Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

14 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Mam 19 lat i niedawno zauwazyłam na skórze twarzy popekane naczynka. Znacie jakieś maści/kremy/suplementy cokolwiek na to? Widziałam reklamę Bellissa ANTI RED ale nie wiem czy to działa, może ktoś z doświadczenia wie.
Dodam, że mam wrażliwą cere ze skłonnością do wyprysków.

jestem konsultantka avon i mamy dobre kremy. Wiecej tu http://forum.szafa.pl/53/2300524/page=2/avon-hn.html prosze wypowiedz sie chociaz lub na priv.

heh, mam taki sam problem - niestety rozwiązania nie mam:(
KTOŚ POMOŻE???

Ja też mam taki problem hehe ;D

i ja też bym się z chęcią dowiedziała co pomoże:)

żadne kremy nic nie pomogą, może masz kruchość naczynek? lepiej przejść się do dermatologa i sprawdzić, i uzupelnić to czego brakuje w diecie i pić dużo wody ;)
rutyna - zmniejsza łamliwość, kruchość i przepuszczalność w naczynkach krwionośnych, stosuje się ją doustnie i miejscowo na skórę;
ekstrakt z oczaru - hamamelis - o właściowściach łagodnie ściągających i przeciwzapalnych, działa kojąco na skórę z rozszerzonymi naczynkami;
witamina K - wpływa na proces regulacji krzepnięcia krwi, zapobiega krwotokom, likwiduje pajączki, wylewy podskórne;
witamina PP - uszczelnia naczynka krwionośne, chroniąc je przed pękaniem;
wyciąg z arniki górskiej - wspomaga krążenie krwi, wzmacnia naczynka krwionośne, działa przeciwzapalnie, zmniejsza zaczerwienienia;
wyciąg z kwiatów dzikiego mirtu - działa obkurczająco, wzmacniająco na naczynia krwionośne, przeciwdziała ich pękaniu;
witamina C - ma działanie uszczelniające i wzmacniające naczynka krwionośne;
ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) - uelastycznia ściany naczyń, poprawia krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych skóry.


i nie stosować zbyt gorących kapieli, google :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 21:07 przez karoina.

mam to samo , mam 20 lat

podobno dobry jest krem (i cała seria) z bielendy na pękające naczynka.
mam go ale nie stosuję regularnie.
tu masz opinie dziewczyn na wizazu :
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-34882-opis-Bielenda-Kasztan-Krem-dziennoc.htm

też mam 20 lat i co prawda nie mam cery naczynkowej, ale naczynka "prześwitują" mi przez skórę i mam skłonności do czerwienienia. Używam toniku do cery naczynkowej LIRENE i troszkę pomaga na taką cerę. A jeśli chodzi o cerę typowo naczynkową, mam znajomą która używa podobnego toniku, tyle że firmy SORAYA w takim matowym opakowaniu z różową nakretką i bardzo sobie chwali :)

też mam popekane naczynka.. ale na udach i mam 20 lat ;/ kurde jakas masakra.. nie wiem co mam z tym zrobic za bardzo... smarowalam juz jakas mascia ale nie pomoglo....

mam to samo pajączki i strasznie wrażliwa skóra. witamina C pomaga na naczynka ja uzywam kremu do twarzy soraya do cery naczynkowej i widze lekka poprawe:)

Też mam 20 lat i tez miałam taki problem i już go nie mam:) Smarowałam je zwykła maścią cynkową. Może tylko u mnie to podziałało,ale spróbujcie. I właściwie zdecydowanie mniej palę, a matka moja mówi, że to wszystko przez papierosy;)

maść cynkowa wysusza ;) to raczej na syfki i krostki niż na naczynka :))

ja sadze ze popekane naczynka mozna naprawic tylko laserowo. a nie jakies kremy i inne mazidla.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

avon zamowienie