Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:09:39

dla mnie ten jest najlepszy cena chyba ok 26 zl



Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:13:39

artdeco maxfactor ale naklepiej poradzil sobie kryolan:)

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:14:18

Cytat
just3
dla mnie ten jest najlepszy cena chyba ok 26 zl

Też go miałam, jednak dla mnie jest zbyt "delikatny".

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:14:50

ja bardzo długo używałam podkładu Vichy i byłam bardzo zadowolona. Ostatnio z braku kasy byłam zmuszona to kupienia czegoś tańszego więc sięgnęłam po Manhattan Powder Mat i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Bardzo ładnie kryje, poza tym dobrze matuje a ja mam duży problem z błyszczącą się cerą no i do tego jest lekki a cena bardzo przystępna. Polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 10:15 przez kinusisko.

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:18:33

Cytat
1basia89
Cytat
AniuLala
Hej Dziewczyny!

Szukam jakiegoś dobrego ( i nie kosztującego fortunę :P) podkładu kryjącego.
Mam cerę trądzikową, sporo blizn mi pozostało i chciałabym to jakoś przykryć.

Mogłybyście coś polecić?

Co sądzicie o podkładach w kompakcie?

Najlepszy podkład kryjący to Dermacol - bez wątpienia. sama używałam go do ukrycia blizn i wyrównania kolorytu cery. Sprzedaję go na szafie, bo jest mi już nie potrzebny. Tani i skuteczny.

Faktycznie to prawda. Jest nie do zdarcia i kryje intensywnie. Kiedy ja miałam problemy skórne też go używałam. Ale żeby nie było efektu maski bo to dość "ciężki" produkt to nakładałam go wilgotnym aplikatorem do podkładów. Krył tak samo ale nie miało się wrażenia ciężkości na buzi. Jest rewelacyjny!
Cytat
yooy1
artdeco maxfactor ale naklepiej poradzil sobie kryolan:)

Kryolan też jest świetny ale trochę jednak kosztuje :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 10:19 przez shadowcaster.

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:19:05

podklad under twenty plus korektor poradzi sobie mam taka sama cere :)

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:19:30

MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE i revlon ;)

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:21:55

a ja juz bardzo długo uzywam LIRENE sa 2 matujacy i kryjacy polecam ok 10 zł

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:24:35

Cytat
carmelek91
A to ja polecam serdecznie podkłady mineralne (tylko nie te "niby mineralne" z drogerii) jeśli masz trądzik nadal to na pewno nie będą zapychać cery, krycie też dobre, porównywalne z revlonem choć są sypkie (oczywiscie jeśli kupisz odpowiednie, intensywnie kryjące) Mam doświadczenie w podkładach kryjących i tak: dermacol odpada, ochydna maska, strasznie ciężki, ew. można stosować jako korektor, dermablend- nie lubię, dla mnie wcale tak super nie kryje, revlon- dobre krycie, ale dość cieżki, bałam sie zapychania, lasting performance-najlepszy z nich, dobre krycie, lżejszy ale też jestem na końcowym etapie leczenia trądziku i blizn po nim i wydaje mi się że jednak przyczyniał się do powstawania zaskórników. DLatego przerzuciłam się na minerały i jestem zachwycona\

Zgadzam się w 100% MINERAŁY, MINERAŁY I JESZCZE RAZ MINERAŁY! Ja tym można powiedzieć podleczyłam skórę na buzi. Są tak genialne, że można o nich pisać godzinami. Ale muszą być to faktycznie w 100% minerały. Te dostępne w sklepach niestety w co najmniej 1/2 to syntetyki. No i kwestia nauczenia się nakładania. Dość specyficzna sprawa. Ale szczerze polecam. Polecam firmę RHEA. Mają ogromny wybór różnych kosmetyków mineralnych. Są one w 100% mineralne. Duża gama kolorów i dość przystępna cena. A ponadto można pod nie stosować kosmetyki do leczenia trądziku. Ja tak robiłam. Smarowałam paszcze maścią na pikle i nakładałam podkład mineralny. Są lekkie, a kryją genialnie. Nawet zalecane przy leczeniu wysypów skórnych jest aby w nich spać :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 10:29 przez shadowcaster.

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:24:59

na mojej twarzy tego z lirene w ogole nie bylo widac :(

no niestey musimy szukac pol zycia podkladu do swojej cery

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:25:24

zdecydowanie IsaDora high performance + lekki puder kryjacy

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:32:36

Cytat
carmelek91
A to ja polecam serdecznie podkłady mineralne (tylko nie te "niby mineralne" z drogerii) jeśli masz trądzik nadal to na pewno nie będą zapychać cery, krycie też dobre, porównywalne z revlonem choć są sypkie (oczywiscie jeśli kupisz odpowiednie, intensywnie kryjące) Mam doświadczenie w podkładach kryjących i tak: dermacol odpada, ochydna maska, strasznie ciężki, ew. można stosować jako korektor, dermablend- nie lubię, dla mnie wcale tak super nie kryje, revlon- dobre krycie, ale dość cieżki, bałam sie zapychania, lasting performance-najlepszy z nich, dobre krycie, lżejszy ale też jestem na końcowym etapie leczenia trądziku i blizn po nim i wydaje mi się że jednak przyczyniał się do powstawania zaskórników. DLatego przerzuciłam się na minerały i jestem zachwycona\

ja polecam Lasting performance, można go taniej kupić na Allegro, chociaż sama używam Dermacol - by nie było efektu maski potrzeba naprawdę trochę wprawy, ale jest genialny i bywa problematyczny jak jest +40 stopni.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:38:52

Cytat
just3
na mojej twarzy tego z lirene w ogole nie bylo widac :(

no niestey musimy szukac pol zycia podkladu do swojej cery
to chyba dobrze ze nie było widac lubisz efekt maski :)
ja uzywam 6 opalony i jest super :)

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:41:21

Cytat
michalinka8
manhattan - powder mat
jestem bardzo z niego zadowolona, uzywam juz od ponad roku, ładnie matuje cere, nie trzeba nakładac tony pudru i poprawiac co godzine
zgadzam sie manhatan - powder mat jest świetny

a jeszcze mam takie pytanko: jaki korektor polecanie na cienie pod oczami mam już taką "naturę", że mam okropne, ciemne cienie wyglądam zawsze jak trup i żadne płatki i inne cuda nie działają na nie i korektory tez sobie nie radzą z przykryciem. Możecie coś polecic dobrego??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 10:46 przez ewekow23.

Najlepszy kryjący podkład

08 mar 2011 - 10:43:39

Golden rose, liquid powder mineral foundation, najlepszy podkład jaki dotąd odkryłam:) pięknie kryje, delikatnie do tego jest trwały.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plastry z woskiem do depilacji