Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

15 minut temu

sprawdzony stomatolog

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krem matujący na LATO z filtrem

10 cze 2010 - 11:45:01

Hej, znacie jakies godne polecenia kremy matujace na Lato ale z filtrem, chodzi mi o zniwelowanie blyszczenia w strefie T, co polecacie?

krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 09:00:40

no ja niestety nie znam, ale tez chętnie sie dowiem;)

krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 09:09:09

mam probke kremu matujacego La Roche EFFACLAR M

nie ma filtra niestety ale u mnie dobrze sie sprawdza- matuje ;)

krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 11:47:35

Podbijam :)
Ja szukam niekoniecznie z filtrem ale dobrze matującego, zwężającego pory i nie zbyt drogiego...

krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 11:59:53

ja mam do zaproponowania kremy z lirene są super, a jeśli chodzi o coś tańszego to z kolastyny dla nastolatek:P. Ja mam akurat na trądzik jakby naormalizujący i super nawilża nie zostawiając tłustoty, a miejsca tłuste fajnie matuje. Nadaje się pod makijaż. Używam go codziennie rano i wieczorem. Mam już 4 tubkę :) A zamieniam go czasami żeby sie skóra nie przyzwyczailła na matujący z garniera http://www.stylistka.pl/kosmetyki/kolastyna/nastolatki-krem-normalizujaco-antybakteryjny/ i garnier



krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 12:07:13

Ja właśnie nie mam problemów z trądzikiem. Mam suchą skórę i nie miałam problemów ze świeceniem.
Ale w taką pogodę jak dziś to jest tragedia...

krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 12:09:52

wiem, że jest z DERMIKI jakis regenerujący do skóry suchej ale sama nie wypróbowałam. Matujące są do skóry tłustej, a je śli Ty masz suchą to nie wiem czy dobry pomysł kupować ten matujący. Spróbuj normalizujący, obojętnie jaki, one matują strefy świecenia się skóry, a suchą nawilżają

krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 12:13:53

GARNIER CZYSTA SKÓRA :) bardzo fajnie matuje :)

krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 12:29:05

Fajny, wydajny i lekki, matujący (choć w takie upały wiadomo, że nie na 100%). Ale pod makijaż fajny.

Dr Irena Eris Lirene Desing Your Style Kremowy mus matujący z olejkiem bawełnianym SPF 15 20+ 50 ml



krem matujący na LATO z filtrem

11 cze 2010 - 12:41:03

Ja to chyba bedę musiała całkowicie teraz zrezygnować z kremu :( Nawet w zimę się świecę, a teraz to istna tortura ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Telezakupy :)