Obecnie rozmawiamy o:

(Nie)maz,a wigilia

6 minut temu

Cekinowy zawrót głowy

15 minut temu

nowa torebka

17 minut temu

Zostawic czy oddac

20 minut temu

Prezent na święta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

21.10 o 7:50

Prawda o odżywce REVITALASH

przedwczoraj o 23:55

Sposób na PRYSZCZE! :)

14.11 o 14:52

Suche włosy

19.11 o 22:04

Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki z Eucerinu

28 sie 2010 - 16:56:58

Czy któraś używa?
Ja własnie od kosmetyczki dostałam próbki, podobno rewelacja..
Mam suchą cere i czasami jakieś wypryski się na niej pojawiają. Kosmetyczka i aptekarz polecili mi kosmetykii firmy eucerin do pielęgnacji skóry z niedoskonałosciami. Czy są tutaj jakies szafiarki używające tych kosmetyków i mogą potwierdzić ich działanie ? :)
HEJ !!!! ;>

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-28 17:17 przez qwertyxyz.

Kosmetyki z Eucerinu

01 wrz 2010 - 10:31:17

Ja uzywalam, i polecam. wlasnie mam do sprzedania taki krem, maz mial kupic mi eucerin taki kojący, a kupil zielony, neutralizujacy, taki mu pani w sklepie doradzila... :) Uzywalam i kremow, i balsamow, dobre do skory z problemami. Nie sa tanie, ale starczaja na dlugo. Na all mozna bylo kiedys troche taniej kupic

Kosmetyki z Eucerinu

05 wrz 2010 - 09:55:36

Ja zaczęłam używać Eucerinu, po tym jak moja skóra kompletnie się odwodniła, była sucha i zaczerwieniona. Miałam nawet podejrzenie AZS. Nabyłam emulsję kojącą do ciała i jest świetna. Aktualnie kończę już jedną butelkę i mam zamiar wypróbować inne kosmetyki tej firmy do skóry suchej. A są rzeczywiście bardzo wydajne. Swój kupiłam w styczniu albo lutym i jeszcze trochę mi zostało przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu

Kosmetyki z Eucerinu

05 wrz 2010 - 10:00:12

Moja mama uzywa i bardzo sobie chwali :)

Kosmetyki z Eucerinu

10 kwi 2012 - 15:45:45

Mój Maluszek ma AZS w zasadzie odkąd pamiętam. Biedactwo strasznie się męczyło. Próbowałam wszystkiego, aż do momentu kiedy usłyszałam o produktach Eucerin. Szkoda kasy na te wszystkie kosmetyki dostępne w drogeriach i marketach... na serio. Dermokosmetyki z aptek też nie zawsze się sprawdzały. Ale szczerze muszę przyznać że odkąd stosujemy w zasadzie większość produktów Eucerin nasze Maleństwo wreszcie się po prostu nie męczy. Jego buziaczek wyglądał swego czasu tragicznie a teraz jest duuuużo lepiej. Najbardziej się cieszę że zniknęło zaczerwienienie. Okazało się - jakiś miesiąc temu, może dwa ... że i ja niestety zmagam się z tzw. sezonowym AZS. Jak tylko przychodziła jesień, to aż do wiosny ciągle swędziały mnie nogi (zwłaszcza łydki) a do tego skóra na dłoniach była strasznie popękana. Moja Pani Dermatolog poleciła mi też właśnie kosmetyki Eucerin. Najczęściej używam mleczka kojącego do ciała. Kurczę - moje łapki wreszcie nie straszą :) nie macie pojęcia jaka to ulga. Próbowałam też maści innych firm ale jednak to nie było to

Kosmetyki z Eucerinu

10 kwi 2012 - 15:48:04

ja tez slyszalam bardzo pochlebne opinie

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

wrastające się włoski