Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

ja używałam z oriflame, ale teraz jest jakiś inny :( a wystarczał mi na prawie rok :(

moje koleżanki używają Ziaji, też teraz sobie kupię

ja miałam płyn. extra;) a teraz mam ziaja intima taki w op 500ml białym i jest super;) wydajny i działanie porządne. ziaja i lactacyd to najlepsza ochrona

Używam emulsji Lactacyd i jestem zadowolona, choć nie ma 'efektu odświeżenia' jakiegoś rewelacyjnego, a przydałby się latem. Jednak nie narzekam :) Kupiłam nowość - Lactacyd Plus (na upławy i infekcje), ale z konsystencji przypomina to rzadki płyn, śmierdzi i do tego wcale nie pomaga. Także temu Lactacydowi już podziękuję :P
A jak wykończę moją buteleczkę, to mam zamiar zakupić Soraya płyn ginekologiczny - czytałam o nim recenzje (to moje hobby - wizaż.pl :)) i jest podobież naprawdę skutecznym płynem do higieny intymnej :)

Ja mam i lactacyd i ziaje ale z tego pierwszego jestem bardziej zadowolona :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Wczesniej mialam Lirene, a teraz kupilam sobie nowa Zjaje z kwasem laktobionowym, 500 ml w promocji za jakies 6 zl chyba, zapach jest cudowny, jesli chodzi o wydajnosc to mysle, ze na dlugo mi starczy, zwlaszcza, ze dozowanie jest bardzo praktyczne - pompka.

Avon i Lactacyd - po oby dwóch płynach tych marek dostalam uczulenia. Oczywiście to juz indywidualna kwestia każdej osoby, ale osobiście polecam jak poprzedniczka emulsje z A&A - biale opakowanie. Ogolnie kosmetyki z tej serii polecane są osobom o wrazliwej skórze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

aplikator biała perła kto ma