Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 298
Ostrzeżenia: 1/5

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

05 lip 2010 - 16:23:07

chyba nie chwyci ;) ja mam ciemny blond i nie bardzo mi złapało, nie polecam palette najlepsza jest garnier color&shine na 28 myć dobrze sie trzyma i włosy są po niej ładne

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

20 lip 2010 - 13:06:40

Ja mam kolor włosów jasny blond
kupiłam szamponetke palette czekoladowy brąz ale boję sie że może mi całkowicie nie zejść a chce potem powrócić do naturalnego koloru
czy szamponetka całkiem zejdzie?

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

25 lip 2010 - 21:27:47

Odpowiedź jest prosta na włosy ciemniejsze od szamponetki szamponetka nie zadziała w taki sposób żeby efekt był zachwycający. W takich przypadkach niestety będą czarne włosy ;(
zapewne po dłuższym czasie . napewno nie po 6-8 myciach !!! moim zdaniem zejdzie po 10-12



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-25 21:29 przez zmienna.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 16:21:26

Też mam włosy koloru ciemny blond i kupiłam już sobie szamponetkę palette czekoladowy brąz 16, dziś mam zamiar ją użyć mam nadzieje, że sie nie zawiode ;/
;;;mam nadzieje , że wyjdzie tak jak trzeba bo jutro nie wyjde z domu ;[
napisze jaki efekt ;]

PS. tez chce wrcic do koloru natularnego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 16:23 przez happyoptimistic.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 16:33:58

wywal to do kosza ;d
mojej kumpeli w ogole nei zeszlo .. i tak zniszczyla tym wlosy ze zaden fryzjer nie chcial jej rozjasniac.
kup lepiej szapmon z mariona lub joanny ;)

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 16:36:52

Ja miałam farbę z Palette w tym kolorze. Włosy wyszły mi praktycznie czarne, ale nakładałam na jasny blond. W każdym razie, niewiele ten kolor miał wspólnego z czekolada, chyba ze z gorzką...

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 16:40:57

ja raz użyłam tej szamponetki i wyszło super...przed nałożeniem miałm ciemny brąz....ja byłam bardzo zadowolona. Tylko że ja nakładałam ja na naturalny kolor nigdy przedtem nie farbując. Kolor zszedł stosunkowo szybko i nie zniszczył mi włosów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 16:42 przez aga_roxi4.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 16:41:12

Ja miałam czekoladowy brąz z palette. Nakładałam na mój wiecznie naturalny ciemny blond/jasny brąz i faktycznie wyszedł ciemny, ale nie czarny. Taka właśnie ciemna czekoladka ;) Ogólnie b. ładny, jednak do mojej karnacji zbyt ciemny. Schodził dość szybko. Ale ciężko mi stwierdzić czy po miesiącu.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 16:48:55

ja mam włosy ciemny braz i uzywałam tej farby, jak dla mnie to byl to najlepszy kolor :) na poczatku miałam włosy czarne, ale pozniej zmyly sie do pieknego koloru, drugi raz jak farbowałam to przytrzymałam farbe troche krócej i od razu po farbowaniu umyłam włosy, już nie było czerni tylko piekna czekolada ;) także polecam :)
myślę ze to wszystko zależy od struktury włosów, od zniszczenia, każdy składnik na każde włosy działa inaczej, nie da się uogólnić i tym samym nie ma farby idealnej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 16:51 przez konstelacja11.

niezweryfikowana
Posty: 1.835
Ostrzeżenia: 3/5

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 16:52:21

miałat tę szamponetkę i rzeczywiście kolor zmył mi się po około 2 miesiącach! mój kolor to jasny/średni brąz. po użyciu tej szamponetki wyszedł mi prawie czarny...

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 16:58:16

nie używaj palett NISZCZY WLOSY! masakra jakaś wypadać mi czaczeły dosłownie garściami miałam o polowe włosów mniej musialam używać specyfików na porost :/ nie farbuj!

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 17:09:56

ja używałam na ciemny blond i szczerze to on nigdy nie schodzi do konca mi sie trzymał pól roku taki rudy został a potem przefarbowałam sie :)

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

23 kwi 2011 - 18:51:49

ja używałam tej szamponetki,ale na 28 myc i wyszła mi praktycznie czarna. dzisiaj próbuje garniera też na 28 zobaczymy czy lepszy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyrównywanie opalenizny