Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 497
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:16:25

a przyglądałaś sie skórze głowy? wypadanie wlosów (jak lecą z cebulkami) może też byc spowodowane lupiezem albo wrazliwą i suchą skórą głowy (skóra sie łuszczy, często towarzyszy temu uczucie swędzenia)

mozesz wybrac sie do dermatologa :)
(chociaz ja osobiscie mam mieszane uczucia co do dermatologów.... ale jak trafisz na poządnego to pewnie pomoze)


wlosy tez moga wypadac jeśli brakuje ci witamin (nie jestem pewna, ale chyba z grupy B), moze sprobuj jakis suplement diety typu Vigor czy jakąs multiwitaminę z minerałami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 14:19 przez blue_mysza.

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:16:44

o tej porze roku często włosy wypadają bardziej, mi pomógł skrzyp optima, 80 tabletek za 9.90zł w biedronce, po dwóch tygodniach widać efekty, brałam dwie tabletki dziennie, trzeba się przygotować na to ,że włosy na rękach czy nogach też stają się bardziej widoczne i mocniejsze ;D

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:17:55

najzwyklejszy, najtańszy szampon z czarnej rzepy firmy EVA

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:18:37

Cytat
justin90
odżywka WAX mi w ogóle nie pomogła, mialam ten sam problem
Zaczęłam kurację VITAPIL (wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu, łamliwości i rozdwajaniu się włosów) to jest leczenie dlugie bo po 2 miesiącach efekty zaczęły się pojawiać,ale naprawdę warto poświęcic troche czasu


vitapil jest trochę za droga dla mnie..
Cytat
joasia_mi
najzwyklejszy, najtańszy szampon z czarnej rzepy firmy EVA

a uzywalas to? zauwazylas jakies efekty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 14:21 przez malinqx3.

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:20:39

Cytat
blue_mysza
a przyglądałaś sie skórze głowy? wypadanie wlosów (jak lecą z cebulkami) może też byc spowodowane lupiezem albo wrazliwą i suchą skórą głowy (skóra sie łuszczy, często towarzyszy temu uczucie swędzenia)

mozesz wybrac sie do dermatologa :)
(chociaz ja osobiscie mam mieszane uczucia co do dermatologów.... ale jak trafisz na poządnego to pewnie pomoze)


no mnie czesto się swędzi , ale myję szamponem przeciwłupieżowym a i tak nie pomaga


do dermatologa się nie wybiorę , nie mam do nich zaufania , raz bylam i nigdy wiecej

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:25:04

czemu nie pójdziesz do dermatologa? sama sobie nie pomagasz.
słaby pogląd jak tylko u jednego byłaś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 14:26 przez wisniowa.

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:25:43

mam ten sam problem kiedy rano wstaje włosy lecą mi garściami a nie mówię już po ich umyciu jest horror. zamówiłam sobie na allegro kapsułki wzmacniające cebulki włosów "Vitapil" biorę je od ponad tygodnia i juz widzę lekką poprawę tzn włosy jeszcze wypadają ale nie w takich ilościach jak przedtem. zobaczymy jak będzie dalej ale słyszałam że pomagają. ciężko je dostać w aptece kosztują ok 35zł na allegro zamówiłam za 22



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 14:26 przez Kaska113.

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:28:14

Cytat
malinqx3
Cytat
justin90
odżywka WAX mi w ogóle nie pomogła, mialam ten sam problem
Zaczęłam kurację VITAPIL (wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu, łamliwości i rozdwajaniu się włosów) to jest leczenie dlugie bo po 2 miesiącach efekty zaczęły się pojawiać,ale naprawdę warto poświęcic troche czasu


vitapil jest trochę za droga dla mnie..
Cytat
joasia_mi
najzwyklejszy, najtańszy szampon z czarnej rzepy firmy EVA

a uzywalas to? zauwazylas jakies efekty?

ja nie, ale moja fryzjerka tak i poleca, a ten szampon jest naprawde tani wiec wiele nie stracisz jak zaryzykujesz

zweryfikowana
Posty: 497
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:28:22

Cytat
malinqx3
Cytat
blue_mysza
a przyglądałaś sie skórze głowy? wypadanie wlosów (jak lecą z cebulkami) może też byc spowodowane lupiezem albo wrazliwą i suchą skórą głowy (skóra sie łuszczy, często towarzyszy temu uczucie swędzenia)

mozesz wybrac sie do dermatologa :)
(chociaz ja osobiscie mam mieszane uczucia co do dermatologów.... ale jak trafisz na poządnego to pewnie pomoze)


no mnie czesto się swędzi , ale myję szamponem przeciwłupieżowym a i tak nie pomaga


do dermatologa się nie wybiorę , nie mam do nich zaufania , raz bylam i nigdy wiecej
dobrze by bylo pojsc do dermatologa, aby się dowiedziec co i jak

może tak być, że wcale nie masz łupieżu tylko własnie suchą skórę głowy, a wtedy stosowanie szamponów przeciwłupiezowych tylko moze pogorszyc.... najlepiej uzywać jakichs delitatnych, chocby takich przeznaczonych dla dzieci ;)
no i wybrac sie do apteki po jakiś specyfik, emulsje czy cos takiego do wcierania przeznaczonych wlasnie do suchej skóry glowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-03 14:29 przez blue_mysza.

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:31:10

Cytat
blue_mysza
Cytat
malinqx3
Cytat
blue_mysza
a przyglądałaś sie skórze głowy? wypadanie wlosów (jak lecą z cebulkami) może też byc spowodowane lupiezem albo wrazliwą i suchą skórą głowy (skóra sie łuszczy, często towarzyszy temu uczucie swędzenia)

mozesz wybrac sie do dermatologa :)
(chociaz ja osobiscie mam mieszane uczucia co do dermatologów.... ale jak trafisz na poządnego to pewnie pomoze)


no mnie czesto się swędzi , ale myję szamponem przeciwłupieżowym a i tak nie pomaga


do dermatologa się nie wybiorę , nie mam do nich zaufania , raz bylam i nigdy wiecej
dobrze by bylo pojsc do dermatologa, aby się dowiedziec co i jak

może tak być, że wcale nie masz łupieżu tylko własnie suchą skórę głowy, a wtedy stosowanie szamponów przeciwłupiezowych tylko moze pogorszyc.... najlepiej uzywać jakichs delitatnych, chocby takich przeznaczonych dla dzieci ;)
no i wybrac sie do apteki po jakiś specyfik, emulsje czy cos takiego do wcierania przeznaczonych wlasnie do suchej skóry glowy

ok dzięki za rady:)

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:31:29

mi tez wypadają włosy :(
niedawno kupiłam szampon z Pharmaceris H Keratineum - mam nadzieję, że pomoże chociaż trochę...



Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:31:57

na zmianę pory roku zawsze wypadają włosy, to normalne nie przejmuj sie tak :)
nie rozczesuj ich na siłe jak sa mokre tylko przed myciem rozczesz a potem delikatnie grzebieniem, reszta jak Ci wloski poedeschnna.
na mokro najbardziej sie łamia.


ja jak myje włosy to widze masę kudeł które mi wypadają .. potem jak rozszczeuje jest nie lepiej. teraz wszystkim wypadają wiec bez nerwów :)

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:32:36

Powinnyście brać witaminy, ale nie syntetyki z apteki, które mają 2% wchłanialności... Ja osobiście używam fitowitamin i w ciągu miesiąca poprawiły mi się i włosy i paznokcie i nawet cera;P

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:32:38

Cytat
joasia_mi
Cytat
malinqx3
Cytat
justin90
odżywka WAX mi w ogóle nie pomogła, mialam ten sam problem
Zaczęłam kurację VITAPIL (wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu, łamliwości i rozdwajaniu się włosów) to jest leczenie dlugie bo po 2 miesiącach efekty zaczęły się pojawiać,ale naprawdę warto poświęcic troche czasu


vitapil jest trochę za droga dla mnie..
Cytat
joasia_mi
najzwyklejszy, najtańszy szampon z czarnej rzepy firmy EVA

a uzywalas to? zauwazylas jakies efekty?

ja nie, ale moja fryzjerka tak i poleca, a ten szampon jest naprawde tani wiec wiele nie stracisz jak zaryzykujesz


a wiesz gdzie mogę ją kupic?

zweryfikowana
Posty: 339
Ostrzeżenia: 1/5

Coś na wypadające włosy

03 lis 2010 - 14:34:25

ja tez mam problem z wlosami,jadlm skrzypovite troche pomogla,dobra jest biotyna -pomaga,ostatnio pytalam kolezanki ktora pracuje w aptece co by mi mogla polecic mowi,ze jest jakas nowosc,ktora ma bdb skld CAPIVIT TOTAL ACTION ale efekty widac po 3 mieiacach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

10% rabatu dla stylistek