Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Witam
mam do was dziewczyny pytanko tak jak w temacie - jaką dobrą odżywkę prostującą włosy polecacie taką żeby bylo widać efekty a nie miała prostowanie tylko w nazwie :)
myślałam nad tą z nivea ale czytałam o niej negatywne opinie w necie i nie wiem czy kupować
z góry dzięki pozdrawiam :) :*

Ja myślę e najlepiej kupić coś w salonie fryzjerskim albo w sklepie fryzjerskim reszta to tylko komercyjna przereklamowana szmira moim zdaniem

Witaj
Z racji tego, że jestem fryzjerką mogę polecić i odradzić

Odradzam odżywkę do prostowania włosów firmy Nivea Hair Care Straight & Easy , owszem ma ładny zapach , nie obciąża struktury włosa, ALE kompletnie nie spełnia się w tym czym powinna ... wiele klientek narzekało na ową odżywkę.
Odżywka napewno nie nadaję się na włosy bardzo skręcone, gdyż po prostu ich nie wyprostuję. Można ją stosować na co dzień, powoduje ona, że włosy szybko się nie przetłuszczają.

Polecam zaś odżywkę do prostowania włosów firmy Gliss Kur

i tak jak poprzedniczka polecam zakup odżywki w salonie fryzjerskim.

Garnier ma takie mleczko do wygładzania włosów, na moich sie sprawdziło, a z prostownicą efekt murowany. Ładnie pachnie i nie obciąża włosów, a sama mam przetłuszczające się i to było dla mnie ważne ;)



zweryfikowana
Posty: 3.200
Ostrzeżenia: 1/5

Też chętnie się dowiem ;))

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

ja uzywam kallosa balsam do prostowania ;dd

ja używam rene blange od fryzjera! kosztuje w prawdzie 50 zł ale efekt jest na calą noc! nic sie nie kręci. Trzeba mało użyć tego preparatu bo obciąza bardzo włosy, ale polecam jak najbardziej!

zweryfikowana
Posty: 1.797
Ostrzeżenia: 1/5

zdecydowanie nie polecam odżywki Nivea, nic nie daje, no może prócz tego, że ma śliczny zapach ;)

a uzywal ktoś Glis Kur ?
Ostatnio reklamowali i się własnie zastanawiam , bo zazwyczaj Glis Kur mają dobre kosmetyki

ja polecam wella dwufazowy spray na allegro kolo 30 zł i starcza na długo
nie obciąża włosów, dla moich jest super

zweryfikowana
Posty: 405
Ostrzeżenia: 1/5

słyszałam, że jest jakiś z Joanny jakiś niebieski. stosował ktoś ???

Cytat
nails
Garnier ma takie mleczko do wygładzania włosów, na moich sie sprawdziło, a z prostownicą efekt murowany. Ładnie pachnie i nie obciąża włosów, a sama mam przetłuszczające się i to było dla mnie ważne ;)

Ile kosztuje?

Nivea to szajs. Mam i wiem.

dzieki za odpowiedzi :) może jeszcze któraś ma wypróbowaną taką odżywke?:))

stosowałam odżywkę prostującą z Nivei i muszę przyznać że jest beznadziejna. włosy po niej wypadają i nie były proste tak jak myślałam

ja wypróbowałam już chyba wsyztsko co jest dostępne w zwykłych sklepach i nic nie dało mi efektu jakiego oczekiwałam... , zawsze w ruch szła prostownica, a włosy nan z natury proste , chodzi mi bardziej o końcówki :). O wiele bardziej jestem zadowolona ze zwykłej prostującej szczotki, której używasz podczas suszenia włosów, mam taką z garniera. Można też używać szerokiej szczotki o dużej powierzchni:) Moja mama mówi na nią szczotka dla koni hehe. np. z Avon :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy