Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skuteczna depilacja

12 sie 2010 - 23:32:04

kochane muszę się z Wami podzielić moim "odkryciem":) kupiłam krem do depilacji firmy velvetic za 4.99 z myślą że i tak pewnie nie pomoże jak to było z kremem z eveline ale jestem w szoku jest naprawde skuteczny! :) nie wiem jak ekspresowy ale owocowy który ja mam jest naprawde świetny. 4.99 w rossmanie:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-12 23:32 przez szaszaa.

skuteczna depilacja

28 wrz 2012 - 10:28:34

Ja byłam ponad tydzień temu na depilacji woskiem i do tego na Epil Free. Naprawdę widzę zdecydowaną różnicę. po depilacji zakłada się tzw aktywator który ma za zadanie rozszerzyć pory czterokrotnie a potem po upływie paru minut nakłada się Toner EpilFree. oczywiście nic nie boli ale naprawdę działa. już po tradycyjnej depilacji bez epilfree włosy dawno zaczęły by odrastać tu widać że proces odrastania jest wolniejszy a co dopiero po 4-5 zabiegach które jakby nie było sa polecane.
sami zobaczcie
http://www.epilfree.pl/index.php?go=przedipo

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

skuteczna depilacja

16 paź 2012 - 11:00:23

Chociaż depilujemy się od setek, a może nawet tysięcy lat, i chociaż dysponujemy coraz lepszymi depilatorami, depilacja wciąż sprawia nam wiele problemów. Polecam odwiedzić stronę http://usuwaniewlosow.com.pl/ znajdziecie tam ranking najskuteczniejszych depilatorów oraz kosmetyków do depilacji, ja zdecydowałam się na zakup Revitol Hair Removal - produkt spełnia swoją rolę:)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

skuteczna depilacja

13 gru 2012 - 12:36:58

Gratuluję odkrycia, ja przyznam, że przerobiłam już chyba wszystko, maszynka, krem, depilator, plastry, wosk, pasta cukrowa do każdej miałam jakieś uwagi, bo albo niedokładnie, albo jakieś podrażnienia. Jak dla mnie ze wszystkich dostępnych metod najlepsza jest depilacja laserem, szczególnie w zaufanym miejscu jak Studio Laser. Wiecie kilka zabiegów i po problemie z włosami.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

skuteczna depilacja

04 sty 2014 - 18:31:45

dokładnie depilacja laserowa jest najlepsza, sama na takiej byłam i efekty super, a dzięki temu, że w SL robią okłady z lodu przed zabiegiem nic praktycznie nie boli.

skuteczna depilacja

04 sty 2014 - 18:42:28

Moze podajcie jeszcze nr telefonu i str internetowa, zeby byla juz reklama na calego... :(

skuteczna depilacja

04 sty 2014 - 18:47:20

Dla mnie najlepszym odkryciem jest pasta cukrowa, zwłaszcza na okolice bikini ;) Robiłam zwykle u kosmetyczki ale sama tez próbowałam używać i wychodziło nieźle, raz tylko za długo gotowałam i się przypaliła.
Włoski nie wrastają, boli duużo mnieej niż wosk.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

skuteczna depilacja

08 sty 2014 - 13:23:41

Laska, sory, ale obawiałabym się kremu za 5 zł, szczególnie do depilacji. Akurat tutaj porządny produkt jest szczególnie istotny. Łatwo można sobie podrażnić skórę i doprowadzić ją do kiepskiego wyglądu. Tego chcesz? Nie sądzę.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

skuteczna depilacja

21 lut 2014 - 12:59:11

widzę, że dla każdej to będzie coś innego, dobrze, że jest w czym wybierać, jeśli chodzi o depilację. Ja się zgodzę z koleżanką wyżej, że najlepsza jest depilacja laserem, jestem po serii zabiegów w Dermedzie i nie mam już problemu z niechcianymi włosami. Naprawdę skuteczna.

skuteczna depilacja

21 lut 2014 - 13:11:06

Ja też przerobiłam już wszystko ... a potem jeszcze raz i jeszcze raz ...
Wygrał zwykły depilator i pasta cukrowa (bikini).

skuteczna depilacja

03 kwi 2014 - 10:18:36

pasta cukrowa też dobry sposób na pozbycie się włosów, moim zdaniem mniej boli niż wosk, ale i tak myślę, że najbardziej skuteczna jest depilacja laserem.

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

skuteczna depilacja

08 kwi 2014 - 07:45:05

Najlepiej zainwestować w depilację laserową. Pójdziesz na cztery lub sześć zabiegów i problem z włoskami na nogach masz z głowy na najbliższe dwa lata :).

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

skuteczna depilacja

03 lip 2014 - 16:48:40

Mi krem jakoś nigdy szczególnie nie pomógł. Osłabiał włoski ale one zostawały. Maszynki porzuciłam już dawno a teraz korzystam z depilatora. Ale ostatnio przeczytałam o http://timeforwax.pl/ i zaciekawili mnie ofertą depilacji woskiem. Czytałam, że to nie boli aż tak bardzo jak mogłoby się wydawać a będę mieć spokój na dłużej. Chyba się tam wybiorę.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

skuteczna depilacja

29 kwi 2015 - 11:08:17

dla mnie wosk odpada nie lubie tego bolu nie lepiej się juz wybrać np tutaj http://www.vici.clinic/ ? z tego co wiem maja laserowa depilacje wiadomo trochę drożej ale na zawsze masz spokoj

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

skuteczna depilacja

30 kwi 2015 - 00:44:28

Mnie np wosk boli mniej niż depilator. Aczkolwiek baaaardzo tego nie lubię. Koleżanka zabrała mnie ze sobą do gabinetu kosmetycznego Laser Glamour w Łodzi bo wybrała się na mezoterapię, a ja przy okazji wypytałam o depilację laserową. W końcu jestem po 4 sesji w http://www.laserglamour.pl/ i póki co jest bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję że następna będzie już ostatnią i nie będę musiała robić 7 czy 8.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biała Perła - działa?