Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
shy08
Cytat
nails
Garnier ma takie mleczko do wygładzania włosów, na moich sie sprawdziło, a z prostownicą efekt murowany. Ładnie pachnie i nie obciąża włosów, a sama mam przetłuszczające się i to było dla mnie ważne ;)

Ile kosztuje?

Nivea to szajs. Mam i wiem.

Stosunkowo niewiele, z tego co pamiętam to może maks 15 zł ;)

Cytat
shy08
Cytat
nails
Garnier ma takie mleczko do wygładzania włosów, na moich sie sprawdziło, a z prostownicą efekt murowany. Ładnie pachnie i nie obciąża włosów, a sama mam przetłuszczające się i to było dla mnie ważne ;)

Ile kosztuje?

Nivea to szajs. Mam i wiem.

przyłączam się do opini ;p , ja swoją oddałam kumpeli , która ją chyba potem wyrzuciła :)

jeśli chodzi o nivea to szajs, jedyny plus to że włosy nie są takie 'sianowate' :D

CHl polecam droga ale dobrze się sprawowała bo już nie używam :) prostownica poszła w odstawkę :)

gdzie mogę kupić tą szczotkę do prostowania włosów i czy ona w ogóle coś daje ?

ja mam u siebie Joannę jakby ktoś chciał :)

mi fryzjerka polecila z JOANNY (profesional) Wygładzający krem do prostowania wlosów, nie wiem czy to w zwyklym sklepie mozna kupic ale w takim z rzeczami fryzjerskimi napewno :) okolo 15 zł kosztuje ;) włosy są ladne błyszczące i nie trzeba prostować wystarczy wymodelowac szczotka i suszarka;)aaa i jest bardzo wydajny, wystarczy odrobinkę na włosy polożyc ;)

joanne odradzam jak i również Welle i Loreala. Polecam Avon balsam do prostowania ispray termochronny

Ja mam odżywkę u siebie na szafie, możesz sobie poczytać o niej na internecie, kupiłam ja w salonie fryzjerskim, jednak jej nie używam

Cytat
blackberry0
gdzie mogę kupić tą szczotkę do prostowania włosów i czy ona w ogóle coś daje ?

ponawiam

Nievea w ogóle nie prostuje..

a próbowała któraś kosmetyków prostujących Pantene?


Cytat
czornaa100
CHl polecam droga ale dobrze się sprawowała bo już nie używam :) prostownica poszła w odstawkę :)
ile kosztuje i gdzie ją można kupić bo szperam po necie ale nie spotkałam?:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-22 21:45 przez kasia9_0.

Cytat
kasia9_0
a próbowała któraś kosmetyków prostujących Pantene?


Cytat
czornaa100
CHl polecam droga ale dobrze się sprawowała bo już nie używam :) prostownica poszła w odstawkę :)
ile kosztuje i gdzie ją można kupić bo szperam po necie ale nie spotkałam?:)

a na allegro patrzyłas bo jest tam tego multum :)



ja do prostowania uzywalam kiedys preparatu w sprayu jesli dobrze pamietam firmy OSIS. kosztuje na allegro okolo 40 zł ale jest genialna i co najwazniejsze wlosy ze srednimi skretami naturalnymi trzymaja sie prosto do tygodnia !!!

Z takich pewniaków od paru lat jest w Hebe seria Prosalon od Chantal - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/. Ogólnie mają wszystkie kosmetyki jakie potrzebuje człowiek do zadbania o własne włosy, począwszy od szamponów, po maski , czy produkty do wygładzania włosów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brevoxyl. pomoc.