Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

24 minut temu

dieta organizacja

38 minut temu

przestrzeganie diety

55 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:01:18

Witam.
Zwracam się do was z pytaniem jak dbać o cerę, by była gładka i nie wyskakiwały pryszcze.
Ja używam peelingów i czasem robię sobie maseczke. Nawilżam równiez twarz, ale to nie pomaga, bo czesto wyskakuja mi pryszcze, jak się pozbęde ich, to wyskakują nowe. Nie jest ich dużo, po prostu jakies dwa lub trzy, ale są widoczne.
Wtedy używam masci Benzacne albo pasty cynkowej, nawet pomaga, ale ja szukam czegoś co zapobiegnie wyskakiwaniu pryszczom i żeby twarz była beż zadnych pryszczy, zaskronikow itd.

Może jakieś kosmetyki z Garniera polecicie ? Albo jakieś inne ?
Czekam na wasza pomoc ;)

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:04:06

podbijam;d

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:05:59

to zalezy w jkim wieku jestes? bo jesli do 17,18 to niestety kochana ale to musisz poczekac zeby samo przeszlo :)jak skoncysz okres dojrzewania to nie bedziesz miec az takich problemow:) tez tak mialam i juz od jakiegos czasu przy dobrej higienie i pielegnacji nic nie mam na buzce:)

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:07:54

żadne kosmetyki nie sprawią że pryszcze nie będą wyskakiwać. Moga tylko sprawic ze będą szybciej znikać...i to nie zawsze. Trzeba odpowiednio się odzywiac ;)

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:08:38

to zależy od rodzaju cery, skóry... ja gdybym zrobiła maseczkę bądź cokolwiek chyba musiałabym jak najszybciej odweidzic dermatologa :/ mam straszną alergie na wszystkie kosmetyki do twarzy ..i moje dbanie to tylko woda czysta :)

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:09:15

jakieś coś tam reklamujka teraz na pryszcze, reklama jest taka ze jest pogrzeb krosty xD nie wiem co to jest, poogladaj reklamy ;D

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:11:43

odpuść pikantne przyprawy i mocno przetwarzane prod spoż jak chipsy, zupki itd NAwet słodycze ponoc powodują zmiany skórne.
A co do kosmetyków najlepiej kupic cos w aptece bo te wszystkie garniery to mozna o kant...potłuc ;P

zweryfikowana
Posty: 558
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:12:27

vizaksinum te tabletki z reklamy ale niestety na mnie nie podziałały ... nic a nic :( a najlepiej iść do kosmetyczki albo dermatologa ,sama wole kosmetyczkę ona może coś doradzi :)

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:12:28

Najlepiej to myć buzię jak najdelikatniejszym żelem (żadnym wysuszającym), smarować kremem z jak najmniejszą ilością parabenów czy dimethiconów (silikony) - najlepiej jakimś naturalnym kremem ... a jak coś wyskoczy to warto posmarować olejkiem herbacianym :)

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:13:39

Ja robię maseczki peel off a później przemywam twarz tonikiem z ziaji. Po takiej maseczce buzie mam jak u niemowlaka :)

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:14:58

ja również mam taki sam problem jak Ty.
od niedawna używam sudocremu i widzę zmiany, narazie niewielkie, ale są. :)
niestety na czole tych zmian nie widać.

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:15:36

ja na noc smaroje krostki majscia cynkowa :]
jak dla mnie dobra ;] na pocztku moga sie pojawic krostki ale ona tak dziala :]
wysusza je :] i nie bd slady ni nic :] POLECAM !
no i myc mydlem szarym :]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-21 17:15 przez zzakupoholiczka.

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:16:44

Cytat
maliinka
jakieś coś tam reklamujka teraz na pryszcze, reklama jest taka ze jest pogrzeb krosty xD nie wiem co to jest, poogladaj reklamy ;D

Chodzi o tabletki Visaxinum, ale ja osobiście nie stosowałam.

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:21:00

BREVOXYL !

Jak dbać o cerę ?

21 lut 2010 - 17:21:19

Cytat
zzakupoholiczka
ja na noc smaroje krostki majscia cynkowa :]
jak dla mnie dobra ;] na pocztku moga sie pojawic krostki ale ona tak dziala :]
wysusza je :] i nie bd slady ni nic :] POLECAM !
no i myc mydlem szarym :]

mam tą maść jest dobra, podoba mi się jej zapach.. :)

dermatolog mi ją przepisała ale ona jest bez recepty i jest taniutka p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czym zwalczyc trądzik na czole