Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Budowa domu

3 minuty temu

Jakie ogrzewanie domu

9 minut temu

wakacje last minute

17 minut temu

Treningi i dieta keto

24 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

PO TERMINIE

14 lut 2010 - 20:10:55

Cytat
nieszczesliwa
Cytat
aska-206
od kiedy to można stosować leki po terminie? pierwsze słyszę.... pól roku po terminie to dużo ja troche bym się bała
od zawsze można stosować leki po terminie moja mama jest lekarzem i mówiła mi
bardzo ciekawe bo moja teściowa też jest lekarzem (4 specjalizacje) i w życiu nie pozwoliłaby wziąść mi czy komu kolwiek leku po terminie
(bez obrazy oczywiście)

PO TERMINIE

14 lut 2010 - 20:11:00

a może to jest data wyprodukowania bo tak czasem pisze jak sie mozna dobże doczytac to od daty wyprodykowania mozna do konca roku używac-- może sprwadz bo bezsensy wyrzucać

ja jestem uczulona na kosmetyki po terminie

PO TERMINIE

14 lut 2010 - 20:15:20

Cytat
modystka
pewnie nie jest po terminie, tylko te 5 miesięcy to pewnie data produkcji ;]
Wlasnie. czesto na komsetykach sa daty prdukcji i taka dnotacja ze pol roku po termienie dobre, 3 miesiacy czy 2 lata... lepiej uwaznie przeczytac;) Ale jesli a ztyl epo terminie to jasen ze bym zwrocila.

PO TERMINIE

14 lut 2010 - 20:19:44

moja kolezanka uzyłakiedys przeterminowanego kremu dostała uczulenia i cała napuchła brała antybiotyki a opuchlizna zeszła dopiero po 1,5 tygodniu;/

PO TERMINIE

14 lut 2010 - 20:25:12

jeśli to nie data produkcji, to nie używaj, idz oddać

PO TERMINIE

14 lut 2010 - 20:35:31

Cytat
GosiaIJustyna
o matkoooo!! a nie śmierdzi??? ja bym się pofatygowała do sklepu i żądałabym zwrotu pieniędzy, nie możliwe żeby baba ze sklepu się nie zorientowała że stare kosmetyki sprzedaje! fuuuj :/

popieram....ja to kupowalam piwo po terminie jedne dzien albo przed terminem 1 , 2 dni :P ale kosmetyki...jakos tak mam ze zawsze sprawdzam date waznosci moja babacia kupila kiedys krem do twarzy na zmarszczki po terminie jakijs miesiac i co......dostala wysypki na twarzy.......nie radzilabym eksperymentowac........

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

PO TERMINIE

15 lut 2010 - 09:18:02

Cytat
aska-206
Cytat
nieszczesliwa
Cytat
aska-206
od kiedy to można stosować leki po terminie? pierwsze słyszę.... pól roku po terminie to dużo ja troche bym się bała
od zawsze można stosować leki po terminie moja mama jest lekarzem i mówiła mi
bardzo ciekawe bo moja teściowa też jest lekarzem (4 specjalizacje) i w życiu nie pozwoliłaby wziąść mi czy komu kolwiek leku po terminie
(bez obrazy oczywiście)
no ciekawe ciekawe ale tak jest, że można je stosować jakiś czas po upływie terminu ważności,
przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi a potwierdzą się moje informacje
a tak na marginesie to rozmawiałaś z teściową czy tylko to są twoje domysły?

PO TERMINIE

15 lut 2010 - 09:28:52

właśnie z ciekawości zapytałam mame jest pielęgniarką i mówi, że faktycznie mozna leki stosować po upływie daty ważności

PO TERMINIE

15 lut 2010 - 09:33:19

Cytat
nieszczesliwa
Cytat
aska-206
od kiedy to można stosować leki po terminie? pierwsze słyszę.... pól roku po terminie to dużo ja troche bym się bała
od zawsze można stosować leki po terminie moja mama jest lekarzem i mówiła mi

problem w tym że paragonu nie mam i nie udowodnie tego sprzedawczyni, odżywka kosztowała 15 zł wiem to nie dużo ale chodzi o zasady bo jak tak można ludzi oszukiwać,
ale tak wam powiem że ładnie pachnie ta odżywka, przed zobaczeniem na date nałożyłam ją na włosy i niby jest ok


to ty nie wieszze to Polskie standardy
pozatym odwazna jesteslekki po terminie to niebezpieczne

PO TERMINIE

15 lut 2010 - 09:36:24

Cytat
nieszczesliwa
np, wiem, że lekarstwa po terminie można używać a kosmetyki jak??
Dziewczyny jak myślicie??

naprawdę nie wiedziałam, że lekarstwa po terminie są zdatne do spożycia... ;/ nigdy w życiu bym nie zaryzykowała, ani szamponem, ani kosmetykiem, ani czymś co się je....

PO TERMINIE

15 lut 2010 - 09:49:53

uwazam ze skoro po terminie to powinni juz nie sprzedawac, albo jak juz to sprzedac ale za pol ceny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to jest? prosze o pomoc