Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

Czesc ;)
Chcialam was zapytać czy używałyście paski wybielające 3D White WHITESTRIPS ? Chcialam zapytac także czy mialyscie jakies niepokojące objawy po nich ;>? Np. Bolące zęby lub dziąsła ;/ Jeśli tak to jakie macie na to metody ;>?



owszem, bolą czasem zęby ale wtedy można zrobić dzień przerwy w używaniu pasków. ja jestem bardzo zadowolona! polecam! kupiłam ostatnio pastę wybielającą żeby podtrzymywała efekt i jestem w siódmym niebie!
chyba 79.90 :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 13:10 przez sashafierce.

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

jaka jest tego cena ?:)

na youtube bodajże nieesia robiła filmik na ten temat. Była zadowolona. Zęby ją bolały, gdy używała pasków zaraz po umyciu zębów. Nie poleca także picia kawy, etc;)
pozdrawiam ;]

P.S.
pomoże ktoś?
http://forum.szafa.pl/43/2908093/2908093.html#msg-2908093

zweryfikowana
Posty: 1.557
Ostrzeżenia: 1/5

używałam, używam.
początkowo trochę mogą szczypać dziąsła, ale to kwestia przyzwyczajenia, w końcu zakładamy je tylko na 30 minut 2x dziennie.
innych objaw nie zauważyłam.
polecam do tego pasty 3d WHITE

Nie polecam.
Zęby są później bardziej wrażliwe.

ja polecam pastę email diamant wybielającą - nadaje super kolor też dziąsłom !:)

Cytat
nancy128
Nie polecam.
Zęby są później bardziej wrażliwe.
Ja cierpię na nadwrażliwość i żadnych większych problemów nie mam po tych paskach:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 13:13 przez sashafierce.

Ja uzywałam Crest Supreme White stripes, kupiłam na allegro. Recenzję tych produktów zrobiła na YouTube nieesia25, fajny efekt, zęby mam bardzo wrażliwe, tak wiec gdy trzymałam je, bo sie zpoamnialam, na zebach minimalnie dłużej - ząbki bolały mnie bardzo i były nadrażliwe przez nastepne kilka godzin. Produkt bardzo silny, ale jezeli sie stosuje wg zalecen - jest wszystko okej :) Jakichs super mega efektów wybielania nie miałam, ale widziałam poprawę. Trudno mi powiedziec czy efekt utrzymuje się do teraz. Przypuszczam, z emusiałabym jesczze conajmniej kilk razy kurację powtórzyć.

Nie wiem jak jest z paskami Blend-a-med.

Osobiście, pasków już raczej nie kupię.

Ogólnie rzecz biorąc nie spodziewaj się jakichs mega efektów, ale jezeli chcesz sprobować, to nei cchę zniechęcać, bo moze tobie lepiej pomoga niż mnie :)

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

Własnie problem jest w tym,ze mnie po 3 dniach tych pasków zaczeły strasznie boleć zęby i nie pomagał mi sahol ani tabletki :( A z bólu wytrzyać nie umiałam. Wiec jak radzicie zebym odczekała i skończyła opakowanie ;D?

ja używałam białej perły a potem kilka tych pasków tak dla poprawienia efektu- zęby już mam ponad rok śnieżnobiałę i nei szarzeją chociaż piję dużo herbaty.. jedyne co mogę im zarzucic (ale po wybielaniu tak juz jest) że mam bardziej wrażliwe zęby- zawsze miałąm ale teraz to już mega i użwam jakiejś pasty z blend-a-med (ok. 20zł) nawet pomaga, ale sadzę, że na każdego działają indywidualnie...
a te paski kupiłam w promocji za 20zł- tak to były po 59,99zł u mnie- więc wzięłam bo była mega okazja i nie żałuję:)

Cytat
sashafierce
ja polecam pastę email diamant wybielającą - nadaje super kolor też dziąsłom !:)
Cytat
nancy128
Nie polecam.
Zęby są później bardziej wrażliwe.
Ja cierpię na nadwrażliwość i żadnych większych problemów nie mam po tych paskach:)

Widać na każdego działają inaczej:)
Osobiście ich nie używałam, ale koleżanka używała, stąd wiem o "skutkach ubocznych". Ja na szczęście mimo tego że palę i piję kawę mam białe zęby.
Dużo zależy od tego jaki kto ma kolor zębów, jeśli ktoś ma żółtą kość, to takie paski raczej nie pomogą.

ja też nie palę ani nie piję kawy, więc z efektów jestem zadowolona. no i przede wszystkim polecam tę pastę!

ja polecam, mi nic nie bylo :)) ale teraz mam sliczne biale zabki :)

Własnie mam je na sobie he uzywam regularnie, sa rewelacyjne :))

Ja mam na sprzedaż jedno zafoliowane opakowanie za 40zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wybielanie zębow