Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

idealny kosmetyk

02 mar 2011 - 10:41:33

Witam, zakładam ten wątek ponieważ szukam bratniej duszy w moim cierpieniu:D:D a tak naprawdę chciałabym wiedzieć czy dużo osób boryka się z takimi problemami twarzy jak ja i czy znacie jakichś zaufanych sprzedawców na allegro itp.gdzie kupie taniej kosmetyki "apteczne", które nie zrujnują mojego portfela:P
mianowicie....
żyłam sobie ze świadomością, że wszystko jest ok do czasu, kiedy na mojej twarzy nie zaczęły pojawiac się strasznie bolące pryszcze, które nie dawały mi spać. Zaczęłam grzebać w internecie wyczytałam mnóstwo rzeczy, które mnie tylko przestraszyły i nie chcąc robić z mojej twarzy królika doświadczalnego udałam się do dermatologa. (Na szczęście trafiłam na najlepszego na świecie!) Dowiedziałam się co było dla mnie dużym zaskoczeniem pomimo tego, iż wiedziałam, że jestem alergikiem, że winą tego wszystkiego co dzieje się na mojej twarzy jest to, że w dzieciństwie przechodziłam skazę białkową i przez to moja skóra jest tak strasznie sucha, a ja jestem uczulona na ZAPACHY!!! Moja alergia nasila się z wiekiem coraz bardziej, nie mogę już używać żadnych produktów z nivea, garnier itp. Chciałam więc zmienić również podkład, bo mój chyba też zawiera zapachy skoro dalej robią mi się różne niespodzianki (nie ma na nim składu-kobo), więc poszłam do rossmana tam zapachów nie zawierał tylko 1 który robił mi plamy na twarzy, bo nie był do suchej skóry i się dobrze nie rozsmarowywał. Udałam się do apteki znalazłam wymarzony ale mój budżet jest ograniczony i nie jestem w stanie po tylu zakupach pozwolić sobie na podkład za 80zł, bo już zdążyłam wyrzucić 3 podkłady 3 pudry w kamieniu i 2 kremy, musiałam kupić krem do mojej twarzy, maści no i niestety teraz na uzupełnienie mojej kosmetyczki mogę przeznaczyć koło 100zł, a muszę w tej cenie kupić podkład i puder więc proszę polećcie mi jakiegoś sprzedawcę i może któraś z was też ma taki problem i powie mi czego używa itd. Moją marką pielęgnacyjną jest IWOSTIN, a kosmetycznej poszukuję. Wszystko czego poszukuję musi być hypoalergiczne do skóry suchej i wrażliwej.
Przepraszam, że tak się rozpisałam ale proszę mi uwierzyć że ograniczyłam moją wiadomość do minimum:P (być może niektórzy w tym momencie odkryli przyczynę ich twarzowych niespodzianek:) mogę jeszcze dodać, że Pani dermatolog powiedziała mi, że takie same efekty mogą być u osób, które co prawda nie miały skazy białkowej, ale do 5-tego roku życia często chorowały na oskrzela) Pozdrawiam i proszę o pomoc... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Allegro - tanie kosmetyki