Obecnie rozmawiamy o:

ezoteryka sklep

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

48 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem na rozstępy po ciąży

18 paź 2012 - 14:00:38

To zależy jakiego koloru są te rozstępy?Bo jeśli różowe to jeszcze można z nimi walczyć-kupić dobry krem i się nim smarować i masować,a jeśli białe to już raczej nic się z nimi nie zrobi,choć może są jakieś zabiegi w medycynie estetycznej na to,ale pewnie tanie nie są.

Krem na rozstępy po ciąży

16 lip 2013 - 22:20:25

Witam jestem rok po porodzie jak większość z was miałam problemy z rozstępami po ciąży. Na samym początku zaczęłam walkę z rozstępami zwykłymi ćwiczeniami które znalazłam w internecie, efekt jednak był znikomy a problem nadal nie był rozwiązany. Koleżanka poleciła mi krem Dermology Stretch Mark jest on na 1 miejscu w rankingu na stronie rozstepykrem.pl cena jest dosyć wygórowana ale nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze i postanowiłam że zakupie ten produkt. Po pierwszych 3 tygodniach systematycznego stosowania kremu mogłam zauważyć znaczne zmiany w mojej skórze. Teraz cieszę się że długo nie zwlekałam z zakupem, bo jeśli stosowanie zacznie się po dłuższym czasie od występowania rozstępów to efekt może nie być już taki zauważany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 22:21 przez ewelin_87.

Krem na rozstępy po ciąży

16 lip 2013 - 22:27:29

Witam,moja znajoma po ciąży używała Bio Oil,specjalistyczny olejek na blizny i rozstępy,była nim zachwycona,a co najważniejsze to to,że jej pomógł.Można go kupić w aptekach i drogeriach.Cena ok 35 zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 22:28 przez tyciunia21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PUDER PRASOWANY który?