Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Poder Prasowany, w kamieniu..

18 lut 2011 - 14:01:53

witam,
chciałabym się dowiedzieć czy puder prasowany i w kamieniu to to samo..moze czyms sie roznia? Jesli się róznia, to ktory czym lepiej nakladac..gabeczka czy pedzelkiem?

Poder Prasowany, w kamieniu..

18 lut 2011 - 14:04:51

puder prasowany gąbeczką, w kamieniu pędzlem.
Różnią sie :) lepszy w kamieniu

Poder Prasowany, w kamieniu..

18 lut 2011 - 14:06:39

a dlaczego lepszy ten w kamieniu :P?

Poder Prasowany, w kamieniu..

18 lut 2011 - 14:10:26

właśnie - dlaczego lepszy w kamieniu?
i czym się różnią? :p
jak to jest? :p nigdy się nie zastanawiałam ;d

Poder Prasowany, w kamieniu..

18 lut 2011 - 14:11:20

Czyli do prasowanych dolaczaja juz gabeczki w opakowaniu? Wlasnie, czemu w kamieniu lepszy? i czy ten w kamieniu mozna nakladac tyllko na kosci policzkowe, to dobrze wyglada, czy raczej tak jak prasowany na cala twarz do wykonczenia makijazu? A jeszcze mam pytanie puder rozswietlajacy (transparentny), mineralny, ktory najlepszy?

Puder mineralny zamiast podkładu

Nie znam dziewczyny, która nie używa podkładu. Wszystkie wiemy jak trudny jest proces wyboru odpowiedniego odcienia. Idealny podkład to taki, który stapia się z kolorem naszej skóry. Dlatego zawsze podczas zakupu nałóż podkład na szyję, a nie na ręku i pamiętaj żeby wyjść ze sklepu z lusterkiem i sprawdzić czy kolor jest identyczny z kolorem twojej skóry na szyi. Uwierzcie mi, warto to zrobić mimo kilku dziwnych spojrzeń przechodniów, bo źle dobrany podkład to większa katastrofa!
Od kilku lat na rynku pojawiły się alternatywne wersje podkładów w płynie. Są to pudry mineralne, które po nałożeniu idealnie pokrywają wszelkie niedoskonałości skóry i dodatkowo nie zatykają porów.
Wybór podkładów mineralnych jest tak tak duży że każda z nas, ta cieńszym portfelem i ta z trochę grubszym, znajdzie coś dla siebie.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 14:20 przez Emileczka92.

Poder Prasowany, w kamieniu..

18 lut 2011 - 14:37:55

Cytat
Emileczka92
Czyli do prasowanych dolaczaja juz gabeczki w opakowaniu? Wlasnie, czemu w kamieniu lepszy? i czy ten w kamieniu mozna nakladac tyllko na kosci policzkowe, to dobrze wyglada, czy raczej tak jak prasowany na cala twarz do wykonczenia makijazu? A jeszcze mam pytanie puder rozswietlajacy (transparentny), mineralny, ktory najlepszy?

Puder mineralny zamiast podkładu

Nie znam dziewczyny, która nie używa podkładu. Wszystkie wiemy jak trudny jest proces wyboru odpowiedniego odcienia. Idealny podkład to taki, który stapia się z kolorem naszej skóry. Dlatego zawsze podczas zakupu nałóż podkład na szyję, a nie na ręku i pamiętaj żeby wyjść ze sklepu z lusterkiem i sprawdzić czy kolor jest identyczny z kolorem twojej skóry na szyi. Uwierzcie mi, warto to zrobić mimo kilku dziwnych spojrzeń przechodniów, bo źle dobrany podkład to większa katastrofa!
Od kilku lat na rynku pojawiły się alternatywne wersje podkładów w płynie. Są to pudry mineralne, które po nałożeniu idealnie pokrywają wszelkie niedoskonałości skóry i dodatkowo nie zatykają porów.
Wybór podkładów mineralnych jest tak tak duży że każda z nas, ta cieńszym portfelem i ta z trochę grubszym, znajdzie coś dla siebie.



ja nie używam podkładu :)

Poder Prasowany, w kamieniu..

18 lut 2011 - 16:04:10

A to przepraszam ;p

Poder Prasowany, w kamieniu..

19 lut 2011 - 00:22:20

ja używam tylko na imprezy ;)

Poder Prasowany, w kamieniu..

19 lut 2011 - 00:26:00

przecież puder prasowany i puder w kamieniu to to samo ; p
są dwa rodzaje: puder sypki lub puder prasowany czyli w kamieniu ..

u mnie bardzo dużo różnych pudrów ! ; d
generalnie to to samo choć nie w 100%
Pudry prasowane to rzeczywiście pudry w kamieniu. Ale pudrami w kamieniu są też często nazywane terakoty czyli tzw. pudry wypalane - zazwyczaj są brązujące acz nie tylko - np. Egyptishe Erde.

więc te pudry prasowane cyzli w kamieniu najlepiej nakąłdać pędzlem - najłądniej wyglądają.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 00:32 przez domelaaa.

Poder Prasowany, w kamieniu..

19 lut 2011 - 00:31:07

Cytat
kaam_
Cytat
Emileczka92
Czyli do prasowanych dolaczaja juz gabeczki w opakowaniu? Wlasnie, czemu w kamieniu lepszy? i czy ten w kamieniu mozna nakladac tyllko na kosci policzkowe, to dobrze wyglada, czy raczej tak jak prasowany na cala twarz do wykonczenia makijazu? A jeszcze mam pytanie puder rozswietlajacy (transparentny), mineralny, ktory najlepszy?

Puder mineralny zamiast podkładu

Nie znam dziewczyny, która nie używa podkładu. Wszystkie wiemy jak trudny jest proces wyboru odpowiedniego odcienia. Idealny podkład to taki, który stapia się z kolorem naszej skóry. Dlatego zawsze podczas zakupu nałóż podkład na szyję, a nie na ręku i pamiętaj żeby wyjść ze sklepu z lusterkiem i sprawdzić czy kolor jest identyczny z kolorem twojej skóry na szyi. Uwierzcie mi, warto to zrobić mimo kilku dziwnych spojrzeń przechodniów, bo źle dobrany podkład to większa katastrofa!
Od kilku lat na rynku pojawiły się alternatywne wersje podkładów w płynie. Są to pudry mineralne, które po nałożeniu idealnie pokrywają wszelkie niedoskonałości skóry i dodatkowo nie zatykają porów.
Wybór podkładów mineralnych jest tak tak duży że każda z nas, ta cieńszym portfelem i ta z trochę grubszym, znajdzie coś dla siebie.



ja nie używam podkładu :)


ani ja :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJLEPSZY NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY??