Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Olej kokosowy - cudo?

04 wrz 2013 - 11:56:03

Ja zamieniłam krem na noc na właśnie olej kokosowy- cu-do :)
W oleju kokosowym prawie połowa jego składu to kwas laurynowy, który działa antybakteryjnie i wirusobójczo, więc do cery tłustej nadaje się idealnie. DO suchej, takiej jak moja, zresztą też.
Poza tym wychodzą na oleju kokosowym przepyszne kotlety :D
I jako maskę na włosy też serdecznie polecam- ja wcieram zawsze w końcówki i zostawiam na noc- wtedy najlepiej działa :)

Olej kokosowy - cudo?

07 lis 2013 - 12:54:21

Warto zainwestować w olejek kokosowy. Pomógł nie tylko odzyskać witalność i piękno moim włosom, ale też doskonale się sprawdza zamiast kremu nawilżającego. Kupiłam go na stronie sklepu marokogust. Stosuję 2 razy w tygodniu, nakładam olej na suche włosy, niekiedy owijam ręcznikiem. Potem myję włosy szamponem. Działanie jest rewelacyjne, lepsze niż serum lub maska.

Olej kokosowy - cudo?

07 lis 2013 - 13:11:05

tez juz mialam nie wiem u mnie dzialanie bylo odwrotne na rozjasnione wlosy wole olej z kielkow pszenicy kosmetyczny lub z pestem sliwek

Olej kokosowy - cudo?

07 lis 2013 - 13:15:21

oleju kokosowego używałam i byłam zadowolona
lubię czasem uzyć rycynowego a obecnie testuję na włosy z arganowym :)

Olej kokosowy - cudo?

07 lis 2013 - 13:20:37

Ja mialam z vitaki olej kokosowy dla mnie bez rewelacji produkt jakich wiele, na twarzy nie chcial sie wchlonac natomiast wlosy nakladany sam mi wysuszyl, zeby zuzyc dodaje go do maski z zoltka i miodu w niewielkiej ilosci, sprawdzil sie jedynie jako pomoc na przesuszone lokcie.

Olej kokosowy - cudo?

07 lis 2013 - 13:21:05

u mnie w przypadku działania na ciało, skórę - super, nawilża, nie uczula - a z tym mam problem.

na włosy działa fatalnie, bo wyglądam po nim jakby mnie prąd pokopał, włosy są napuszone i szorstkie.

no ale każdy odbiera każdy kosmetyk inaczej:)

Olej kokosowy - cudo?

07 lis 2013 - 13:27:36

Jestem w trakcie stosowania ale arganowego :)

Olej kokosowy - cudo?

07 lis 2013 - 13:33:05

dzisiaj pierwszy raz nałożłam go na wlosy ,zobaczymy co bedzie jak zmyje
i posmarowalam twarz, delikatna w dotyku ,milutka ogólnie ok

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

Olej kokosowy - cudo?

07 lis 2013 - 14:21:57

trzeba wziąć pod uwagę jakie ma się włosy: nisko porowate czy wysoko-bo te 'wysokie' może puszyć

Olej kokosowy - cudo?

12 lis 2013 - 14:14:24

Jak dla mnie cudo, ale tylko w kuchni i jako balsam do ciała, czy krem do rąk. Przez to, że mam wysokoporowate włosy na nich się nie sprawdził, ale poza tym jest doskonały. Dodatkowo ma piękny zapach kokosa i smak. Kupuję w Zielonym Nurcie, bo nigdzie indziej nie znalazłam lepszego, a poza tym kupuję u nich inne produkty. Na włosy stosuję olej lniany, przy moich włosach sprawdził się najlepiej.

Olej kokosowy - cudo?

12 lis 2013 - 14:22:55

Moja mama jest fryzjerką i poleciła stosowanie tego olejku swojej klientce, której strasznie wypadały włosy :c po prawie pół roku ta kobieta ma jakieś 6 razy więcej włosów niż przed kuracją :D

Ja też go stosuję, jest świetny :D Dzięki niemu zniknęły mi pryszcze, a włosy są bardziej nawilżone i co najważniejsze pojawiło mi się dość sporo 'młodych' włosków!

Olej kokosowy - cudo?

12 lis 2013 - 14:37:58

wlasnie dzis kupilam zastanawialam sie nad typowo kokosowy ale wybralam te vatika kokosowy i dabur , podobno rewelacyjne

Olej kokosowy - cudo?

12 lis 2013 - 14:38:53

Cytat
abgop
(..)Dodatkowo ma piękny zapach kokosa i smak. Kupuję w <bezczelna reklama>, bo nigdzie indziej nie znalazłam lepszego(..)
Najlepsze oleje są praktycznie bezwonne, oznacza to, że zawierają jak najmniej chemii, substancji zapachowych itp.

Olej kokosowy - cudo?

28 lut 2014 - 11:59:27

W sklepie Zielony Nurt jest teraz mega promocja na olej kokosowy nierafinowany. do dzisiaj trwa ta promocja. U mnie się nadal sprawdza, pachnie kokosem. Kupiłam na zapas:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-28 12:00 przez abgop.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przebarwienia Ślady po krostach dlaczego