Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

Słodycze reklamowe

7 minut temu

produkty dla dziecka

10 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

transport i spedycja

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja dopiero kupiłam,więc zobaczymy jak to będzie :D

ja uzywalam ale akurat nie tych :)
efekty są , na długo i na prawdę :) lecz podczas używania ich ja zauważylam ,że zeby stają się słabsze no i czesciej mnie bolały (a dodam ze chodze tylko na kontrole do dentysty :) , i w ogóle nie mam z zebami zadnego problemu- wiec te paski chyba byly by szkodliwe dla osób ,które maja słabe zeby)

A JA ZACHĘCAM DO KUPIENIA NA MOIM PROFILU W CENIE 49ZŁ WIĘCEJ INFORMACJI NA MOIM PROFILU:)

no własnie po jakim czasie widać efekty? ile powinno sie je stosować? czy juz po 7 dniach są efekty?:)

a czy jak sie ma zeby kanałowo leczone z przodu to je tez wybieli??

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Ja sobie kiedys kupilam po promocji za 39,90 w Szczecinie. Powiem ze jeden dzien uzywalam i tak mnie zeby i dziasla bolaly ze nie dalam rady i sprzedalam je na szafie. Mam za slabe zeby na te paski :( ale za to polecam pasty wybielajace lub nakladki.

ja znalazłam u siebie w aptece po 5.15 za sztuke tzn. na dół i góre.
Teraz sie zastanawim czy kupi czy nie? czy tak naprawde pomagają? czy warto?

efekty są super ! na początku czuć dziwny dyskomfort ale to nic w porównaniu do efektów ;) zresztą na ulotce wszystko pisze ;) jeśli stosuje się je zgodnie z zaleceniami to powinno być wszystko okej :) miałam kiedyś strasznie brzydkie zęby, ale po użyciu były śliczne, takie bielutkie ;D teraz używam pasty blend-a-med 3Dwhite a w poniedziałek idę kupić nast opakowanie ;)


ja chcę kupić sobie biełą perłę z nakładkami na zęby,
a pasta 3d jest mega dobra!

Polecam tylko i wyłacznie denivit (REWELKA), bez bólu i ciągniecia zebów.A efekt po kilku uzyciach zadawalajacy.

zamiast pasków ( miałam i nie polecam ) lepiej użyć zelu dentystycznego białej perły - z nakładkami ( to lepsze ) lub jest małe opakowanie z pędzelkiem

polecam. są drogie chyba 80 zł ale zęby miałam białe.
mnie nic nie bolało podczas używania- ale ja zęby całe życie mam zdrowe więc u każdego to ineczej .

ślina leci- ale to przy każdych paskach

no są nawet fajne ale musze dac minus: strasznie niewygodne.dolny pasek caly czas sie przeuwa i trzeba trzymac palcami.drugi minus: efekty nie są aż tak bardzo widoczne.większość znajomych nic nie zauważyła:-(
plus: nie mam nadwrażliwych zębów jak niektórzy a żel nie jest wcale taki zły:-)

Wiecie może czy jeszcze gdzieś dostanę te paski czy zostały wycofane ze sprzedaży?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

effaclar k