Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

humektan.. poczytaj na wizażu

Eucerin - aquaporin active fps 15 + UVA

Jak dla mnie
Nawilżający - Bambino dla dzieci
na trądzik- La Roche Posay linia Effaclar

Używam VICHY NORMADERM krem nawilżający zwalczający niedoskonałości skóry, jest dosyć drogi, ale skuteczny, wchłania się, nawilża i zwalcza różne zaczerwienienia, niedoskonałości na twarzy. 50 ml kosztuje ok 50 zł....
Czasami też używam zwykły nivea

Ja uwielbiam Ziaja krem taki biały,super nawilza i jest niedrogi ;)

Ja polecam
Krem do twarzy na dzień i na noc Pure Calmille z Ives rocher

emolium - sprobuj nie zawiedziesz sie :) a wykorzystalam juz mase produktow, wiec mam doswiadczenie :)

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

olay ale ja nie mam trądziku chociaż jak mam dostać okres coś mi zawsze wyskakuje mam cerę mieszaną ten krem jest naprawdę świetny i mogę polecić jeden na dzień drugi na noc

zweryfikowana
Posty: 1.422
Ostrzeżenia: 2/5

Vichy aqualia thermale, miałam skrajnie wysuszoną skórę i naprawdę dał radę. Cudnie się wchłania i przepieknie pachnie, ok 60 zł.

Cytat
imyourenemy666
Używam VICHY NORMADERM krem nawilżający zwalczający niedoskonałości skóry, jest dosyć drogi, ale skuteczny, wchłania się, nawilża i zwalcza różne zaczerwienienia, niedoskonałości na twarzy.




jak dl mnie ten krem nie robi nic, mam go leży w łazience
a z nawilżających polecam z AA ultra nawilżenie

Polecam Neutrogenę z formułą norweską. Jest świetny ! Niedawno wypróbowałam. Mam bardzo wrażliwą skórę twarzy i często balsamy czy kremy stosowane na ciało nie powodowały mi podrażnień, zaś na twarzy po tych samych specyfikach miewałam przeróżne rzeczy. Od krostek, zaczerwienień, uczuleń, po pieczenie i swędzenie. Neutrogena łagodzi, nawilża i nie podrażnia - ale wiadomo, każdy ma inną skórę - jednak naprawdę warto wypróbować !

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Ja mogę polecić rewelacyjny moim zdaniem krem, zreszta takie moje niedawce odkrycie- http://www.nantes.pl/therma-liquid.html Naprawdę polecam Wam dziewczyny tą serię, bo jest rewelacyjna i idealnie odpowiada potrzebą mojej skóry.

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 2/5

Polecam Cetaphil MD Dermoprotektor, jest najlepszy!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem pod oczy