Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Dobry psycholog

22 minut temu

Druk ścienny

29 minut temu

Nowy samochód

49 minut temu

Montaż Klimatyzacji

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:06:20

Witam Szafowiczki .
Jaki polecacie puder ,ktory można kupić w Rossmannie . ?

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:08:08

Synergen zarówno w kamieniu jak i fluidzie - bardzo dobre, matujące i niedrogie. chociaż jestem zwolenniczka luksusowych marek - Synergen w kamieniu bije wszystko :)

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:11:31

ja lubę puder Manhattan zwykły w kamieniu, jest niedrogi ok 18 zł i wg mnie najlepszy jaki miałam, choć przyznaję, że nie wiem czy jest w Rossmanie, bo ja akurat kupowałam w Naturze :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-08 19:15 przez estalia.

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:14:43

Loreal True Match,

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:17:28

Cytat
muonika
Loreal True Match,

popieram tylko to fluid ;)

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:19:04

Cytat
estalia
ja lubę puder Manhattan zwykły w kamieniu, jest niedrogi ok 18 zł i wg mnie najlepszy jaki miałam, choć przyznaję, że nie wiem czy jest w Rossmanie, bo ja akurat kupowałam w Naturze :)

zgadzam się i polecam
ponadto jest bardzo wydajny
mam go 1,5 roku i jeszcze coś jest :D
a używam niemal codziennie :)

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:22:40

Nigdy nie używałam pudrów, aż jednego razu była promocja i do podkładu Affinitone od Maybelline w Rosmannie dołączali za darmo takiż sam puder - świetnie matuje, polecam!
A co do tematu, to osobiście wolałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie i tuszach do rzęs. Najlepiej wydłużająco-podkręcająco-pogrubiających. Ale że mam naturalnie ładnie podkręcone rzęsy, i każdy tusz to wydobywa, to zadowolę się jakimś dobrym wydłużającym. ;] Macie albo miałyście kiedyś jakiś cudowny, wspaniały, a nie kosztujący 50zł? =]
A co do tematu, to osobiście wolałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie i tuszach do rzęs. Najlepiej wydłużająco-podkręcająco-pogrubiających. Ale że mam naturalnie ładnie podkręcone rzęsy, i każdy tusz to wydobywa, to zadowolę się jakimś dobrym wydłużającym. ;] Macie albo miałyście kiedyś jakiś cudowny, wspaniały, a nie kosztujący 50zł? =]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-08 19:25 przez kasiak00259.

zweryfikowana
Posty: 606
Ostrzeżenia: 1/5

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:33:06

ja lubie rimmela stay matte :) cudownie matuje i to na długo i nie utlenia sie dzieki czemu nie zmienia koloru z czasem jak to robią inne tanie pudry :) ma ładne naturalne kolorki, mam jeden taki u siebie na sprzedaż :)

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:35:38

Właśnie kuzynce ten Synergen pasuje ;P.

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:42:43

Do kasiak00259 -
Pierre Rene - Lash Creator XXL Brush Mascara.
Przez przypadek trafiłam na niego w kosmetyczce siostry ;)
Jest rewelacyjny. I naprawdę niedrogi.

Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:43:30

ja polecam puder z manhattan jest najlepszy jaki miałam, swietnie kryje i jest lekki,nie tworzy efektu maski,cena ok 16 zł więc warto :)



Puder - Rossmann.

08 maj 2010 - 19:49:40

ja mam z synergen puder w kamieniu i ten krem tonujący puder jest warty polecenia i niedrogi ale ten krem nie za bardzo bo szybko zasycha i nie mozna go dobrze rozetrzec ale puder w kamieniu naprawde spoko ;)

Cytat
kasiak00259
Nigdy nie używałam pudrów, aż jednego razu była promocja i do podkładu Affinitone od Maybelline w Rosmannie dołączali za darmo takiż sam puder - świetnie matuje, polecam!
A co do tematu, to osobiście wolałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie i tuszach do rzęs. Najlepiej wydłużająco-podkręcająco-pogrubiających. Ale że mam naturalnie ładnie podkręcone rzęsy, i każdy tusz to wydobywa, to zadowolę się jakimś dobrym wydłużającym. ;] Macie albo miałyście kiedyś jakiś cudowny, wspaniały, a nie kosztujący 50zł? =]
A co do tematu, to osobiście wolałabym się dowiedzieć, jakie są wasze opinie i tuszach do rzęs. Najlepiej wydłużająco-podkręcająco-pogrubiających. Ale że mam naturalnie ładnie podkręcone rzęsy, i każdy tusz to wydobywa, to zadowolę się jakimś dobrym wydłużającym. ;] Macie albo miałyście kiedyś jakiś cudowny, wspaniały, a nie kosztujący 50zł? =]

jeśli chodzi o tusze to ja mam superpodkręcający z avonu i jest super :D warty polecenia i kosztuje jakieś 25 zł;) tusz podkręca rzęsy ale mi sie wydaje ze teżwydłuża i pogrubia wiec spoko jest :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-08 19:52 przez tynka95.

Puder - Rossmann.

11 maj 2010 - 20:30:05

dla porównania cen w takich drogeriach polecam e-sklep
www.beautyface.com.pl znajdzie się nawet o 50% taniej np. podkłady z Loreala, Revlona itp



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Malowanie się pomocy