Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Sklep internetowy

49 minut temu

Biznes

53 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:30:34

Cytat
szalone_nozyczki
ja miałam z Marionu aksamitny brąz i byłam baaaardzo zadowolona :) co prawda szybciutko się zmywało, ale było warto :) teraz przerzuciłam się na farbę :)

zgodzę się w 100%!:) miałam go, co prawda z 2lata temu, ale był świetny, strasznie się włosy błyszczały, strasznie fajnie :D :)

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:30:34

Cytat
Venira
Mam pytanie odnośnie szamponetki Palette-czekoladowy brąz na 6-8 myc. Mam kolor wlosow ciemny brąz, i kupiłam wlasnie tą szamponetke, ale dopiero teraz poszperałam i wyczytalam ze czesto wychodzą czarne, i ze sie zmywaja nawet po 2 miesiacach dopiero, czy to prawda? Ktos uzywal tej szamponetki na taki kolor wlosow, jak efekty? Z góry dziekuje za odp.;>

ja miałam ten kolor, i faktycznie wyszedł mi czarny, (a swoje mam brązowe)ale byłam zadowolona z efektu
trzyma długo

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:31:29

jesli nie przekroczysz dopuszczalnego czasu ( bd napisane na opakowaniu ) to wyjdą Ci czekoladowe a ja kiedys sie zapomnialam to juz za mocno chycilo i czarnee mialam ,ale szybko zeszly ;-)

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:34:57

Nie zgodzę się w moim wypadku ;)).
Trzymałam ponad 5 minut mniej i i tak to nic nie dało, a bardzo ciemnych nie mam.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:41:11

mam pytanie caly czas farbowalam sie na czarno z natury mam braz... ale juz mi sie znudzil czarny ;p jaki inny kolor pokryje mi na czarnym?

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:50:27

na moich włosach szamponetka nie daje żadnego koloru :)

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

18 sty 2010 - 17:05:07

mam pytanie caly czas farbowalam sie na czarno z natury mam braz... ale juz mi sie znudzil czarny ;p jaki inny kolor pokryje mi na czarnym?

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

18 sty 2010 - 17:09:54

pallet sa beznadziejne sama uzywalam, nie dosc ze bardzo szybko sie zmywaja (nawet farby) to niszcza włosy. Z doświadczenia wiem ze nie masz co patrzec na firme czy droga czy tania. ja kupilam farbe loreal i zeszla mi po tygodniu ( a kosztowala 30 zl) kupilam natura kolor za 5.80 zl i trzyma sie 3 tyg.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

18 sty 2010 - 18:39:19

wszystko tylko nie palette! podpisuję się pod wszystkim co dziewczyny napisały wyżej, ta firma jest tragiczna.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

18 sty 2010 - 18:40:16

Cytat
mloodziutkaaa
mam pytanie caly czas farbowalam sie na czarno z natury mam braz... ale juz mi sie znudzil czarny ;p jaki inny kolor pokryje mi na czarnym?


zaden. ewentualnie jak uzyjesz np czerwonej farby to beda pod swiatlem (sloncem) miec bordowa poswiate. alo musisz zdjac z wlosow farbe (rozjasniaczem zdekoloryzowac i dopiero pozniej naniesc jakis braz itp) albo uzyc od razu farby do ciemnych wlosow (ona rozjasnia i od razu farbuje (np loreal) ale zawsze miej w szafce opakowanie farby w jakims brazowym kolorze zeby pozniej nie biegnac do sklepu z marchewka na glowie:) albo pozostaje fryzjer ale ja akurat im nie wierze i wole sama eksperymentowac. fryzjerzy tez czesto popelniaja bledy i jeszcze wmowia ze tak mialy byc

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

26 sty 2010 - 22:39:35

używałam kiedys nałogowo czekoladowego brazu palette z tym ze farby a nie szamponetki i faktycznie wychodził baardzo ciemny kolor włosów, ale wszystko zalezy od wlosow

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

04 lip 2010 - 11:39:49

U mnie włosy miały rudawy odcień, mój naturalny kolor to jasny brąz/ ciemny blond

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

04 lip 2010 - 11:46:12

odradzam palette!
mi plamy wyszly!
jct priv;)

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

04 lip 2010 - 11:47:20

mnie chwycila a teraz sie strasznie zmywa mnie juz trzyma 3,5 miesiace

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

05 lip 2010 - 16:23:11

Ja 2 tyg. temu nałożyłam szamponetkę PODWÓJNE ESPRESSO. I muszę powiedzieć że jestem średnio zadowolona. Włosy na grzywce miałam mocno CZARNE a reszte włosów albo mi nie zafarbiło albo były tylko ciemno brązowe (dodam że mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond). Teraz po 2 myciach włosy wyglądają OK, ale myślę że jak na 28 myć to po 2 myciach dużo go zeszło z włosów.

Może mi ktoś polecić jakąś w trwałą szamponetkę?!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

balsam brązujący- jaki polecacie?