Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

Pediatra Kielce

38 minut temu

Ginekolog Rzeszów

40 minut temu

Budowa domu

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Najlepsza pasta do zębów?

25 wrz 2015 - 00:23:31

U mnie w domu używamy głównie pasty Colgate, lubię taką miętową, ale nie za mocno, wtedy aż piecze w język a to jest już nieprzyjemne

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsza pasta do zębów?

14 gru 2015 - 23:18:51

to zależy o jaką pastę chodzi, próbowałam np dużo past wybielających ale żadna nie przyniosła super efektu, dopiero po zastosowaniu metody Martuni (kumpela mi o niej powiedziała) moje zęby są białe :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-17 10:27 przez sloneczko_55.

Najlepsza pasta do zębów?

03 sty 2016 - 13:09:13

Najgorsza jest chyba Signal,która u nas nie zdała egzaminu. Najbardziej popularna i taka sprawdzona to seria Blend-a med,już która konkretnie pozostawiam do oceny Użytkowników,ale stawiam na 3D White.

Najlepsza pasta do zębów?

21 sty 2016 - 22:58:28

Ja kupuję pasty w sklepie indyjskim albo zielarskim. Naczytałam się o fluorze i jego złym działaniu na człowieka i chcę go unikać

Najlepsza pasta do zębów?

22 sty 2016 - 06:26:57

coś w tym jest, też niestety sporo czytałam na ten temat, ogólnie im więcej chemii w tych różnych produktach, tym gorzej dla nas. Ja ogólnie od roku jestem miłośniczką naturalnej żywności i naturalnych produktów. Pasty, tak jak Ty, kupują też w sklepach zielarskich online. Jeśli dodam do tego kilka innych produktów, to mam wysyłkę gratis.

Najlepsza pasta do zębów?

10 kwi 2016 - 21:01:54

pasta??? "Colodent Super biel". a do dodatkowego wybielenia szczerze polecam węgiel leczniczy - w aptece do kupienia za 8,50 i w domu można sobie nim fajnie wybielić zęby. węgiel w kapsułkach lub w tabletce - rozkruszyć dodać kapkę wody z kranu, wymieszać do uzyskania gładkiej konsystencji i szczoteczką do zębów rozprowadzić - i trzymać tak około 5 minut, potem umyć zęby pastą żeby usunąć nie wypłukany węgiel. Mozna takie zabiegi robić raz dzienne, nie jest to szkodliwe na szkliwo. Ja robię te zabiegi powiem szczerze - REWELACJA :)

Najlepsza pasta do zębów?

02 cze 2016 - 20:20:10

Już jest na rynku polska pasta do zębów bez szkodliwego fluoru , triklosanu i parabenów. Można ją kupić w internecie wraz z innymi produktami kosmetycznymi w serii ORGANIC. Osoby zainteresowane higieną jamy ustnej oraz pielęgnacją całego ciała mogą kupować te naturalne produkty w cenach detalicznych albo klubowych z 25% upustem. Do zakupów w cenach klubowych potrzebny jest link zapraszający, który mogę wysłać na priv lub zwrotnie po kontakcie na mój email: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) lub smsem na numer 725101249 Pozdrawiam Sebastian.

Najlepsza pasta do zębów?

02 cze 2016 - 20:51:51

Używałam wielu past wybielających i polecam pastę ELGYDIUM Wybielającą może być BLANX White i jeszcze jedna którą stosują prezenterzy telewizyjni,modelki itp.. natychmiastowy efekt białych zębów wystarczy użyć przed wielkim wyjściem uwaga tylko na kolor pasty jest krwisto czerwona i trzeba uważać by się nie zachlapać EMAIL DIAMANT ROUGE Original made in France.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsza pasta do zębów?

26 lip 2016 - 01:14:31

Ja w sumie odkąd pamiętam Colgate

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepsza pasta do zębów?

27 lip 2016 - 11:51:59

NIE będę was straszyła ale wszystkie pasty które znam mają FLUOR jedynie ta jest zdrowa i bezpieczna polecam Forever Bright



FLUOR- Gorszy od ołowiu
Niewielu ludzi wie, że fluor tak naprawdę jest trucizną--- W1996 ro­ku 10-letni Kevin otrzymał 1000 funtów odszko­dowania od koncernu Colgate Palmolive. zna­nego producenta pasty do zębów. U chłopca stwierdzono fluorozę, czyli zatrucie fluorem. niezwykle silny środek uspokajający z fluorem. ZAWSZE MOGE DORADZIC NA PRIV GDZIE I JAK KUPIĆ TĄ PASTĘ (Forever Bright)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-27 11:54 przez aloes00.

Najlepsza pasta do zębów?

27 lip 2016 - 11:57:49

Sensodyne

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepsza pasta do zębów?

01 sie 2016 - 01:09:25

Ja lubię pastę Elmex, Elgydium albo Colgate

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Najlepsza pasta do zębów?

31 sie 2016 - 07:49:56

Ajona, systematyczność, szczoteczka miękka - kilka tygodni i naprawdę będzie po problemie, bez cudownych metod, dbając wyłącznie o podstawy. W zasadzie trzeba tylko zadbać o normalne szczotkowanie.

Najlepsza pasta do zębów?

31 sie 2016 - 08:21:06

Ja lubię pasty z Ziaji. Są bez fluoru, skuteczne, no i kosztują kilka złotych, dużo mniej jak ze sklepów zielarskich

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Najlepsza pasta do zębów?

14 wrz 2016 - 20:42:24

chętnie zmienię pastę na jakąś dobrze chroniącą zęby a jednocześnie o w miarę dobrym składzie, ktoś coś poleci?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosy kręcone odżywka bez spłukiwania