Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szampon z allegro

25 sie 2010 - 10:51:22

Dziewczyny polećcie jakoś dobry szampon z wyższej półki, przeglądam all bo można tam znaleźć fryzjerskie produkty ale jest tego masa i nie mogę się zdecydować, dlatego proszę o opinie, szukam czegoś do codziennego stosowania, włosy codziennie suszone i prostowane, choć z tym ostatnim staram się ograniczać :) lepszy produkt od Loreal czy Martix ? a może jeszcze coś innego. dziewczyny proszę o pomoc :)

zweryfikowana
Posty: 291
Ostrzeżenia: 1/5

szampon z allegro

25 sie 2010 - 10:54:09

jestem na drugim roku szkoły fryzjersko kosmetycznej i osobiście uważam za najlepsze odżywki i szampony sayossa do tego nie powalają wysoką ceną:) w rosmanie są często promocje na nie i kosztują wtedy ok 12 zł :) są na prawdę boskie.

szampon z allegro

25 sie 2010 - 10:55:22

Cytat
spalinka
jestem na drugim roku szkoły fryzjersko kosmetycznej i osobiście uważam za najlepsze odżywki i szampony sayossa do tego nie powalają wysoką ceną:) w rosmanie są często promocje na nie i kosztują wtedy ok 12 zł :) są na prawdę boskie.

ja nie polecam syossa..mialam po tym cholerstwie łupież..

szampon z allegro

25 sie 2010 - 10:55:26

Nie radzę kupować takich produktów przez internet - lepiej dołożyć i kupić w sklepie fryzjerskim lub salonie. Ja raz skusiłam się ceną i zamówiłam duży jedwab - nie zamawiałam akurat na allegro, ale w sklepie internetowym, do tego mają swój salon i normalny stacjonarny sklep.. I dostałam otwarty jedwab, w którym było więcej spirytusu niż jedwabiu, a konsystencję miał wody. Albo tam rozcieńczali nagminnie, albo jakiś sprytny pracownik się znalazł. W każdym razie - ja używałam dłużej jedwabiu i wiedziałam, że na pewno coś jest nie tak a jak kupisz szampon, to skąd będziesz wiedzieć, czy jest rozcieńczony czy nie? Nie wszystkie produkty są fabrycznie zabezpieczone jakimś sreberkiem, a nawet nie chcę wiedzieć, co byłoby gdybym tym spirytusem smarowała włosy;/

Potem odsyłanie, reklamacje, użeranie się przez telefon - gdzie traktowali mnie jako oszustkę, sugerowali że to ja rozcieńczyłam itd.

Cytat
spalinka
jestem na drugim roku szkoły fryzjersko kosmetycznej i osobiście uważam za najlepsze odżywki i szampony sayossa do tego nie powalają wysoką ceną:) w rosmanie są często promocje na nie i kosztują wtedy ok 12 zł :) są na prawdę boskie.

Żartujesz? W jakieś szkole uczą czegoś takiego fryzjerów? Fajne pokolenie fryzjerów będzie;/ Syoss z profesjonalnym szamponem NIE MA NIC WSPÓLNEGO. Równie dobrze mogę powiedzieć w reklamie, że szampon z carrefoura za 2 zł jest profesjonalny. Ja też dostałam kiedyś strasznego łupieżu. Teraz kupiłam mini produkty na wakacje, bo nie było innej firmy w rossmanie i.. łupież znowu, włosy po tym się nie rozczesywały. Jakbym zobaczyła, że w salonie fryzjerskim używa się czegoś z takiej półki, to podziękowałabym.. Żenada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-25 10:57 przez nasty_89.

szampon z allegro

25 sie 2010 - 10:56:22

ja polecam Kadus

szampon z allegro

25 sie 2010 - 10:58:04

Cytat
spalinka
jestem na drugim roku szkoły fryzjersko kosmetycznej i osobiście uważam za najlepsze odżywki i szampony sayossa do tego nie powalają wysoką ceną:) w rosmanie są często promocje na nie i kosztują wtedy ok 12 zł :) są na prawdę boskie.

Sayoss? Z daleka z tym ode mnie! Nie wiem gdzie się uczysz i czego Ciebie tam uczą, ale po tym dziadostwie miałam tłuste włosy ;/ koleżanka wyżej widać miała łupież. Ja ogólnie same negatywy słyszałam jesli chodzi o tą firmę. Badziewie moim zdaniem.

zweryfikowana
Posty: 291
Ostrzeżenia: 1/5

szampon z allegro

25 sie 2010 - 10:59:36

każdy ma inna skórę na głowie tak jak i cerę wiec ważne aby dobrze dobrać sobie szampon ;) ja też produktów z niektórych firm wole już nie używać;) ale póki nie znajdzie się tego "swoje" to trzeba jakoś próbować;) byle by wiedzieć jak szukać.;) Najlepiej iść do dobrego salonu i styliści dobiorą szampon ;) Ale na ogol taki ma wtedy kosmiczną cenę:D

Cytat
t0s14
Cytat
spalinka
jestem na drugim roku szkoły fryzjersko kosmetycznej i osobiście uważam za najlepsze odżywki i szampony sayossa do tego nie powalają wysoką ceną:) w rosmanie są często promocje na nie i kosztują wtedy ok 12 zł :) są na prawdę boskie.

Sayoss? Z daleka z tym ode mnie! Nie wiem gdzie się uczysz i czego Ciebie tam uczą, ale po tym dziadostwie miałam tłuste włosy ;/ koleżanka wyżej widać miała łupież. Ja ogólnie same negatywy słyszałam jesli chodzi o tą firmę. Badziewie moim zdaniem.

Nie uczą mnie ze sayoss to dobra firma, sama go stosuje i mi na prawdę odpowiada;) Uzywa go też moja mama a koleżanka tlyko odżywkę, ale zadna z nas nie miała takich problemów ;) Za to włosy mam zdrowsze i mocne. ładnie się układają i sie tak nie puszą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-25 11:01 przez spalinka.

szampon z allegro

25 sie 2010 - 11:02:05

polecam firme matrix- nieziemsko piekne wlosy sa po tych szamponach, odzywkach

szampon z allegro

25 sie 2010 - 11:02:18

syoss o nie nie, to jest cholerstwo, nie mogłam rozczesać wlosow mimo ze dalam pol tony odżywki!!

szampon z allegro

25 sie 2010 - 11:04:37

Cytat
lena-222
polecam firme matrix- nieziemsko piekne wlosy sa po tych szamponach, odzywkach

ooo ;) tą firmę polecam..zwłaszcza taką pomarańczową wersję (matrix sleek look)
mialam tylko maleńką próbkę a wlosy byly proste i wygładzone jak nigdy ;DD ;)

szampon z allegro

25 sie 2010 - 11:05:36

a ja uzywam syossa juz ponad rok i jestem zadowolona ;p
a co do wątku - nie warto inwestować w szampon. szampon tylko oczyszcza włosy, lepiej wybrać tańszy i kupić droższa odżywkę, bądź maskę.

szampon z allegro

25 sie 2010 - 11:06:52

Sayoss to dziadostwo!!!mialam z tego odzywke i wlosy byly sklejone,tluste iw ogole bleeeeeeeee.... ja dobrego szamponu nie znam bo sama mam problem z dobraniem choc ostatnio podpasował mi garnier ten nowy...moge polecic super odzywke:) mozna ja znalesc na allego....starsza ona na caly rok bo jest wielka:) pachnie bananem a efekty widoczne po pierwszym umyciu!!:)



szampon z allegro

25 sie 2010 - 11:07:16

U mnie w salonie, dziewczyny pracują na LOREALU i polecam:)

szampon z allegro

25 sie 2010 - 11:07:49

Syoss = Henkel (Palette, Shauma, Taft, Got2b, Gliss Kur). Więc sama sobie odpowiedz, jak bardzo profesjonalne są to produkty.

Ja polecam Goldwell Kerasilk.

szampon z allegro

25 sie 2010 - 11:08:20

Cytat
spalinka
każdy ma inna skórę na głowie tak jak i cerę wiec ważne aby dobrze dobrać sobie szampon ;) ja też produktów z niektórych firm wole już nie używać;) ale póki nie znajdzie się tego "swoje" to trzeba jakoś próbować;) byle by wiedzieć jak szukać.;) Najlepiej iść do dobrego salonu i styliści dobiorą szampon ;) Ale na ogol taki ma wtedy kosmiczną cenę:D
Cytat
t0s14
Cytat
spalinka
jestem na drugim roku szkoły fryzjersko kosmetycznej i osobiście uważam za najlepsze odżywki i szampony sayossa do tego nie powalają wysoką ceną:) w rosmanie są często promocje na nie i kosztują wtedy ok 12 zł :) są na prawdę boskie.

Sayoss? Z daleka z tym ode mnie! Nie wiem gdzie się uczysz i czego Ciebie tam uczą, ale po tym dziadostwie miałam tłuste włosy ;/ koleżanka wyżej widać miała łupież. Ja ogólnie same negatywy słyszałam jesli chodzi o tą firmę. Badziewie moim zdaniem.

Nie uczą mnie ze sayoss to dobra firma, sama go stosuje i mi na prawdę odpowiada;) Uzywa go też moja mama a koleżanka tlyko odżywkę, ale zadna z nas nie miała takich problemów ;) Za to włosy mam zdrowsze i mocne. ładnie się układają i sie tak nie puszą :)

Co z Ciebie za fryzjerka będzie? Najpierw piszesz, że każda z nas ma inną skórę i wlosy, a potem się tłumaczysz, że poleciłaś nam sayoss, bo Tobie odpowiada. Jak widać narazie się jeszcze żadna zadowolona z sayossa nie znalazła, ani ja takiej nie znam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biała perła cena