Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 08:23:01

Cytat
KaRgA
Cytat
MaszaGudicz
Cytat
ilhami
Ja też już dawno dawno temu miałam tą nieprzyjemność brać tam pożyczkę z mężem, nie dużo bo tylko 600 złotych.. Taka była sytuacja u nas nieciekawa i nie było wyjścia.. Spłacałam sobie regularnie co tydzień, chyba po 50 złotych taką ratę miałam.. Ale prawdziwego szoku doznałam, jak mąż w końcu dostał zaległą wypłatę i chcieliśmy resztę jaka nam tam została do spłacenia, wpłacić jednorazowo... Przedstawicielka wręcz na nas napadła, że odbieramy jej zarobek, że spłacać nalezy w ratach itd... Co się potem okazało, jeżeli chce się spłacić jednorazowo wszystko to oni coś tam tracą na tym...
Jest tak bo bank, czy pożyczkodawca musi szukać następnej osoby, która zechce pożyczyć pieniądze.
Super firma ten Provident. Pracować dla Providenta to marzenie każdej księgowej, niestety nie każdemu dają szansę zatrudnienia.
Trzeba mieć rower i kartę rowerową.

Nie chcę tu nikogo bronić, ale nie wierzcie we wszystko co piszą. Pożyczkę u nas można spłacić w całości bez oprocentowania do 10 dni od zawarcia umowy. A jeśli klient ma życzenie spłacić swoją pożyczkę kilka tygodni wcześniej niż okres na jaki umowa była zawierana, może to zrobić bez problemu. I to nie prawda, że firma traci pieniądze, bo tak jak mówię, tak czy siak musi spłacić wszystko z odsetkami, nie licząc małego rabatu zależnego od wysokości pożyczki.




to o czym mówisz to nie spłata pozyczki w ciągu 10 dniu od zawarcia umowy, tylko zwrot pożyczki, zmiana decyzji - do 10 dni od zawarcia umowy można zwrócić pieniądze,a nie spłacić pożyczkę

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 08:53:05

"Spłata", czy "oddanie" tej samej kwoty, to to samo.
Posłuchajcie, jeśli ktoś bez dochodu, lub z dochodem 500 zł miesięcznie (przykładowo) chce ubiegać się o pożyczkę taką jak w normalnym banku (taka właśnie jest w pakiecie przelew), no to raczej logiczne, że nie dostanie zgody.

niezweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 08:56:23

Cytat
KaRgA
"Spłata", czy "oddanie" tej samej kwoty, to to samo.
Posłuchajcie, jeśli ktoś bez dochodu, lub z dochodem 500 zł miesięcznie (przykładowo) chce ubiegać się o pożyczkę taką jak w normalnym banku (taka właśnie jest w pakiecie przelew), no to raczej logiczne, że nie dostanie zgody.

To był normalny dochód. 1400zł miesiecznie i tez nie było zgody.

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 10:01:24

Cytat
KaRgA
"Spłata", czy "oddanie" tej samej kwoty, to to samo.
Posłuchajcie, jeśli ktoś bez dochodu, lub z dochodem 500 zł miesięcznie (przykładowo) chce ubiegać się o pożyczkę taką jak w normalnym banku (taka właśnie jest w pakiecie przelew), no to raczej logiczne, że nie dostanie zgody.

No nie.. Pewnie w ciągu 10 dni można odstąpić od umowy nie ponosząc kosztów. Spłacając wcześniej najwyżej nie płaci się odsetek za jakiś okres, więc różnica jest ogromna.

Szczerze, a co za różnica czy spłata przelewem czy osobiście? Raczej zdolność powinna być ta sama, zresztą, można nie mieć zdolności w providencie? Tam chyba osoby, mające możliwość wziąć kredyt nie biorą pożyczek?

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 14:04:14

Jest różnica. Zwłaszcza, że przy przelewie klient jest sprawdzany w BIK-u, a przy gotówce nie.
Nasty, to tylko różnica w słowach, a chodzi o to samo.

PROVIDENT-Praca

08 paź 2011 - 12:52:27

Szukasz dobrej pracy?
Szukasz dobrej współpracy?
Jeśli Tak?
TO dołącz do rodziny Kredytum.pl i zacznij zarabiać razem z Nami.
Nawet 26 000 zł możesz zarobić za jeden sprzedany kredyt czy leasing.
Posiadamy w ofercie produkty pozabankowe bez BIK oraz bankowe.
Dlaczego warto być z Nami:
Nie narzucamy naszej wyłączności;
Pożyczki oraz produkty można sprzedawać w każdym miejscu;
Sam decydujesz, kiedy pracujesz i ile poświęcasz na to czasu;
Nowatorski, intuicyjny system informatyczny;
Darmowe materiały reklamowe;
Nagrody za najlepszą sprzedaż;
Nie odpowiadasz za spłacalność pożyczek;
Sam możesz w systemie tworzyć swoją strukturę sprzedaży –pozyskujesz agentów dla siebie i zarabiasz;
Wymagamy tylko od Ciebie - chęci podjęcia współpracy
NIE CZEKAJ
Zacznij już dziś wejdź na stroną www.kredytum.pl i zostań pośrednikiem finansowym już dziś !!!



PROVIDENT-Praca

12 paź 2011 - 13:12:45

Cytat
pamietnikowa
Cytat
Ajjc
Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

szkoda slow moja znajoma wziela kredyt tam:) wziela 1500 a musi splacic 3000 ;) koszmar! w dodatku duzo ludzi nie placi, a kolejna polowa po 20 zl tygodniowo a maja np placic tygodniowo 120.:)


to nie firma tylko zlodzieje wg mnie!

Jacy złodzieje??? Wszytkie zasady, procenty masz napisane czarno na białym

tak oczywiscie, ja mimo wszystko tak uwazam:)

znajoma ktora tam pracuje, sama opowiada jakie kruczki maja i co robia:)

zreszta wystarczy poczytac na forum co pisza ludzie, ktorzy tam kredyty pozaciagali

sama zawieram dosc wazne umowy (praca) i wiesz ile ludzi ich wogole nie czyta? szok!!! sama czasami mowie nie czyta pan/pani? brak czasu, ale fakt jakby chcieli wszystko przeczxytac 3 h jak nic;) ze zrozumieniem, a dosc czesto wszystko jest tak sformulowane ,ze trzeba sie prawnika radzic i to dobrego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 13:14 przez Ajjc.

PROVIDENT-Praca

12 paź 2011 - 22:07:39

Niestety potwierdze to co wszyscy:

Z dniem dzisiejszym rozwiązałam prace w firmie provident:

nie rozwiązali ze mna umowy tylko zawieslili w związku z czym nie moge sie zarejstrowac nawet do UP
mają przeze mnie weksel inblanco podpisany i będą go trzymać przez 3 miesiące :D nie wiem po co
automatycznie wstrzymali mi wyplate wynagrodzenia za poprzedni tydzień i nie dostałam nawet od nich złotówki
i musze czekać nie wiem kiedy co i jak bedzie i jak ze mna rozwiążą umowę, administracyjnie firma obwarowała sie aneksami i gowno sie im zrobi, kazdy przedstawiciel przez firme traktowany jest jak zlodziej, musisz byc na kazde zawolanie kierownika i kontrolera, bo inaczej bedzie ze uchylasz sie od pracy, jezeli masz zgloszenie przez centale na nowego klienta to mecza pałe ze w ciagu 15 min masz jechac i dac pozyczke, umowy o prace to umowy śmieciowe

ogolnie jeżdziłam w terenie własnym samochodem teren na przestrzeni 130 km w okolicach duzego miasta, ... nigdy nie zaplacili mi za jakiekolwiek zużycie się mojego samochodu, nigdy tez nie dostalam dodatkowych pieniedzy na paliwo, firma uwazala ze jak daja prowizje przedstawicielowi to masz tez z tego oplacac sobie paliwo i naprawe autam czyli bezprawnie kozystali z mojego mienia

ale przy 100 osobach w rejestrze zbiorki mialam okolo 5 tys z czego wychodzi 250 zl brutto odliczyc od tego paliwo za ponad 100 wiec zarobki tygodniowe plasowały sie u mnie na poziomie 70 zl tyg po roku pracy w firmie :D

POdziękowałam .... ogólnie przedstawiciel to złodziej i jego obowiązkiem jest namówić jak najwiecej ludzi na pozyczki i wiernie siedziec w domu i czekac na kontrolę wewnetrzną bo przecież kradnie pieniadze

a co do przelewu ,... nie spradza sie zadnego biku :D przedstawiciele nie daja tych pozyczek bo nie licza sie do wyników i promocji i z tych pozyczek nie ma kasy,... połowa klientów nie wie nawet ze istnieje pakiet przelew ... jak jakiemuś powiedziała to miałam opieprz od kierownika ze przeze mnie firma traci klientów

ale pozyczka gotówka to 100 procent dodatkowej spłaty
przelew to okolo 35 procent dodatkowej splaty zadne kokosy

PROVIDENT-Praca

12 paź 2011 - 22:11:24

a u mnie w miejscowosci przyszla pani z providentu do faceta po splate jednej raty... (wiadomo czesto zdarza sie,ze pozyczaja to ludize np. ze srodowisk patologicznych,zeby miec na picie..) i zamordowal ja,bo nie mial jak splacic.. to bylo przed wakacjami,od tej pory zdaje sobie sprawe z tego jaka to praca i ze w pojedynke po raty chodzic jest niebezpiecznie,tymbardziej dla kobiety

PROVIDENT-Praca

19 paź 2011 - 09:32:16

Cytat
chomik24
Niestety potwierdze to co wszyscy:

Z dniem dzisiejszym rozwiązałam prace w firmie provident:

nie rozwiązali ze mna umowy tylko zawieslili w związku z czym nie moge sie zarejstrowac nawet do UP
mają przeze mnie weksel inblanco podpisany i będą go trzymać przez 3 miesiące :D nie wiem po co
automatycznie wstrzymali mi wyplate wynagrodzenia za poprzedni tydzień i nie dostałam nawet od nich złotówki
i musze czekać nie wiem kiedy co i jak bedzie i jak ze mna rozwiążą umowę, administracyjnie firma obwarowała sie aneksami i gowno sie im zrobi, kazdy przedstawiciel przez firme traktowany jest jak zlodziej, musisz byc na kazde zawolanie kierownika i kontrolera, bo inaczej bedzie ze uchylasz sie od pracy, jezeli masz zgloszenie przez centale na nowego klienta to mecza pałe ze w ciagu 15 min masz jechac i dac pozyczke, umowy o prace to umowy śmieciowe

ogolnie jeżdziłam w terenie własnym samochodem teren na przestrzeni 130 km w okolicach duzego miasta, ... nigdy nie zaplacili mi za jakiekolwiek zużycie się mojego samochodu, nigdy tez nie dostalam dodatkowych pieniedzy na paliwo, firma uwazala ze jak daja prowizje przedstawicielowi to masz tez z tego oplacac sobie paliwo i naprawe autam czyli bezprawnie kozystali z mojego mienia

ale przy 100 osobach w rejestrze zbiorki mialam okolo 5 tys z czego wychodzi 250 zl brutto odliczyc od tego paliwo za ponad 100 wiec zarobki tygodniowe plasowały sie u mnie na poziomie 70 zl tyg po roku pracy w firmie :D

POdziękowałam .... ogólnie przedstawiciel to złodziej i jego obowiązkiem jest namówić jak najwiecej ludzi na pozyczki i wiernie siedziec w domu i czekac na kontrolę wewnetrzną bo przecież kradnie pieniadze

a co do przelewu ,... nie spradza sie zadnego biku :D przedstawiciele nie daja tych pozyczek bo nie licza sie do wyników i promocji i z tych pozyczek nie ma kasy,... połowa klientów nie wie nawet ze istnieje pakiet przelew ... jak jakiemuś powiedziała to miałam opieprz od kierownika ze przeze mnie firma traci klientów

ale pozyczka gotówka to 100 procent dodatkowej spłaty
przelew to okolo 35 procent dodatkowej splaty zadne kokosy


Bez powodu Cię zawiesili? U mnie w oddziale tak nie robią, dziwne. Pracowałaś tam rok i jesteś zdziwiona, że za paliwo Ci nie oddawali? Podpisując umowę nie jest nic napisane, że oddają za zużycie paliwa czy auta. O kontroli też chyba wiedziałaś od początku? Tylko ci co mają coś do ukrycia narzekają, że raz na dwa tygodnie, a czasami rzadziej przyjedzie ktoś żeby gotówkę skontrolować. I wcale nie trzeba w domu siedzieć. Haha, Boże większych bzdur nie słyszałam.

PROVIDENT-Praca

16 maj 2012 - 12:02:08

Witam! Właśnie jestem w trakcie zastanawiania się nad przyjęciem propozycji pracy w provideencie. Moja znajoma pracuje tam kilka lat, z 5 napewno, i jest zadowolona. Jest to jej dodatkowa praca.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dołujące bezrobocie