Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:40:04

A zażywała może któraś z Was tabletki inneov na gęstość włosów ? Ja jestem, w połowie pierwszego opakowania, rezultaty są ponoć zauważalne dopiero po 3 miesiącach, ciekawi mnie czy warto je stosować czy to kolejny pic na wodę :>

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:44:39

Cytat
malinqx3
Cytat
joasia_mi
Cytat
malinqx3
Cytat
justin90
odżywka WAX mi w ogóle nie pomogła, mialam ten sam problem
Zaczęłam kurację VITAPIL (wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu, łamliwości i rozdwajaniu się włosów) to jest leczenie dlugie bo po 2 miesiącach efekty zaczęły się pojawiać,ale naprawdę warto poświęcic troche czasu


vitapil jest trochę za droga dla mnie..
Cytat
joasia_mi
najzwyklejszy, najtańszy szampon z czarnej rzepy firmy EVA

a uzywalas to? zauwazylas jakies efekty?

ja nie, ale moja fryzjerka tak i poleca, a ten szampon jest naprawde tani wiec wiele nie stracisz jak zaryzykujesz


a wiesz gdzie mogę ją kupic?


chyba wszedzie bo to taki najzwyklejszy szampon, poszukaj w kosmetycznym

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:47:16

Niekoniecznie od szamponu,ale u mnie to bylo przyczyna;/ jak sadze i zabieg fryzjerski;/
Wypadaly mi strasznie od szamponu Avon Advance. Dlatego raz na zawsze postanowilma ich nie stopsowac,kazdemu odradzam.
Co do szamponu Czarna Rzepa to na pewno naturalne skladniki moga tylko pomoc a nie zaszkodzic, a tym bardziej,ze kosmetyki tej firmy nie sa drogie

Cytat
joasia_mi
Cytat
malinqx3
Cytat
joasia_mi
Cytat
malinqx3
Cytat
justin90
odżywka WAX mi w ogóle nie pomogła, mialam ten sam problem
Zaczęłam kurację VITAPIL (wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu, łamliwości i rozdwajaniu się włosów) to jest leczenie dlugie bo po 2 miesiącach efekty zaczęły się pojawiać,ale naprawdę warto poświęcic troche czasu


vitapil jest trochę za droga dla mnie..
Cytat
joasia_mi
najzwyklejszy, najtańszy szampon z czarnej rzepy firmy EVA

a uzywalas to? zauwazylas jakies efekty?

ja nie, ale moja fryzjerka tak i poleca, a ten szampon jest naprawde tani wiec wiele nie stracisz jak zaryzykujesz


a wiesz gdzie mogę ją kupic?


chyba wszedzie bo to taki najzwyklejszy szampon, poszukaj w kosmetycznym
kupisz tez przez internet, w sklepie , zaraz wrzuce namiary:) Oplaci sie przy wiekszym zamowieniu, dodaja gratisy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 14:48 przez witadag.

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:48:36

Też jestem ciekawa.

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:52:32

[http:// www.sklep.pollenaewa.com.pl/2,379,9,2,nature_style_szampon_z_czarna_rzepa_240_ml.html

za cale 2,42 zł :)

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:53:35

Na wypadanie włosów podobno sa najlepsze płukanki z pokrzywy :) Mozna ja zakupic w aptece i trzeba zaparzyc i wcierac co jakis czas we włosy :)

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:53:50

a ja mam 14 lat i też mi włosy strasznie wypadają..;/ jak rozczeszę lub umyję włosy, to albo rękę albo szczotkę mam całą we włosach..;/
i teraz mam bardzo cienkie włosy .. :(

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:55:06

Ja stosował naftę kosmetyczną do włosów (8zł),zakupioną w aptece
i wodę brzozową (5zł). Efekty były dopiero widoczne po ok 2-3 m-cach

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:56:34

Kup w aptece Seboren.nie seboraid zeby nie mylic.troche ten płyn wali ale działa:)



zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 15:06:17

Cytat
martusia23
Kup w aptece Seboren.nie seboraid zeby nie mylic.troche ten płyn wali ale działa:)

a jak to się stosuje? i ile kosztuje?:)

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 15:12:54

ja wcieram w skórę głowy wodę pokrzywową z Barwy i muszę przyznać, że mam dużo nowych, króciutkich włosków :)
gdyby tylko te "stare" przestały mi wypadać... i tak mam mało włosów, tragedia :(

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 15:27:43

Cytat
Krakersikx3
a ja mam 14 lat i też mi włosy strasznie wypadają..;/ jak rozczeszę lub umyję włosy, to albo rękę albo szczotkę mam całą we włosach..;/
i teraz mam bardzo cienkie włosy .. :(
Włosów nie wolno rozczesywac szczotka ! Tylko najlepiej grzebieniem z szeroko rozstawionymi "zabkami" :)

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 16:57:34

Cytat
malinqx3
Cytat
martusia23
Kup w aptece Seboren.nie seboraid zeby nie mylic.troche ten płyn wali ale działa:)

a jak to się stosuje? i ile kosztuje?:)
ten płyn wcierasz wacikiem na poczatku codziennie.a kosztuje okolo 10zł

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 17:07:03

Właśnie mi jedna szafiarka poleciła Seboradin i jej pomaga, sama mam zamiar spróbować. Skoro tyle specyfików Ci nie pomaga, idź do dermatologa może?

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 17:50:54

Cytat
anies00
Właśnie mi jedna szafiarka poleciła Seboradin i jej pomaga, sama mam zamiar spróbować. Skoro tyle specyfików Ci nie pomaga, idź do dermatologa może?
Akurat Seboradinu nie polece.mi nie pomógł.ale Seboren owszem:)stary lek ale dobry

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

10% rabatu dla stylistek