Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:35:52

Farbowała któraś z was włosy tą farbą? Czy faktycznie wychodzą znacznie ciemniejsze niż na obrazku? Kupiłam, a teraz waham się czy farbować..

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:38:44

ja nie farbowałam ale wiem że to zalezy od wyjściowego koloru ;) jeśli masz ciemne włosy to kolor wyjdzie ciemniejszy niż na opakowaniu :)

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:40:53

włosy mam w kolorze ciemnego blondu, dodam, że ani razu jeszcze nie farbowałam.

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:43:12

Cytat
wika131
włosy mam w kolorze ciemnego blondu, dodam, że ani razu jeszcze nie farbowałam.

castingi mają to do siebie że lubią wychodzić ciemniej. w sumie ciemny blond to nie jest bardzo ciemny kolor a mroźna czekolada jest z poziomu jasnego brązu. z mojego doświadczenia mogę Ci poradzić abyś przygotowała się na ciemny brąz ;)) kolor oczywiście po kilku myciach będzie coraz jaśniejszy ;)

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:43:27

każde włosy inaczej przyjmują.ja jak farbowalam sie ciemnym brazem to mi czarne wychodzily.ale na krótko dopoki farba nie zaczela spływac

niezweryfikowana
Posty: 593
Ostrzeżenia: 1/5

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:45:05

Ja ostatnio siostrze farbowałam tą farbą i wyszły jej o wiele ciemniejsze niż na opakowaniu a ma swoje naturalne takie ciemniejszy brąz

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:46:49

dla ułatwienia dodaje zdjęcie. A określenie moich włosów jako ciemnego blondu wyszło od pani z drogerii. nie wiem czy jej wierzyć??:)

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:47:24

ja farbuje castingiem mi mimo ze mam ciemne wlosy, to te odcienie czekolady wychodza czarne :(

Cytat
wika131
dla ułatwienia dodaje zdjęcie. A określenie moich włosów jako ciemnego blondu wyszło od pani z drogerii. nie wiem czy jej wierzyć??:)
hahahaha ale jaja ty jestes ciemna blonsynka , no gratuluje pani z drogerii ty jestes szatynka a nie zadna blondynka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-29 11:49 przez agata74.

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 11:49:59

Ja ODRADZAM Castinga- wiem, co mówię bo farbowałam nim 2 lata :]
Na początku byłam "zachwycona", ze włosy robiły się po farbowaniu miękkie i lśniące, ze mieszanka nie śmierdziała- nie przeszkadzało mi nawet, ze kolory wychodzą znacznie ciemniejsze niz na opakowaniach- ja farbowałam brązami(czasem nawet jasnym) i zawsze miałam prawie czarne... Z biegiem czasu zaczęły mi garściami wychodzić włosy,w końcu się wkurzyłam i poszłam do fryzjerki na zdjęcie tego czarnego koloru- okazało się, ze nie bardzo się DA. :] Potem jeszcze raz malowałam Castingiem rudym, kolor wyszedł niby w miarę, ale włosy znów poleciały, więc powiedziałam nigdy więcej.

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 16:05:46

wracam do wątku bo może ktoś jeszcze okaże się pomocny.. a poza tym tak się zastanawiam czy nie trzymać farby trochę krócej niż 20 minut jak jest napisane na opakowaniu żeby nie wszyły czarne... faktycznie uniknę czerni w ten sposób?:)

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 16:08:35

Ja farbowałam kiedyś tą farbą i nie jestem zadowolona!;/ kupiłam ciemny blond a wyszedł mi prawie czarny;/ załamana byłam. bardzo ciemne kolory z niej wychodzą. nie polecam!
kup sobie jaśniejszy kolor. brązik delikatny z Wella safira. śliczne kolory i ładnie wychodzą;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-29 16:13 przez Madziabugaj17.

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 16:15:01

tą już zakupiłam i zła jestem na siebie że wyrzuciłam pieniądze..:(

loreal casting mroźna czekolada

29 maj 2010 - 16:18:41

naszczescie ona sie zmywa pzry kazdym myciu glowy wiec pamietaj jak pofarbujesz wlosy i bedziesz myc to uzywaj jakies "starego " recznika ktorego ci nie bedziesz szkoda , nawet po miesiacu woda potrafi byc kolorowa

loreal casting mroźna czekolada

01 cze 2010 - 19:50:20

Mi nawet przy 10 minutach wychodziły bardzo ciemne i ta czerń się nie zmywała.

loreal casting mroźna czekolada

25 wrz 2011 - 21:45:53

Dziewczyny, a nie jest za zimny ten kolor? tzn jak mam ciemną karnacje to będzie pasować? jakiego koloru ma refleks? z góry dziekuje za odpowiedź ;*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LUKSUSOWE KOSMETYKI - OPINIE !!!