Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 10:21:55

dziewczyny jakie polecacie kremy pod oczy , no i aby usuwały cienie pod oczami , dodam , że ma 21 lat pozdrawiam i dziękuję za wypowiedzi

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 10:24:21

oo, tez się chętnie dowiem - ale o takim po 25 r.ż. :) i zeby usuwał cienie...

używała któraś z Oriflame Skindividual? taki z metalową kulką?

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 10:33:15

nikt nie pomoże ??

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 10:35:47

Też się dowei mchętnie, testowałam już trzy bezskutecznie, a zauważyłam, że skóra pod oczami ma się u mnie dziwnie ostatnio.

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 10:38:10

35 sprawdzonych kremów pod oczy:

Intensive Kinetin Eye Cream (Kinerase, 15 ml: 160 zł).
Obietnica: Wygładza zmarszczki powierzchniowe. Poprawia strukturę skóry. Rozjaśnia plamy pigmentacyjne i poprawia koloryt skóry.
Ocena: Wchłania się powoli, lecz za to skutecznie wygładza drobne zmarszczki i rozjaśnia cerę wokół oczu. Higieniczne opakowanie w formie tubki.


Primordiale Optimum (Lancôme, 15 ml: 195 zł).
Obietnica: Składniki lekko złuszczające szybko wygładzają naskórek. Witamina E, zawarta w nanokapsułach, przeciwdziała wolnym rodnikom.
Ocena: Rewelacja! Krem rzeczywiście błyskawicznie wygładza skórę. Masz wrażenie, że robi się jaśniejsza i bardziej promienna. Uczucie komfortu.


Total Effects 7x (Olay, 15 ml: 60 zł).
Obietnica: Pomaga zwalczyć 7 objawów starzenia się skóry, m.in. redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt, zmniejsza cienie i obrzęki, nawilża.
Ocena: Wiecznie podkrążone oczy, opuchnięte powieki poszły w zapomnienie. Wsmarowywanie kremu to prawdziwa przyjemność.

Rilastil (Istituto Gannassini, 15 ml: 50 zł, w aptekach).
Obietnica: Działa intensywnie przeciwzmarszczkowo. Chroni przed działaniem środowiska i nawilża delikatną skórę wokół oczu.
Ocena: Łatwo i równomiernie się rozprowadza i dość szybko wnika w skórę. Wygładza ją, ale zostawia tłustawą warstwę – lepszy na noc.


Capture First Wrinkles Smoothing Eye Cream (Dior, 15 ml: 205 zł).
Obietnica: Zatrzymuje proces powstawania zmarszczek i łagodzi już istniejące. Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.
Ocena: Znakomita konsystencja. Krem wchłania się natychmiast. Wyraźnie wygładza skórę – zmarszczki stały się mniej widoczne.


Interwencyjny krem SPF 15 (La Prairie, 15 ml: 549 zł).
Obietnica: Zapobiega pojawieniu się zmarszczek wokół oczu (synteza kolagenu). Pobudza mikrokrążenie, dzięki czemu niweluje opuchnięcia.
Ocena: Przywraca skórze jędrność. Efekt widoczny niemal od pierwszego zastosowania. Fajne, luksusowe pudełeczko. Świetny zapach.

Sztyft Time Prevent SPF 15 (Oriflame, sztyft 1,6 g: 49 zł).
Obietnica: Zawiera peptyd z nasion Moringa, witaminę i filtry SPF. Zwalcza pierwsze objawy starzenia się skóry. Efekt w postaci promiennej skóry.
Ocena: Skóra staje się jaśniejsza, dzięki czemu zmarszczki przestają być widoczne. Forma sztyftu niezbyt się sprawdza, lepszy byłby krem.

Myokine (Vichy, 15 ml: 81 zł, w aptekach).
Obietnica: Rozkurcza włókna w skórze, która odzyskuje sprężystość. Maskuje nieregularności na powierzchni naskórka. Nawilża, odświeża.
Ocena: Powierzchnia skóry wygląda na bardziej jednolitą. Po nałożeniu krem daje silne uczucie rześkości. Szybko się wchłania i matuje skórę.


Age Delay Eye (Chanel, 15 ml: 220 zł).
Obietnica: Dostarcza skórze składników, które powodują jej wzmocnienie i ochronę. Wygładza drobne zmarszczki i koryguje cienie pod oczami.
Ocena: Superdozownik idealnie porcjuje potrzebne dawki kosmetyku. Wchłania się bardzo szybko, nie trzeba go nawet wklepywać.

Baume Anti-Rides Contour Des Yeux (Clarins, 20 ml: 190 zł).
Obietnica: Chroni przed agresją wolnych rodników. Wygładza i ujędrnia skórę, likwiduje drobne zmarszczki. Intensywnie nawilża naskórek.
Ocena: Skóra jest zregenerowana i wzmocniona. Bardzo wygodny dozownik i świetny zapach, obecny we wszystkich kosmetykach tej marki.

Fito-odnowa (Farmona, 25 ml: 16 zł).
Obietnica: Łagodzi efekty starzenia się skóry oraz pobudza naturalne procesy odnowy. Stymuluje produkcję kolagenu i neutralizuje wolne rodniki.
Ocena: W łagodny sposób napina i uelastycznia skórę. Świetny pod makijaż, bo dobrze się wchłania i nie utrudnia nakładania podkładu.

Przeciw zmarszczkom mimicznym (L’Oréal Paris, 15 ml: 45 zł).
Obietnica: Zawiera specjalny kompleks składników roślinnych, które relaksują skórę i wygładzają zmarszczki mimiczne.
Ocena: Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy – łatwo zrobić makijaż oczu. Ma delikatny, relaksujący zapach.

Anew Clinical Eye Lift (Avon, 2 x 100 ml: 59,90 zł).
Obietnica: Dwa kremy w jednym. Żel na górne powieki napina skórę. Krem pod oczy likwiduje worki pod oczami, opuchliznę i cienie.
Ocena: Podoba nam się pomysł. Nie zawsze zmarszczki idą w parze z opuchlizną – drugiego kremu możesz więc używać okazjonalnie, np. po nieprzespanej nocy.

Lineless Eye Cream (Dr. Brandt, 15 ml: 295 zł, w sieci Sephora).
Obietnica: Krem pod oczy z bombą antyutleniaczową. Zawiera unikatową odmianę węgla. Odmładza, wzmacnia, nawilża.
Ocena: Lekki, błyskawicznie się wchłania. Szybko napina skórę, daje optyczne wrażenie wygładzenia. Bardzo dobry pod makijaż.

Silnie nawilżające


Aloe Juice + Orange Flower Perfecta (Dax Cosmetics, 30 ml: 17,40 zł).
Obietnica: Dzięki zawartości oligosacharydów zapewnia nawilżenie przez wiele godzin po aplikacji. Koi podrażnienia, usuwa oznaki zmęczenia skóry.
Ocena: Wygładza i wyraźnie zmiękcza skórę, nie wchłania się jednak zbyt szybko. Jednak gdy już się wchłonie, dobrze „przyjmuje” makijaż.

Ogród spa, melon i soja (Kolastyna, 30 ml: 8 zł).
Obietnica: Kombinacja naturalnych składników zapewnia skórze wygładzenie i optymalne nawilżenie. Ekstrakt z melona tonizuje cerę.
Ocena: Regeneruje skórę, a jednocześnie lekko ją napina, wydaje się więc mocniejsza. Dodaje blasku i wygładza, ale nie wchłania się najlepiej.

Multi-Aktiv Ocula (Dr. Belter, 15 ml: 68 zł).
Obietnica: Poprawia elastyczność skóry, zaopatruje ją w wartościowe składniki (np. alantoinę) i ujędrnia. Wygładza zmarszczki.
Ocena: Żel bez zapachu, nie gryzie się więc z innymi kosmetykami. Bardzo szybko się wchłania, daje długotrwałe uczucie nawilżenia skóry.

Happy per Aqua (Flos-lek, 30 ml: 14 zł).
Obietnica: Poprawia mikrokrążenie i przyspiesza regenerację komórek naskórka. Utrzymuje właściwe nawilżenie, wygładza skórę wokół oczu.
Ocena: Równomiernie się wchłania. Wygładza skórę, która odzyskuje zdrowy kolor i przestaje być szara. Kurze łapki stają się mniej widoczne.

Hydra Floral (Decléor, 15 ml: 117 zł).
Obietnica: Dzięki roślinnym ekstraktom nawilża skórę. Sprawia, że staje się lżejsza, zrelaksowana i lekko napięta. Usuwa oznaki zmęczenia i suchości.
Ocena: Genialnie nawilża i dobrze się rozsmarowuje. Jego konsystencja jest dość delikatna, ale pozostawia na skórze ochronny „płaszczyk”.

Skin Mood Affini (Dr Irena Eris, 15 ml: 54 zł).
Obietnica: Zapobiega wpływowi cyklicznych zmian hormonalnych na wygląd skóry. Wydzielanie sebum zostaje istotnie ograniczone.
Ocena: Przetłuszczająca się skóra staje się bardziej matowa, a jednocześnie dobrze nawilżona. Bardzo wydajny.

Hydra Complete Multi-Level Moisture (Estée Lauder, 15 ml: 149 zł).
Obietnica: Do wszystkich rodzajów skóry. Chłodzi i odświeża. Wygładza delikatne linie i pomaga zredukować opuchliznę.
Ocena: Daje miłe odczucie chłodu. Ładnie pachnie i czyni skórę jedwabiście gładką. Do tego elegancki słoiczek. Super!

Noblesse żel intensywnie nawilżający (Dermika, 15 ml: 41 zł).
Obietnica: Opóźnia objawy starzenia się skóry poprzez zwiększenie zawartości wody wewnątrz komórek i w substancji międzykomórkowej.
Ocena: Przyjemny relaks. Wyraźnie orzeźwia skórę. Wchłania się natychmiast, a po kilku dniach cienie pod oczami się zmniejszają.

Krem pod oczy Jogurtowa dieta dla skóry (Ziaja, 15 ml: 6 zł).
Obietnica: Bioaktywny krem do cery przesuszonej i mało elastycznej. Aktywnie odżywia oraz przyspiesza regenerację naskórka.
Ocena: Nawilża, tonizuje i lekko napina skórę wokół oczu. Subtelnie pachnie i wygodnie wyciska się z długiej, eleganckiej tubki.

Voile Hydratant Moisturising Eye Care (Thalgo, 15 ml: 102 zł).
Obietnica: Zawiera aktywny składnik morski, zdolny do zatrzymywania wody. Zapewnia niezbędne nawilżenie okolic oczu, zapobiega zmarszczkom.
Ocena: Nawilża na długo. Wchłania się dość szybko, a przede wszystkim skutecznie. Jednak odrobinę podrażnia oczy.

Przeciw cieniom i obrzękom

Irilys Eye Contour Care Masque (Méthode Jeanne Piaubert, 30 ml: 155 zł).
Obietnica: Dwufazowy (krem i żel). Przeciwdziała zmarszczkom, sińcom i workom pod oczami. Likwiduje oznaki zmęczenia, zapobiega starzeniu.
Ocena: Świetnie usuwa obrzęki powiek. Nietłusta konsystencja sprawia, że szybko się wchłania (łatwo zrobić makijaż). Może być kremem lub maską.

Rewitalizująca emulsja pod oczy (Mary Cohr, 15 ml: 95 zł).
Obietnica: Polecany dla osób z problemem opuchniętych powiek i cieni pod oczami. Działa przeciwzmarszczkowo i pielęgnuje skórę wokół oczu.
Ocena: Ma lekką konsystencję, dzięki czemu w sekundę zastyga na skórze. Nie wchłania się najlepiej. Lepszy na noc.

Super Eye Contour Cream Bio-Performance (Shiseido, 15 ml: 265 zł).
Obietnica: Redukuje pojawiające się zmarszczki, cienie i przebarwienia oraz energizuje skórę wokół oczu. Spojrzenie odzyskuje młody wygląd.
Ocena: Milutki zapach w ładnym, srebrnym dozowniku. Uelastycznia skórę i sprawia, że staje się bardziej wypoczęta. Genialnie się wchłania.

Aqua Sensation (Nivea, 15 ml: 26 zł).
Obietnica: Ekstrakt z ogórka likwiduje opuchliznę i cienie pod oczami, żeń-szeń nadaje skórze sprężystości i doskonale ją odżywia.
Ocena: Łatwo wnika w skórę i dobrze się rozsmarowuje. Cera staje się odprężona (efekt ten utrzymuje się przez długi czas). Ma przyjemny zapach.

Do skóry wrażliwej

AA Plus Protective and Soothing Eye (Oceanic, 30 ml: 42 zł).
Obietnica: Ma właściwości ochronne i nawilżające. Wnikając głęboko w skórę, stymuluje ją do produkcji kolagenu.
Ocena: Skutecznie zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami. Łagodzi podrażnienia. Nie powoduje uczucia ściągania skóry.

Perfecta (Dax Cosmetics, 30 ml: 15,80 zł).
Obietnica: Polecany nawet do skóry atopowej. Przywraca jej naturalną równowagę i wzmacnia warstwę lipidową.
Ocena: Działa szybko i skutecznie. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia, rewelacyjnie nawilża przesuszoną skórę.

Krem kojący pod oczy do skóry wrażliwej (Avene, 10 ml: 44,10 zł).
Obietnica: Dermokosmetyk ma silne działanie łagodzące. Poprawia mikrokrążenie i zapobiega podrażnieniom. Zwalcza wolne rodniki.
Ocena: Przynosi szybką ulgę. Lekka, beztłuszczowa konsystencja zdecydowanie koi i wygładza skórę. Nie pachnie i nie podrażnia.

Sensitive Eye Cream (Biomaris, 25 ml: 57 zł).
Obietnica: Głębinowa woda morska, wyciąg z alg, olejek z awokado i masło shea wiążą wilgoć. Polecany dla osób noszących soczewki.
Ocena: Fajnie nawilża, wygładza i relaksuje skórę na wiele godzin. Nie wchłania się jednak zbyt szybko. Trzeba poczekać kilka minut.

Żel pod oczy (Iwostin, 25 ml: 27 zł, w aptekach).
Obietnica: Normalizuje zachwianą cyrkulację płynów w skórze. Niweluje obrzęki i cienie. Poprawia napięcie skóry, spłyca kurze łapki.
Ocena: Ochładza skórę, dając wrażenie niezwykłej świeżości. Poprawia miękkość skóry i koi podrażnienia.

Hydraphase (La Roche-Posay, 15 ml: 39 zł, w aptekach).
Obietnica: Woda termalna łagodzi podrażnienia. Kofeina zmniejsza obrzęki i worki pod oczami. Krem zapewnia bardzo intensywne nawilżanie.
Ocena: Regeneruje i wygładza skórę. Już po jednokrotnym użyciu obrzęki powiek ustępują, a po kilku skóra wygląda jak po liftingu.

About Eyes (Clinique, 15 ml: 145 zł).
Obietnica: Wygładza delikatne linie, zmniejsza obrzęki i cienie. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Zapobiega podrażnieniom.
Ocena: Doskonale nawilża. Dzięki niemu delikatna skóra staje się mniej sucha i napięta. Dobrze się rozprowadza dzięki rzadkiej, żelowej konsystencji.

Mam nadzieję,że ten spis pomoże Wam wybrać odpowiedni krem dla potrzeb Waszej skóry w okolicy oczu.

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 10:40:19

Cytat
siehankowa
oo, tez się chętnie dowiem - ale o takim po 25 r.ż. :) i zeby usuwał cienie...

używała któraś z Oriflame Skindividual? taki z metalową kulką?

używałam - nie polecam, ale z tej serii polecam Serum - tylko trzeba wyczekać, aż tańszy będzie ;-)
jest rewelacyjny i redukuje zmarszczki - naprawdę
Co do cienie - do dziś nie znalazłam kremu niwelującego cienie, ale pomagają żółte korektory;-)

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 10:40:41

PODBIJAM, bo też mam ten problem. z ziaji albo avonu ktoś używał ?

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 10:43:40

Używałam wiele kremów, ale żadne nie likwidowały ani nie zauważyłam większej różnicy jeśli chodzi o cienie pod oczami. Testowałam kilka z Avonu, ale nie polecam. Po kremie pod oczy z serii Solutions, o ile dobrze pamiętam, rano wstawałam z lekko spuchniętymi oczami, tzn pod oczami ;) Kremy Ziai są delikatne ale niestety też nie spełniają oczekiwań, efektów brak.

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 14:45:29

La roche posay - pomógł mi z cieniami, skóra jest ładnie nawilżona, ma lepszy kolor.

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 19:26:03

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
siehankowa
oo, tez się chętnie dowiem - ale o takim po 25 r.ż. :) i zeby usuwał cienie...

używała któraś z Oriflame Skindividual? taki z metalową kulką?

używałam - nie polecam, ale z tej serii polecam Serum - tylko trzeba wyczekać, aż tańszy będzie ;-)
jest rewelacyjny i redukuje zmarszczki - naprawdę
Co do cienie - do dziś nie znalazłam kremu niwelującego cienie, ale pomagają żółte korektory;-)

ja właśnie używam kremu na dzień z filtrem i kremu na noc z tej serii i jestem zadowolona:) dlatego zastanawiałam się nad tym pod oczy... a kupuje na all...zawsze ctoche taniej wychodzi;)
choc słyszałam, ze mają wycofać tą serie...

zweryfikowana
Posty: 234
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 19:30:59

ja polecam Chanel age delay eye - rewelacja i skora wokol oczu jak marzenie. idealny tez dla alergikow - nie uczula:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.667

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 19:31:04

Ja używam BIOTHERM Multi Recharge Yeux Energizujący krem pod oczy 15ml - 140zł, ale jak za tą cenę można szukać dalej. Nie zakupię go ponownie... spodziewałam się bardziej spektakularnych rezultatów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-27 19:31 przez annakp.

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 20:15:24

ktoś jeszcze się wypowie? ;)

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 21:22:42

Cytat
annakp
Ja używam BIOTHERM Multi Recharge Yeux Energizujący krem pod oczy 15ml - 140zł, ale jak za tą cenę można szukać dalej. Nie zakupię go ponownie... spodziewałam się bardziej spektakularnych rezultatów.
uwierz , że gdyby miał mi pomóc to nawet i 140 zł bym zainwestowała :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.667

Dobry krem pod oczy ??

27 lip 2010 - 21:38:09

Cytat
Blondyneczka1988
Cytat
annakp
Ja używam BIOTHERM Multi Recharge Yeux Energizujący krem pod oczy 15ml - 140zł, ale jak za tą cenę można szukać dalej. Nie zakupię go ponownie... spodziewałam się bardziej spektakularnych rezultatów.
uwierz , że gdyby miał mi pomóc to nawet i 140 zł bym zainwestowała :)

Rozumiem, ale uwierz mi na słowo - nie warto, a poza tym to tylko 15ml...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odzywka 6 lata po terminie