Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:11:27

witajcie dzis mam wesele i tak sie zastanawiam nad przyklejeniem sztucznych rzes. ale slyszalam ze przy siaganiu mozna usunac sztuczne e swoimi wlasnymi.... i troche sie obawiam. wiecie moze czym mozna lepiej usuwac rzesy ? zeby ich poprostu nie zdzierac z powieki ?
pozdrawiam :) jesli nie wiecie to prosze chociaz o podbijanie

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:30:29

Ja polecam. wyglądają super. Ja przyklejałam takie w kępkach. I wydaje mi się że takie lepsze:) usówają się delikatnie i są ok. A jak wyrwiesz przypadkiem jedną rzęskę swoją to nie duża strata;);P

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:32:23

dziewczyny, a te sztuczne rzęski nie odpadaja ?:)
bo też się nad nimi zastanawiam, ale boje się, że są nietrwałe ;)

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:38:17

no ja tez sie troche boje ale nie kupuje jakiejs chinszczyzny tylko polski rzeski z donegala chyba :D jakos tak :) i wlasnie sie tak waham bo nie chce zeby mi odpaldy w polowie wesela albo co gorsza jak bd wykluywac pana mlodego :d

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:39:39

no tak, obawiam się tego samego ;)
o trwałość tych rzęsek i czas w którym się trzymają oka ;)

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:42:25

no dokladnie a ja chce je przykleic na makijaz nie przed .. i boje sie ze sie odkleja wiec chyb ich nie przykleje i bede spokojniejsza

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:47:13

ja tez sie zastanawialam ale po kilku 'gwizdorskich' wpadkach z tymi rzesami zrezygnowalam ale dalej mnie kusi ;D

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:49:58

ja kupuje zwykłe rzęsy za 2-5zł, ale... używam do nich kleu Ardell, mocno chwyta, cały dzień rzęsy nie odpadają, a wieczorem wręcz mam problem je odkleic:P Muszę zakupic sobie płyn do usuwania sztucznych rzęs, ale narazie brak kaski;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-19 08:50 przez sexy_ciuszki.

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:52:31

ja miałam kępki prze ponad miesiąc i jak je ściągałam to mi bardzo dużo moich wypadało bo mocny klej był tak więc radzę się zastanowić;)

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:52:04

Ja bym nie ryzykowała z tymi rzęsami,bo będziesz cały czas miała wrażenie,że ci się odklejają,a co za tym idzie,będziesz się żle bawić.Lepiej kup pogrubiający tusz do rzęs

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:52:27

hmmm, czyli ktoś kto ma mało rzęsków i słabe, powinien się mocno zastanowić nad tymi sztucznymi, bo moga mu wszystkie wypaść ;)
no nie wiem czy warto ;)
pewnie trzeba dalej inwestować w tusz ;)

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:54:36

Cytat
jetkaaa
hmmm, czyli ktoś kto ma mało rzęsków i słabe, powinien się mocno zastanowić nad tymi sztucznymi, bo moga mu wszystkie wypaść ;)
no nie wiem czy warto ;)
pewnie trzeba dalej inwestować w tusz ;)

dziennie wieczorem używam olejku rycynowego i rzęski są mocne, przez sztuczne rzęsy jeszcze moje naturalne nie odpały, ani jedna rzęska:) mi przez tusze wypadają:/ tzn. przez tusz robią mi się twarde i albo się łamią albo odpadają:/ tuszu staram się jak najmniej używac;P

aa i przy przyklejaniu rzęs, trzeba uważac aby na swoje naturalne nie przykleic, bo przy odklejaniu faktycznie można sobie swoje wyrwac:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-19 08:58 przez sexy_ciuszki.

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 08:57:09

ja też polecam!:) nie odadaja to tylko plotki :D a schodzą z mleczkiem do demakijażu :D

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:01:24

Cytat
sexy_ciuszki
Cytat
jetkaaa
hmmm, czyli ktoś kto ma mało rzęsków i słabe, powinien się mocno zastanowić nad tymi sztucznymi, bo moga mu wszystkie wypaść ;)
no nie wiem czy warto ;)
pewnie trzeba dalej inwestować w tusz ;)

dziennie wieczorem używam olejku rycynowego i rzęski są mocne, przez sztuczne rzęsy jeszcze moje naturalne nie odpały, ani jedna rzęska:) mi przez tusze wypadają:/ tzn. przez tusz robią mi się twarde i albo się łamią albo odpadają:/ tuszu staram się jak najmniej używac;P

aa i przy przyklejaniu rzęs, trzeba uważac aby na swoje naturalne nie przykleic, bo przy odklejaniu faktycznie można sobie swoje wyrwac:D

a gdzie dokładnie przyklejasz te rzęski?
bo ja tez mam własnie problem z tym, ze po tuszu strasznie mi się łamią i wypadają.
dawniej miałam długie i mocne, a z dnia na dzień mam ich mniej.

sztuczne rzesy

19 cze 2010 - 09:03:35

Cytat
jetkaaa
Cytat
sexy_ciuszki
Cytat
jetkaaa
hmmm, czyli ktoś kto ma mało rzęsków i słabe, powinien się mocno zastanowić nad tymi sztucznymi, bo moga mu wszystkie wypaść ;)
no nie wiem czy warto ;)
pewnie trzeba dalej inwestować w tusz ;)

dziennie wieczorem używam olejku rycynowego i rzęski są mocne, przez sztuczne rzęsy jeszcze moje naturalne nie odpały, ani jedna rzęska:) mi przez tusze wypadają:/ tzn. przez tusz robią mi się twarde i albo się łamią albo odpadają:/ tuszu staram się jak najmniej używac;P

aa i przy przyklejaniu rzęs, trzeba uważac aby na swoje naturalne nie przykleic, bo przy odklejaniu faktycznie można sobie swoje wyrwac:D

a gdzie dokładnie przyklejasz te rzęski?
bo ja tez mam własnie problem z tym, ze po tuszu strasznie mi się łamią i wypadają.
dawniej miałam długie i mocne, a z dnia na dzień mam ich mniej.

też miałam przez tusz coraz mniej rzęs, dlatego sobie je teraz zagęszczam sztucznymi:) Tusz i tak by nie dał takiego efektu;)
Przyklejam je na powieke zaraz przy rzęsach, nie mam między naturalnymi a sztucznymi rzęsami przerwy, ale również nie nakładam sztucznych na naturalne bo inaczej można je sobie wyrwac przy ściąganiu:P I pamiętaj, aby przed przyklejeniem rzęs, wymierzyc je:) Tzn. przyłożyc do oka i jeśli są za długie to przyciąc. Wpisz w youtube: Nakładanie sztucznych rzęs. Tam dziewczyny fajnie to pokazują i tłumaczą:)
Jak wpadnie troszkę więcej kasy to kupię sobie klej DUO, jest drogi ale z tego co czytalam na forach to najlepszy:P Chociaż mój Ardell też jest dobry ale sobie wypróbuję czegoś nowego:) a rzęski tak jak pisałam, kupuję zwykłe po 2-5zł:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co o nich sadzicie h/n?