Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

1 minutę temu

Zapalenie pęcherza

59 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:07:59

Mam pytanie odnośnie szamponetki Palette-czekoladowy brąz na 6-8 myc. Mam kolor wlosow ciemny brąz, i kupiłam wlasnie tą szamponetke, ale dopiero teraz poszperałam i wyczytalam ze czesto wychodzą czarne, i ze sie zmywaja nawet po 2 miesiacach dopiero, czy to prawda? Ktos uzywal tej szamponetki na taki kolor wlosow, jak efekty? Z góry dziekuje za odp.;>

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:09:18

mi szamponetka w ogóle nie chwyciła ;]

zweryfikowana
Posty: 1.136
Ostrzeżenia: 1/5

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:11:07

szamponetka czy szampon koloryzujący ?
szamponetka złazi baaaaaardzo szybko, miałam czekoladowy brąz ale z joanny i zeszło za 4,5 myciem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-17 20:12 przez nadzessa.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:11:52

ja użyłam :)
szczerze? Powiem tak, że mam ogólnie włosy jasny brąz bo mi z czarnych zblakły z dzieciństwa..
i chciałam się też przykoloryzować, kupiłam tą szamponetkę i wyszły mi praktcyznie czarne!
Jak już tak bardzo chcesz to trzymaj krótko, bardzo krótko.
Mi kolor zmył się troche, a na włosach mam go dalej ponad 3 MIESIĄCE :/

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:11:54

też mam brązowe włosy i praktycznie ta szamponetka mi nic nie zmieniła

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:12:52

Ja słyszałam, że palette strasznie niszczy włosy, w wielu już sklepach. Ma bardzo silne składniki, może dlatego tak długo trzyma.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:14:03

weronika2411

zależy też od kondycji włosa :))

ancyka

Niewiem, ale wiem, że już jej nie kupię. Chociaż popełniłam ten błąd 2 razy, nie polecam też czekoladowego brązu z Marionu.

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:18:35

mnie po takim kolorze zrobił sie mahoń pomieszany z wiśnią xD

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:22:31

Cytat
Domeneka
Niewiem, ale wiem, że już jej nie kupię. Chociaż popełniłam ten błąd 2 razy, nie polecam też czekoladowego brązu z Marionu.

Ja nigdy nie kupowałam palette, więc nie mogę nic osobiście na ten temat powiedzieć.
Co do Marionu, brałam raz nie pamiętam już jaki coś właśnie z odcieniem brązu i byłam zachwycona! Kolor był przepiękny - jak z reklamy. Ale niestety był tylko do 3 myć :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:23:35

szamponetki nie rozjaśniają włosów, więc jeśli użyjesz ją na ciemne włosy to je przyciemni. To ile bedą się trzymać na włosach zalezy przede wszystkim od tego w jaki stanie masz włosy, tzn. jesli masz porozdwajane, zniszczone włosy to barwnik wniknie głębiej i trudniej bedzie się wymywał. Na zdrowych włosach dość szybko się wymyje

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:24:34

a ja dziś nałożyłam czarną i...nie chwyciło mi nic, zero koloru

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:26:40

tylko nie palette! Bardzo ciężko schodzi i siedzi głęboko w strukturze włosów!

zweryfikowana
Posty: 1.738
Ostrzeżenia: 2/5

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:26:57

ja miałam z Marionu aksamitny brąz i byłam baaaardzo zadowolona :) co prawda szybciutko się zmywało, ale było warto :) teraz przerzuciłam się na farbę :)

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:27:41

Cytat
ancyka
Kolor był przepiękny - jak z reklamy. Ale niestety był tylko do 3 myć :(

znam to skąś, ja chciałabym taki średni brąz, cieplutki, ale po 3godzinnych myciach głowy, z prośbami o zejście koloru z głowy mam dość doświadczeń :)

Szamponetka Palette-czekoladowy brąz

17 sty 2010 - 20:29:12

z doswiadczenia wiem (farbuje albo rozjasniam wlosy od jakies 13 lat) ze czekolady i kasztany robi sie troche czerwone w stylu mahon, burgund itp a przy myciu spiera sie na "sraczke" hehe. wszystko zalezy od wlosow. jak sa niefarbowane i zdrowe (albo rozjasnione) to zlapie ciemniej. ufarbowane na ciemno slabiej. tak samo ze zmywaniem. jednym zejdzie po 1 myciu innym po 2 miesiacach. zrob sobie test na jednym pasemku.no i tez liczy sie czas trzymania - im dluzej tym ciemniejszy kolor ktory trudniej sie spluka
ps. polecam JOANNE (szampon 24 mycia lub farbe) czekolada, kasztan, korzenny lub cynamonowy braz. dobrze trzyma, ladnie pachnie a wlosy dluga lsnia. kosztuje pare zl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-17 20:31 przez mc85.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

balsam brązujący- jaki polecacie?