Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Olej kokosowy - cudo?

10 cze 2014 - 08:53:27

Pokochałam olej kokosowy już w zeszłym roku na wakacjach w Indiach. Sprzedają tam prawdziwy olej kokosowy i polecają jako specyfik upiększający. I faktycznie:) Dla moich włosów był zbawieniem - robiłam sobie z niego maski nawilżające - włosy były lśniące, odżywione i bardzo przyjemne w dotyku. Tylko musicie pamiętać, by po 20 min trzymania tej maski na włosach umyć wlosy jeszcze raz szamponem, bo to w końcu olej:) W Polsce kupuję taki olej tylko w sklepie z kosmetykami naturalnymi http://naturobranie.pl/ i działa tak samo jak ten w Indiach.
Btw, jest teraz w promocji:)



Olej kokosowy - cudo?

10 cze 2014 - 08:55:52

Olej kokosowy - najlepsza rzecz na świecie :D

Olej kokosowy - cudo?

10 cze 2014 - 09:10:45

Mi ten olej świetnie spisuje się na włosach-czasem nakładam solo,czasem z czymś mieszam,np olejem rycynowym,olejkiem rozmarynowym,czy innymi olejami.Na twarz nie stosuję,bo mam bardzo tłustą cerę,a ponoć taką lubi bardzo zapychać.Używam go również do robienia samoróbkowych balsamów do ust(czyli mieszam z róznymi dobrymi składnikami)-solo na ustach mi się nie sprawdził,bo jest raczej rzaki jak się rozpuści,szybko spływa i mi wręcz wysuszał usta,piekły mnie po nim.No i niedawno użyłam go do golenia nóg.Posmarowałam nogi,ogoliłam i potem kilka dni miałam na nogach takie pionowe jakby zadrapania,które mocno swędziały-ten olej solo nie nadaje się do tego celu(bo oliwka dla dzieci spisała się świetnie),ponieważ ten olej jest za lekki,za wodnisty,nie było tego poślizgu,w ogóle nieprzyjemnie się goliło.

Olej kokosowy - cudo?

31 lip 2015 - 11:50:38

Ja stosuję olej kokosowy jako zamiennik masła - byłam mocno przyzwyczajona do smarowania pieczywa, więc jak dla mnie jest to zdrowa alternatywa. Zajadamy się zazwyczaj tym oto:

Jest smaczny i ma dobrą konsystencję. Czasem używam go także w celach kosmetycznych, sprawdza się także świetnie i w tym wydaniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-31 11:51 przez mariolka16.

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

Olej kokosowy - cudo?

04 sie 2015 - 12:31:04

potwierdzam, jest fantastyczny. kremuję nim moją córeczkę która cierpi na AZS

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Olej kokosowy - cudo?

12 sie 2015 - 12:21:22

Ja swojego czasu myślałam, że większość informacji o oleju kokosowym to sam marketing ale kiedyś spróbowałam i od tego czasu (trochę ponad rok) jest to stała pozycja wśród moich kosmetyków do pielęgnacji. Stosuje głównie na włosy, trochę rzadziej na skórę. Ostatnio od koleżanki dostałam 100% organiczny olej kokosowy z be organic i też sprawdza się bardzo dobrze.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Olej kokosowy - cudo?

12 sie 2015 - 13:51:17

Nie wiem, czy cudo, ale naprawdę jest to świetny specyfik i to chyba do każdej cery. Bardzo delikatny, cudownie pachnie i w ogóle nie podrażnia. Stosuję od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę olej kokosowy.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Olej kokosowy - cudo?

12 sie 2015 - 13:58:24

Olejek kokosowy zaraz obok olejku arganowego jest moim ulubioną odzywką do włosów. Miałam bardzo zniszczone włosy ale jak zaczęłam używać ten olejek to nie tylko się w nim zakochałam ale moje włosy są bez porównania w lepszej kondycji.

Olej kokosowy - cudo?

12 sie 2015 - 14:28:41

ja wlasnie czekam , bo pare dni tem u zamowilam z allegro akis tani ;):) mam zamiar uzywac na wakacjach nad morzem :)

co myslicie o tym ?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-12 15:08 przez Bang_Bang_Bang.

Olej kokosowy - cudo?

19 sie 2015 - 12:13:32

Olej kokosowy? Super sprawa!
Zwłaszcza kiedy można mieć w pomadce na usta! Pięknie nawilża i ślicznie pachnie! mniam! Pomadkę można zamówić tutaj!

Olej kokosowy - cudo?

19 sie 2015 - 12:41:05

Olej kokosowy jest świetny, ale ten zimnotłoczony/ nierafinowany/ virgin (nie traci swoich właściwości przez przetwarzanie, nie ma dodawanej chemii - po prostu sama natura:) czyli ten, który właśnie pachnie kokosem, bo bezzapachowy jest rafinowany.

Olej kokosowy - cudo?

19 sie 2015 - 12:49:02

Oczywiście u mnie tylko nierafinowane masełka ! :)

Olej kokosowy - cudo?

19 sie 2015 - 12:57:29

Idealny balsam po opalaniu i ogólnie na suchą i podrażnioną skórę. Ale na twarz nie używam, zatyka mnie.

Olej kokosowy - cudo?

21 sie 2015 - 13:02:38

Poczytałam trochę ostatnio o tym oleju kokosowym i doszłam do wniosku, że owszem jest on bardzo zdrowy i bardzo dobrze wpływa na włosy, cerę itd ale trzeba pamiętać żeby stosować odpowiedni olej kokosowy, ten rzeczywiście zdrowy i tworzony z naturalnych składników. Wcześniej głównie patrzyłam na cenę, teraz widzę że trzeba patrzeć głównie na etykietę i składniki. Aktualnie stosuje KLIK, ale z przyjemnością wypróbuję coś co polecacie dziewczyny :)

Olej kokosowy - cudo?

02 wrz 2015 - 12:51:51

Jest świetny na włosy. Są po nim błyszczące, gładkie, nie plączą się. Rewelacja :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szampon koloryzujący