Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:55:15

moja koleżanka tak pracowała ale wg mnie to mało ciekawe, chodzisz po różnych, nie zawsze przyjemnych okolicach i domach, bo wiadomo kto takie pożyczki najczęsciej bierze... ale może w twoim przypadku będzie inaczej, powodzenia !!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:57:11

Cytat
mika2543
tak, oni tylko dzwonią, a niestety ludzie płacą takie kwoty na ile ich stać, no i jeszcze jak ktoś nie płaci to przyjeżdża kierownik z wyższym kierownikiem i udzielają reprymendy, wiem, bo jak wpadnę do mamy to opowiada co tam u nich się dzieje;) chociaż nie powinna bo może wylecieć przez to z pracy;/

wlasnie ta moja znajoma nie wpuszcza ich wcale do domu, raz tylko odebrala domofon i powiedziala" place tyle ile moge" dowidzenia:) i cisza, niby oddali ja do windykacji, dzwonili do niej pare razy, dokladnie bylo to 2 lata temu i cisza do dzis.

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:59:43

Po 1. Wszelka praca w jakiej masz płacone od ilości sprzedanych 'usług' to wyzysk, bo ty dostajesz mikro procent od tego jakie pieniądze wprowadzasz do firmy. A po. 2 narażasz się na niebezpieczne i stresujące syt. bo grono osób będzie OK, a trafia się nieprzyjemne typki.

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:59:48

Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

Ja również nie chciałabym tam pracować. Zbijają kasę na ludziach,którzy często w desperacji pożyczają od nich pieniądze.

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 09:03:14

Cytat
_inka_
moja koleżanka tak pracowała ale wg mnie to mało ciekawe, chodzisz po różnych, nie zawsze przyjemnych okolicach i domach, bo wiadomo kto takie pożyczki najczęsciej bierze... ale może w twoim przypadku będzie inaczej, powodzenia !!
dzieki,,,mam taka nadzieje :)A jak nie sprobuje nie bede wiedziala :)

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 09:16:27

Cytat
madziaR78
Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

Ja również nie chciałabym tam pracować. Zbijają kasę na ludziach,którzy często w desperacji pożyczają od nich pieniądze.

Zgadzam się z powyższym.
Dorzucę jeszcze cytat z forum o PROVIDENCIE :
provident
napisany: Pon Sie 17, 2009 (11:58)
Pracowałem kilka lat w tej firmie,zwykły przedstawiciel musi użerać sie z klientami którzy nie płacą. Ponad to w ciegu dnia są co chwila telefony od kierowników którzy nalegają na ciągłe odwiedziny takich klientów,sami nie robią nic. umowy są podpisywane za namową kierowników nawet wówczas jeśli przedstawiciel składa obawe co do wypłacalności klienta. Wszystko jest ładnie ale tylko do pierwszej raty a potem . . .koszmar.Sama firma traktuje przedstawicieli jak debili i zło konieczne mobing jest w tej firmie dniem powszechnym. Po kilku latach gdy tam pracowałem byłem psychicznie zmaltretowany. Ta firma to szajs!


No i ja bym w życiu nie poszła pracować tam gdzie zdarzają się pracownikom takie rzeczy :

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081231/AKTUALNOSCI/759494355

http://www.olsztyn.com.pl/news/morderstwo-przedstawicielki-providenta/4143

http://wyborcza.pl/1,75478,2897031.html

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 09:18:37

moja sasiadka tam pracuje już długo ze 3 lata , ale ogólnie nie polecam naciagacze i nic wiecej ... Wiem to z własnego doswiadczenia , a raczej rodziców ... pamietam jak kiedys wzieli tam 2 pozyczki i tyle kasy trzeba było spłacać , pozatym co tydzień nachodzi Cie takowy typ i zbiera kase :/

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 09:20:16

to samo miałm napisać o tych morderstwach

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 10:32:30

był kiedyś reportaż w telewizji o dwóch pracownicach providentu zabitych przez klientów!!! w zyciu nie poszłabym tam do pracy!

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 11:00:19

Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

Dokładnie! Nienawidzę ich odkąd zdarzyła mi się następująca rzecz: ukradziono mi kiedyś dowód, tuż po tym jak go dostałam. Sprawa zgłoszona na policje, do urzędu miasta itd. Po dwóch latach przyszedł do mnie list od Providentu, że mam zacząć spłacać kredyt albo oddadzą sprawę do sądu. Okazało się, że szanowny Provident udzielił komuś pożyczki na SAM DOWÓD nie sprawdzając czegokolwiek. Jakaś osoba (czy była aż tak podobna do mnie, że nie zorientowali się po zdjęciu?) przedstawiła im sfałszowane zaświadczenie o dochodach (pytam- jak DOPIERO CO 18letnia, za przeproszeniem, gówniara może mieć już stałe dochody od dłuższego czasu) i podała jakiś zupełnie inny adres. Dostała kredyt od jakiegoś debila, który nie pokusił się choćby o sprawdzenie ważności dowodu w bazie danych, a potem ja musiałam załatwiać zaświadczenia od policji, z urzędu itd, a Provident nadal mi nie wierzył. Do tego ciągle dzwonili do domu, coraz to nowe osoby, i udawały zielonych w tej sprawie. Podstępem (podając się za moją koleżankę) jakaś babka wyłudziła od mojej mamy tel. na moją komórkę i znowu mnie gnębili! Aż w końcu poszłam na policje, poinformowałam o tym Providenta i nagle pisma oraz telefony głucho się urwały.

Jeżeli tak "solidnie" działa ta firma, to dziewczyny- zastanówcie się zanim będziecie miały z Provdentem cokolwiek wspólnego.

PROVIDENT-Praca

26 wrz 2009 - 17:49:27

Czy przedstawiciel musi sam szukać klientów w Providencie?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 842

PROVIDENT-Praca

26 wrz 2009 - 18:00:22

Cytat
Dorota33
Czy przedstawiciel musi sam szukać klientów w Providencie?
Oczywiscie ze sam i jesli ma ich mało poprostu wylatuje z pracy. Przedstawicieli róznymi sposobami namawiaja do pozyczki,dlatego nawet udzieli bezrobotnemu .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-26 18:01 przez ubasia5.

PROVIDENT-Praca

26 wrz 2009 - 18:00:32

u mnie w miescie zostala zabita kobieta, ktora pracowala w prowidencie, poszla po rate do klienta, a ze on nie mial to zabil ja metalowa rurką walac ja w glowe i wyrzucil do smietnika, nie wydaje mi sie zeby to byla dobra praca a przy tym bezpieczna. bylo o tym niedawno bardzo glosno bo doslzo do tego kilka miesiecy temu, bodajze 2.

PROVIDENT-Praca

26 wrz 2009 - 18:07:24

dla mnie to koszmarna praca.. moja sasiadka pracowala w ty kredytach i musiala chodzi po domach i zbierac kase ale jaka po 5-10zl. dla mnie to firme powinni zlikwidowac. Po co dawac kredyty dla ludzi ktorzy nie pracuja a pozniej nie moga ich splacic.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

26 wrz 2009 - 18:09:36

Cytat
asienkaaaa1989
u mnie w miescie zostala zabita kobieta, ktora pracowala w prowidencie, poszla po rate do klienta, a ze on nie mial to zabil ja metalowa rurką walac ja w glowe i wyrzucil do smietnika, nie wydaje mi sie zeby to byla dobra praca a przy tym bezpieczna. bylo o tym niedawno bardzo glosno bo doslzo do tego kilka miesiecy temu, bodajze 2.
nie zdecydowała bym się na tego typu prace niejednokrotnie trzeba chodzić po jakiś patologiach (oczywiście nie uogólniam) ale nie jest to zbyt bezpieczne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca katowice?