Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:17:42

witam :) chciałabym sie poradzić w sprawie kremu brązującego. w związku z tym że jest zima, a ja mam teraz dużo imprez chciałabym mieć ładną opaleniznę.. do solarium nie chcę chodzić, aby nie wysuszać sobie skóry.
jaki macie sprawdzony i możecie go polecić w 100% balsam brązujący?
taki który nie robi niepotrzebnych śladów i ładnie pokrywa ciało?

z góry dziękuję :)))

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:19:53

Lirene do ciemnej karnacji - cały czas go używam i jak najbardziej mogę polecić, daje ładny naturalny kolorek:)

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:20:31

najlepszy jest z Lirene balsam brązujący, nie pozostawia śladów i nie pachnie tak brzydko jak inne balsamy
ja używam do jasnej karnacji Cafe Latte i jestem barrrdzo zadowolona nie zamienie go na żaden inny.

godny polecenia jest rowniez L'oreal nutri bronze

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:22:58

Dla mnie super jest dove, po jednym razie już jest się śniadym, i to naturalnie a nie żółto tak jak to większość takich balsamów ma.... a do twarzy polecam olay- super nawilża i też bardzo naturalnie wygląda..

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:23:42

Cytat
alusia23
najlepszy jest z Lirene balsam brązujący, nie pozostawia śladów i nie pachnie tak brzydko jak inne balsamy
ja używam do jasnej karnacji Cafe Latte i jestem barrrdzo zadowolona nie zamienie go na żaden inny.

godny polecenia jest rowniez L'oreal nutri bronze
Miałam polecić z Dove, ale skoro wszystkie Lirene polecacie, to aż wypróbuję ;-)

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:25:50

Cytat
natijack
Dla mnie super jest dove, po jednym razie już jest się śniadym, i to naturalnie a nie żółto tak jak to większość takich balsamów ma.... a do twarzy polecam olay- super nawilża i też bardzo naturalnie wygląda..


a nie zostawia śladów?

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:25:54

Cytat
aniaem01
Cytat
alusia23
najlepszy jest z Lirene balsam brązujący, nie pozostawia śladów i nie pachnie tak brzydko jak inne balsamy
ja używam do jasnej karnacji Cafe Latte i jestem barrrdzo zadowolona nie zamienie go na żaden inny.

godny polecenia jest rowniez L'oreal nutri bronze
Miałam polecić z Dove, ale skoro wszystkie Lirene polecacie, to aż wypróbuję ;-)[/quot




Dove miałam, nawet fajny ale przeszkadzał mi zapach i smugi miałam po kilku kolejnych użyciach, Lirene o niebo lepszy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-18 16:29 przez alusia23.

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:27:42

Cytat
alusia23
Cytat
aniaem01
Cytat
alusia23
najlepszy jest z Lirene balsam brązujący, nie pozostawia śladów i nie pachnie tak brzydko jak inne balsamy
ja używam do jasnej karnacji Cafe Latte i jestem barrrdzo zadowolona nie zamienie go na żaden inny.

godny polecenia jest rowniez L'oreal nutri bronze
Miałam polecić z Dove, ale skoro wszystkie Lirene polecacie, to aż wypróbuję ;-)[/quot




Dove miałam, nawet fajny ale Lirene o niebo lepszy :)















oo naprawdę? bo ja właśnie ostatnio miałam brać Dove, albo Lirene bo kiedyś miałam już lirene i byl dość ok. a nie pozostawia śladów ani nic?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-18 16:29 przez dorr.

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:27:54

Ja polecam oriflame SILK SATIN RADIANCE
Używam go i jest świetny, stopniowo nadaje opaleniznę, bardzo dobrze sie wchłania i ładnie pachnie a do tego jest w przystepnej cenie10,90 za 200ml. Właśnie zamówiłam sobie kolejne opakowanie :-)

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:47:52

polecam GARNIER SKÓRA MUŚNIĘTA SŁOŃCEM CERA ŚNIADA ;]

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:49:21

Dove-do ciemnej:)

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:51:13

Cytat
natijack
Dla mnie super jest dove, po jednym razie już jest się śniadym, i to naturalnie a nie żółto tak jak to większość takich balsamów ma.... a do twarzy polecam olay- super nawilża i też bardzo naturalnie wygląda..

Oj popieram w 100% ;D

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:53:46

ja polecam z całą pewnością balsam sopot bursztynowa opalenizna firmy ziaja przystępna cena 7-8zł efekty widoczne już po 3-4 dniach. tylko pamiętaj przed pierwszym smarowaniem zrób piling

balsam brązujący- jaki polecacie?

18 sty 2010 - 16:57:25

ja chyba tez wyprobuje lirene :) skoro wszyscy chwala
ja ostatnio kupiłam Johnsons HOliday skin i odradzam.....strasznie smierdzi i pozostawia plamy w dodatku pomaranczowe :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniszczone włosy