Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

9 minut temu

Budowa domu

13 minut temu

Projekt wnętrza

47 minut temu

usługi stomatologiczne

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,

Chciałam kupić sobie jakiś kosmetyk do higieny intymniej.. dość już mam mydeł. Sporo dobrego przeczytałam o kosmetykach Lactacyd.. z tym, że nie wiem który wybrać. Dostępne są żele, emulsje, płyny. Czym się to różni?

hmm moja teściowa jest farmaceutką i po przestudiowaniu składu stwierdziła że nowa linia Ziaji ma taki sam skład a cenę o połowę niższą prawie. ale opinie są różne-jedne znajome polecały mi, inne mówiły że nie widzą różnicy miedzy lactacyd a innymi środkami do higieny intymnej

miałam i plyn i zel plyn chyba szybciej mi sie skonczyl, nie jestem do konca pewna bo juz nie pamietam, ale polozna chyba polecala bardziej zel., zapach taki sam, przyjemny maja

ja mam Lactacyd w płynie a powiem szczerze dla mnie jest to najlepszy płyn do higieny intymnej!!! Bardzo delikatny, po prosty najlepszy!!!

a ja kiedyś kupiłam w Kauflandzie za 6 czy 7 zł,
na wypróbowanie, o zapachu lilii wodnej, nawet nie pamiętam firmy
i jestem straaasznie zadowolona..
a jak koleżanka pisze, że Ziaja ma ten sam skład,
to wypróbowałabym Ziaję ;)

używam emulsji lactacyd. Jest wydajna, delikatna o miłym zapachu. nie próbowałam innych środków do higieny intymnej więc nie mam porównania- zawsze stosuję tylko lactacyd. Ale z ciekawości kupię z Ziaji skoro jest o połowe tańsza.

hmmm.. o Ziaji też czytałam że dobry. W sumie może faktycznie kupić jakiś z tej firmy.. Ogólnie uwielbiam kosmetyki Ziaji. Już sama nie wiem.. heh - ale mam problemy. No cóż.. pójdę do sklepu i chyba kupię na farta :)

Chociaż i tak mnie ciekawi różnica między płynem.. emulsją a żelem. Płyn chyba delikatniejszy?

Cytat
miya20
hmmm.. o Ziaji też czytałam że dobry. W sumie może faktycznie kupić jakiś z tej firmy.. Ogólnie uwielbiam kosmetyki Ziaji. Już sama nie wiem.. heh - ale mam problemy. No cóż.. pójdę do sklepu i chyba kupię na farta :)

Chociaż i tak mnie ciekawi różnica między płynem.. emulsją a żelem. Płyn chyba delikatniejszy?



no mi też tak się zdaje ;D
ja mam jakiś zwykły, widzicie, a zadowolona jestem bardzo,
a Ziaja raczej nie miała większych 'kosmetykowych wtop',
więc spróbowałabym :D
jak mi się ten skończy, to też planuję Ziaję,
zachęcają mnie te kolorowe opakowania :D hehe

hm, ja też używałam i Ziaji i Lactacydu, raczej nie widzę różnicy..

ale ostatnio słyszałam wypowiedź pewnej pani ginekolog, że tych płynów nie powinno się używać codziennie, bo mogą mieć szkodliwe działanie- do codziennej pielęgnacji polecała albo samą.. wodę albo mydło o kwaśnym ph.. tylko ciekawe gdzie takie mydło znaleźć i komu wierzyć ;]

no właśnie do tej pory się myłam przeważnie samą wodą - ale to z racji tego, że mam AZS i bardzo wrażliwą skórę - w zasadzie wszędzie. Dlatego na twarz itp. raczej staram się nie używać mydła bo mnie strasznie wysusza.

Dziewczyny - chyba mnie namówiłyście na tą Ziajkę :) Pozostanę jej wierna również w kwestii higieny intymnej i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

ziajka srajka;P lactacyd lepszy bo wydajniejszy

Cytat
muszka
ziajka srajka;P lactacyd lepszy bo wydajniejszy

:)

a ja już przypomniałam sobie nazwę mojego;
zwykły jakiś VENUS ^^
mam go chyba ponad 3/4 a mam go mniej więcej od początku wakacji 0_0
bo ma dozownik i jest strasznie wydajny :D [płyn]

a ja używam z Avonu i jestem zadowolona :)

Ja używam AA, biały, mega delikatny i bezzapachowy, dla mnie super.;

__________________________________

poszukuję dziewczyny do pracy.;priv.;

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

aplikator biała perła kto ma