Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki z Eucerinu

28 sie 2010 - 16:56:58

Czy któraś używa?
Ja własnie od kosmetyczki dostałam próbki, podobno rewelacja..
Mam suchą cere i czasami jakieś wypryski się na niej pojawiają. Kosmetyczka i aptekarz polecili mi kosmetykii firmy eucerin do pielęgnacji skóry z niedoskonałosciami. Czy są tutaj jakies szafiarki używające tych kosmetyków i mogą potwierdzić ich działanie ? :)
HEJ !!!! ;>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-28 17:17 przez qwertyxyz.

Kosmetyki z Eucerinu

01 wrz 2010 - 10:31:17

Ja uzywalam, i polecam. wlasnie mam do sprzedania taki krem, maz mial kupic mi eucerin taki kojący, a kupil zielony, neutralizujacy, taki mu pani w sklepie doradzila... :) Uzywalam i kremow, i balsamow, dobre do skory z problemami. Nie sa tanie, ale starczaja na dlugo. Na all mozna bylo kiedys troche taniej kupic

Kosmetyki z Eucerinu

05 wrz 2010 - 09:55:36

Ja zaczęłam używać Eucerinu, po tym jak moja skóra kompletnie się odwodniła, była sucha i zaczerwieniona. Miałam nawet podejrzenie AZS. Nabyłam emulsję kojącą do ciała i jest świetna. Aktualnie kończę już jedną butelkę i mam zamiar wypróbować inne kosmetyki tej firmy do skóry suchej. A są rzeczywiście bardzo wydajne. Swój kupiłam w styczniu albo lutym i jeszcze trochę mi zostało przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu



Kosmetyki z Eucerinu

05 wrz 2010 - 10:00:12

Moja mama uzywa i bardzo sobie chwali :)

Kosmetyki z Eucerinu

10 kwi 2012 - 15:45:45

Mój Maluszek ma AZS w zasadzie odkąd pamiętam. Biedactwo strasznie się męczyło. Próbowałam wszystkiego, aż do momentu kiedy usłyszałam o produktach Eucerin. Szkoda kasy na te wszystkie kosmetyki dostępne w drogeriach i marketach... na serio. Dermokosmetyki z aptek też nie zawsze się sprawdzały. Ale szczerze muszę przyznać że odkąd stosujemy w zasadzie większość produktów Eucerin nasze Maleństwo wreszcie się po prostu nie męczy. Jego buziaczek wyglądał swego czasu tragicznie a teraz jest duuuużo lepiej. Najbardziej się cieszę że zniknęło zaczerwienienie. Okazało się - jakiś miesiąc temu, może dwa ... że i ja niestety zmagam się z tzw. sezonowym AZS. Jak tylko przychodziła jesień, to aż do wiosny ciągle swędziały mnie nogi (zwłaszcza łydki) a do tego skóra na dłoniach była strasznie popękana. Moja Pani Dermatolog poleciła mi też właśnie kosmetyki Eucerin. Najczęściej używam mleczka kojącego do ciała. Kurczę - moje łapki wreszcie nie straszą :) nie macie pojęcia jaka to ulga. Próbowałam też maści innych firm ale jednak to nie było to

Kosmetyki z Eucerinu

10 kwi 2012 - 15:48:04

ja tez slyszalam bardzo pochlebne opinie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wrastające się włoski