Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

ZESTAW DO TIPSOW ZELOWYCH

06 kwi 2011 - 17:26:42

jaki zel na poczatek polecacie

ZESTAW DO TIPSOW ZELOWYCH

09 maj 2011 - 10:03:37

ja mam do sprzedania lampę jeśli chcesz i parę dodtaków do tego zapraszam jesli masz ochotę zobaczyć więc powiem Ci na priv:)

ZESTAW DO TIPSOW ZELOWYCH

24 lip 2011 - 19:17:48

ma ktoś może zestaw do robienia tipsów żelowych do sprzedania ?? myślę ze lampa z jedną żarówką by wysarczyła;) piszcie prosze ;)

ZESTAW DO TIPSOW ZELOWYCH

22 lut 2014 - 10:15:44

witam mam do sprzedania zestaw do paznokci wraz z lampka sprzedam za 180 zl ponieważ nie robie juz sobie paznokci.wiecej szczegolow na e-mail ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

ZESTAW DO TIPSOW ZELOWYCH

22 lut 2014 - 10:24:43

Cytat
kathy__75
Na allegro możesz wszystko kupić taniej, ale w żele będziesz musiała zainwestować troszkę więcej pieniędzy, bo te co daja w zestawach są koszmarne:(
Lampa musi mieć 4 żarówki 9 W i dobrze by było, żeby miała przełącznik czasu (120 lub 180 sek.)

Widocznie nie zawsze tak jest;) bo ja kupiłam cały zestaw i z zeli jestem baaardzo zadowolona;)))

ZESTAW DO TIPSOW ZELOWYCH

22 lut 2014 - 10:27:33

Cytat
narcyz247
ja pracuje od dawna na produktach firmy gabrielle sa bardzo dobre i zele maja wysoki polysk wpisz w wyszukiwarke tipsy-gabriele.polecam sa najlepsze i dlugotrałe najlepiej zele 3-fazowe.zestaw startowy kosztuje 150-200zł

Ja również pracuję na Gabrielle, jestem jeszcze początkująca w zakresie stylizacji paznokci więc nie widzę na razie potrzeby kupowania mega drogich żeli. Żel z Gabrielle silikonowy super gęsty jest rewelacyjny, dzięki niemu już za pierwszym razem udało mi się przedłużyć paznokcie na szablonie :) i żele kolorowe są super.

ZESTAW DO TIPSOW ZELOWYCH

22 lut 2014 - 10:30:10

Cytat
Pira
Cytat
kathy__75
Na allegro możesz wszystko kupić taniej, ale w żele będziesz musiała zainwestować troszkę więcej pieniędzy, bo te co daja w zestawach są koszmarne:(
Lampa musi mieć 4 żarówki 9 W i dobrze by było, żeby miała przełącznik czasu (120 lub 180 sek.)

Widocznie nie zawsze tak jest;) bo ja kupiłam cały zestaw i z zeli jestem baaardzo zadowolona;)))
ja też kupiłam cały zestaw i jestem zadowolona. Firma sunny nails jak dobrze pamiętam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przetestowałabym kilka kosmetyków