwały i matuje moją mieszaną cerę.. mam z nią niestety spore problemy , a on wszystko ładnie kryje ;) niektórzy mówią, że nie, ale widocznie nie umieją go nakładać..
aa ,jeszcze koszt revlonu to ok 38 zł na allegro ;) w sklepie 69, więc różnica spora



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-11 17:01 przez cornish_pixies.

Najlepszy kryjący podkład

12 mar 2011 - 18:09:34

Nikaguar! Mam pytanko napisałas o sposobie na pozbycie sie tradziku. Moglabys napisac mi cos wiecej na ten temat? Najlepiej na moja poczte ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) z góry dziekuje;)

Najlepszy kryjący podkład

12 mar 2011 - 18:11:11

dermacol:)

Najlepszy kryjący podkład

25 wrz 2012 - 23:52:56

jak dla mnie najlepszy jest Rimmel Lasting Finish:)

Najlepszy kryjący podkład

25 wrz 2012 - 23:56:08

vichy dermablend,poczytaj o nim.na all koszt 60zl ale starczy Ci na okolo 4,5 miesiecy :) polecam

Najlepszy kryjący podkład

25 wrz 2012 - 23:58:31

mam cerę trądzikową i sporo blizn potradzikowych a podkladow stosowałam z milion!
osobiście polecam pharmaceris ale jednak jest za malo troszkę kryjący bo nie kryje blizn dlatego na niego nakladam jeszcze manhatan - podwer mat cena okolo 25 zł. jest świetny!
przy takim połączeniu wiele osob mi mowi, ze nawet nie widać zebyma miaąl blizny i trądzik.

Najlepszy kryjący podkład

26 wrz 2012 - 00:09:46

ja mam właśnie zamiar wyprówować manhattan powder mat, zobaczymy co z tego wyniknie..

Najlepszy kryjący podkład

26 wrz 2012 - 00:14:32

ob dotleniajacy od oriflame!:) polecam !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plastry z woskiem do depilacji