Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Rewelacyjne okna

30 minut temu

e-papieros

55 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:18:50

Witam, ostatanio wyczytalam w nowinkach kosmetycznych ze w okresie jesienno zimowym powinno sie, oprocz nawilzajacego kremu, uzywac podkladu, poneiwaz stawnoi on bariere dla skory przed niekorzystnym wplywem wiatry czy mrozu. Czy to prawda? :P

Jaki podkald do cery mieszanje z tendencja do wysuzania nosa i okolic oczu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-12 10:53 przez sunrise87.

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:23:26

Podobno tak. Nawet moja mama, która jest przeciwniczką mocnego makijażu, zawsze mi powtarzała, żebym w zimę troszkę więcej podkładu używała.

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:25:02

Hmm a czy to nie jest mniej zdrowe od dobrego kremu z filtrem? Acha i czy stosowanie podkladow w ogole nie przyspieszy starzenia sie skory?

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:27:05

a ja czytalam,ze zimna wychodza na powietrze nie nalezy smarowac sie kremem nawilzajacym

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:29:07

Ja osobiście polecam dobry krem , niż podkład - (efektu maski)

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:32:29

dobry podkład nie stworzy efektu maski ani nie przyspieszy starzenia się skóry ;)

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:33:18

To ja juz nie wiem

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:35:48

Raczej poleciłabym krem regenerujący / odżywczy + podkład.

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:39:50

krem nie nawilżający ale ochronny, np bambino

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:41:44

Oczywiscie ze to jest prawda!!! A co do opini powyzej ze podkład to maska, to powiem tak ze jesli kto umie ładnie nalożyc podkład i dobrze dobierze rodzaj i kolor to nigdy takiej maski nie bedzie miał. I dla tych ktorzy nie wiedzza informuje ze podkład nalezy delikatnie wklepywac a nie wcierac!

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:45:55

Cytat
amanduska153
Oczywiscie ze to jest prawda!!! A co do opini powyzej ze podkład to maska, to powiem tak ze jesli kto umie ładnie nalożyc podkład i dobrze dobierze rodzaj i kolor to nigdy takiej maski nie bedzie miał. I dla tych ktorzy nie wiedzza informuje ze podkład nalezy delikatnie wklepywac a nie wcierac!

A jaki podklad polecasz do cery mieszanej, raczej bezproblemwoej, niewysuszajacy?

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:50:46

Cytat
sunrise87
Cytat
amanduska153
Oczywiscie ze to jest prawda!!! A co do opini powyzej ze podkład to maska, to powiem tak ze jesli kto umie ładnie nalożyc podkład i dobrze dobierze rodzaj i kolor to nigdy takiej maski nie bedzie miał. I dla tych ktorzy nie wiedzza informuje ze podkład nalezy delikatnie wklepywac a nie wcierac!

A jaki podklad polecasz do cery mieszanej, raczej bezproblemwoej, niewysuszajacy?


Aby podkład nie wysuszał nalezy pod pokład nalozyc dobry krem nawilzajacy zima najlepiej jakby byl ochronny, polecam podkład z Astora oraz Max Factor Lasting Performance. Nakładajac podkład mozesz nawet kapke kremu do niego dolozyc wymieszac na dloni i dopiero nakładac.

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:51:51

Nie wolno używać kremów, podkładów nawilżających zimą, gdyż w ich składzie jest woda. Czytajcie dobrze etykiety

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:52:46

Krem nawilżający jak najbardziej, tylko kremy starej generacji zawierały wodę i nie polecana ich na mróz

podkład, koniecznosc w zime

11 gru 2010 - 19:55:16

Kurcze dziewczeta to aj juzjestem w kropce bo neiwiem jaki podkald mam wyybrac a wieeele juz naoogladlam sie. MAm cere mieszana z tendencja do wysuszania i nie wiem czy mam kupic podkald matuajcy strefe T czy moze jednak nawilzajacy? Najlpeszy bylby najwilzajaco matujacy ale takeigo to chyab nie ma :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Elektryzujące się włosy!!!