Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w domu

02 sie 2017 - 11:46:00

Postanowiłam napisać taki wątek, nie udało mi się znaleźć podobnego na forum, jeżeli już jednak jest z góry przepraszam.
Jestem bardzo ciekawa, bo nie raz słyszałam o możliwościach zarabiania online (np. wypełnianie ankiet) lub w domu ( składanie długopisów? ).
Chciałam zapytać, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia na tym polu?

Praca w domu

02 sie 2017 - 13:09:57

Ankiet nie polecam bo sama próbowałam.
Ja miałam taką sytuację, że zalogowałam się na pewnym portalu gdzie miałam wypełniać ankiety i tworzyć oraz testować próbki.
Żeby się włączyć do programu trzeba było zadzwonić do nich i podać swój adres na który miały przychodzić próbki.
Za wypełnioną ankietę miałam dostawać 10 groszy, za utworzoną 1 zł a za przetestowanie 1 próbki 5 zł.
Wypełniłam mnóstwo ankiet i utworzyłam kilka. Pieniążki rosły na mojej stronie ale ich nie dostałam. Próbek nie dostałam, zdzwoniłam i nie było kontaktu z nimi.
Wyłudzili mój dane, z ankiet wiedzieli co lubię itd.
Miałam mnóstwo telefonów z ofertami, mnóstwo listów z rzekomymi wygranymi.
Musiałam zmienić numer bo było to aż tak męczące dla tego nie dajcie się dziewczyny wkręcić. Inne kobiety mogą wam polecać wypełnianie ankiet ale tylko dla tego że za polecenie 1 osoby płacą rzekomo 10 zł.

Druga sprawa chałpnictwo.
Siostra robiła zasuwki do mebli.
Polegało to na tym, że pan wpadał do domu z podzespołami i za kilka godzin miał przyjechać po 100 szt gotowych. Siostra musiała rzucać wszystko w kont i robić jak szalona. Potem go niebyło tydzień lub nawet miesiąc i znów pojawiał się bez zapowiedzi i znów mu się paliło.
Za wykonaną robotę płacił marne grosze.
Siostra miała całe ręce w jakiś paskudnych wypryskach i nie mogła się doleczyć u dermatologa.
Nie wiadomo czym były pokryte te elementy zasuwek.

Praca w domu

17 sie 2017 - 17:24:28

No fakt. Ankiety to raczej więcej charówki i trudność, aniżeli jakikolwiek sensowny zarobek. Składanie długopisów to już fantasmagoria. Nikt tego w domu nie robi, a w fabryce owszem, ale roboty już dawno na tym polu przodują. W domu można zająć się np. copywritingiem - czyli pisaniem tekstów na zlecenie agencji reklamowych. Ale to też robota bez szału i trzeba jednak mieć to tzw. lekkie pióro, co nie każdy potrafi. Osobiście polecałabym się najpier przeszkolić w obrębie branży, która Cię najbardziej interesuje, bo czasem nawet i ubezpieczenia można wciskać z domu (call niby center), ale sensowniejsze jest jakieś rzemiosło, np. kwiaty - <moderacja> - i robienie wiązanek na różne okazje. Oczywiście kto co lubi i w czym się dobrze widzi. Trzeba tylko pamiętać o samoorganizacji i determinacji, bo często jest jak na studiach czy w szkole, bez nadzorcy chcieć to się raczej chce mało, więc i robota stoi, a internet huczy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-17 20:30 przez moderator.

Praca w domu

18 sie 2017 - 00:28:24

Myślę,że wśród tych firm jest mnóstwo oszustów i wyłudzaczy.
Nie twierdzę,że wszystkie,bo wiadomo,że zdarzają się uczciwe i porządne.
Jednak większości chodzi o dane,pod które później będą słać miliony bzdur,dzwonić po tysiąc razy i nie dadzą człowiekowi spokoju,jak pisze @kukingaku .Głównie chodzi tu o te wszystkie "darmowe" próbki,na które nabierają się ludzie.
Dla mnie to nic innego,jak zwykłe wyłudzanie danych osobowych i sprzedaż ich za kilka próbek.
Czasy są okropne,a firmy wykorzystują ludzką naiwność.

Praca chałupnicza oczywiście jest fajną sprawą.Tylko raczej polecałabym popytać w swoim rejonie i rozmawiać z ludźmi fizycznie,a nie korzystać z internetu.

Ja kiedyś malowałam.Były to takie drewniane elementy (odpadki ze stolarni),które były odpowiednio powycinane,obrobione i należało je tylko pomalować.Takie dodatkowe wyroby stolarni-dekoracje.
Sama odbierałam elementy,farby i pędzle,a później (gotowe) odwoziłam (15 km).Bardzo mi się podobała taka współpraca,a ludzie byli bardzo w porządku.Przede wszystkim Ich poznałam,wiedziałam,gdzie mieści się firma i była to dodatkowa praca jak najbardziej "bezpieczna".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-18 00:31 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Praca w domu

22 sie 2017 - 12:12:59

Próbowałam z pudełkami, kopertami czy opakowaniami. Ciężka sprawa, kiepski zarobek :) wszystkie ankiety, długopisy czy inne tego typu rzeczy to była katastrofa, sporo oszustów można znaleźć :)

Praca w domu

22 sie 2017 - 13:10:51

ja pracuje jako grafik - freelancer ;)

Praca w domu

22 sie 2017 - 18:02:05

Możesz także spróbować tutora. Mój przyjaciel pracuje jako nauczyciel chemii online. Nawet z domu nie musisz wychodzić) tutaj jest strona <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-22 18:36 przez moderator.

Praca w domu

23 sie 2017 - 09:05:20

fajna sprawa w domu siedzieć nie wychodzić i zarabiać.
z drugiej strony świata i d,,,nie ruszać to nie dla mnie
kiedyś jak dziecko było małe to szyłam dla znajomej co miała galerię plastyczną .
W ten sposób sobie dorabiałam wolną chwilą a wiesz w domu ciągle miałam bajzel , ścinki i nitki prawie walały się wszędzie .
To dobre jest dla osób które naprawdę są zmuszone do siedzenia ze względu na zdrowie choroba to rozumiem.

Praca w domu

23 sie 2017 - 12:39:58

Cytat
banach
fajna sprawa w domu siedzieć nie wychodzić i zarabiać.
z drugiej strony świata i d,,,nie ruszać to nie dla mnie
kiedyś jak dziecko było małe to szyłam dla znajomej co miała galerię plastyczną .
W ten sposób sobie dorabiałam wolną chwilą a wiesz w domu ciągle miałam bajzel , ścinki i nitki prawie walały się wszędzie .
To dobre jest dla osób które naprawdę są zmuszone do siedzenia ze względu na zdrowie choroba to rozumiem.

To prawda,że czasem z organizacją i bajzlem bywa różnie.
Ja akurat miałam normalną pracę (na etacie),a poza nią sobie dorabiałam.Miałam dodatkowo parę groszy.
U mnie pomagał syn i mama,a więc było dużo łatwiej.
Tylko ja lubię takie rzeczy i to malowanie było też dla mnie sporą odskocznią.
Teraz zmienili się właściciele i już nie kombinują z tymi ścinkami i malowaniem,a szkoda.

Praca w domu

28 sie 2017 - 13:54:49

jeśli chodzi o płatne ankiety to polecam tę stronę:

<moderacja>

za wypełnienie ankiety dostaje sie od 200 do 2000 punktów w zależności od długości ankiety (przeważnie jest to 500 lub 1000 punktów)Każde 1000 punktów to równowartość 1 euro (przeliczane automatycznie na PLN po aktutualnym kursie) wyplaty mozliwe są od 20000 puntów = 20euro (ok 90zł).
Ankiet nie należy traktowac jako podstawowe żródło dochodu ale zawsze można sobie dorobic na drobne wydatki. Użytkownik otrzymuje zwykle 2-3 ankiety tygodniowo. Polecam jako formę dodatkowego zarobku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-29 20:36 przez moderator.

Praca w domu

29 wrz 2017 - 19:07:19

Ankiety można wypełniać tylko trzeba wiedzieć jakie panele są wypłacalne i godne polecenia. Można też pisać teksty, pisać opinie, zdobywać jakieś nagrody. Osobiście tak właśnie dorabiam, bo siedzę w domu z moimi pociechami a nie mam z kim ich zostawić. Nawet zaczełam pisać o tym blog podam link, chociaż nie wiem czy można. A jeśli się nie wyświetli to proszę pisać na priv.

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-29 20:37 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w domu

12 lis 2017 - 17:25:04

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-13 14:12 przez Izkaa21.

zweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w domu

23 sty 2018 - 14:04:28

To może ja teraz się tu wypowiem. Jestem uczestnikiem już wielu paneli ankietowych od sierpnia ubiegłego roku. Niedługo, ale już parę "groszy" wpadło. Wiele paneli polecili mi znajomi, więc jestem pewna ich wypłacalności. Z tych wszystkich paneli, z których korzystam polecam głównie:

MYIYO - za 20000 pkt dostaniemy 85 zł. Fajne ankiety, niezbyt skomplikowane i krótkie.
https://www.myiyo.com/?ref=312757325

OPINIE.PL – tu jest więcej płatne za ankietę, ale ankiet nie jest tak wiele w miesiącu. Za 10000 pkt 50 zł przelew na rach bankowy lub pay pal.
http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76278213

REAKTOR OPINII – Ankiet jest wiele, ale mniejszej wartości niż w opinie.pl. Za 500 pkt mamy 50 zł, płatność przelewem na rachunek bankowy.
https://reaktoropinii.pl/ref/bi6bb

BADANIE OPINII – Też często ankiety są. Za 1000 pkt dostaniemy 50 zł płatne przelewem na rachunek bankowy.
http://panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/

GLOBAL TEST MARKET – Ankiet otrzymuję codziennie około 3-4, czasem na 1 się nie zakwalifikuję, ale wtedy przyznają ileś losów do losowania nagród. Za 1631 pkt dostaniemy 60 zł, płatne na pay pal.
https://www.globaltestmarket.com/logout.php

TOLUNA – stąd też mam dużo ankiet. Jedne mniej płatne, drugie więcej. Za 50000 pkt otrzymamy 50 zł, płatne na pay pal. Lub za 20000 pkt bon do empiku wartości 20 zł.
https://pl.toluna.com/referral/Kala1586

CASHBACKRABAT – bardzo fajna strona zwłaszcza dla aktywnych zamawiaczy przez internet ;) , na której odzyskuje się pewien procent zapłaconych pieniędzy za swoje zakupy. M.in. z takich sklepów jak Smyk, 5.10.15, empik i wiele wiele innych. Przy zamawianiu jakiegoś przedmiotu (ciuchów, leków, zabawek, karmy dla zwierząt lub coś innego co potrzebujesz) trzeba być zalogowanych na cashbackrabat i przez ich stronę przejść do danego sklepu – nie może być więcej okien otwartych na komputerze, bo inaczej panel nie wychwyci Twojego zakupu. Trzeba tylko trochę poczekać na zaakceptowanie przez sklep Twojego zakupu i naliczenie Ci tego procentu. A poza tym to też klikanie w reklamy, płatne meile, więc też fajny panel i ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy. Trzeba uzbierać 100 cashcoins, czyli 100 zł. Na start doliczają 30 zł, więc tylko 70 zł do uzbierania. Zmieniałam teraz bank na millenium i za samo to dostałam 38 zł ;) Jeszcze parę zł i wypłata się szykuje ;)
Aha, jak ktoś chce jak ja zmienić konto na Millennium to jest ciekawa opcja do 30 marca 2018 roku. Program „lubię to polecam”. Trzeba podać numer 23050549 przy wypełnianiu wniosku i wtedy i ja i Ty dostaniemy po bonie do empiku za 80 zł lub 4 bilety do kina. W końcu konto darmowe za 0 zł. Konto 360 stopni. Przeszłam do nich z innego banku i jestem w końcu zadowolona. Poczytajcie o tym banku!
A tu link do Cashbackrabat:
https://www.cashbackrabat.pl/u/711255

SW PANEL – ankiety są bardzo krótkie, codziennie można zarobić około 1 – 2 zł za zaledwie 3 minuty, więc sądzę, że warto zbierać przez cały miesiąc. Do uzbierania 100 pkt wartości 50 zł.
http://swpanel.pl/rejestracja?ref=197428

EKSPERT STREETCOM – to konto do testowania produktów, też są krótkie ankiety, żeby się dostać do kampanii i wypróbować jakiś produkt.
https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/ea08a89b0ae1fb9f09f9e4ed69f4bd2e

PANEL PBS – również fajne i krótkie ankietki. To „brat” sw panel. Również 100 pkt = 50 zł. Pieniądze przelewają na konto, pay pal lub otrzymujesz nagrodę rzeczową.
http://panelpbs.pl?ref=197428

DEMANDO – 500 pkt wymieniasz na 50 zł. Bardzo proste, nieskomplikowane (jak się czasem zdarza w innych panelach) ankiety. Można też sobie fajne pieniądze zarobić
https://panel.demando.pl/user/recommend/token/a93caea5fcfc592edafa64951ac2b20d4dd29c91/

GREENPANTHERA – bardzo dużo ankiet w ciągu dnia na meila, czasem się na niektóre nie zakwalifikuję. Wartość ankiety około 0,6 dolara. Trzeba uzbierać 30 dolarów, płatne na pay pal. Przy rejestracji dostajesz 5 dolarów.
http://greenpanthera.com/pl/?rf=fe6155492ef72

CENTRUM REKLAMY – czyli klikanie w reklamy, płatne meile, itd. Trochę zabawy, ale za parę sekund klikania parę groszy wpadnie. Nie trzeba wypełniać ankiet i się zastanawiać nad odpowiedziami co zaznaczyć. Do uzbierania 30 zł, płatne przelewem na konto bankowe.
http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=mia8625

Wiadomo, każdy z nas będzie otrzymywał inną ilość ankiet w zależności od tego co wpiszecie przy rejestracji, czym się zajmujecie, gdzie mieszkacie, jaka jest wasza płeć czy wiek. Im więcej zainteresowań i szeroka charakterystyka tym większe szanse na zarobek.

Praca w domu

08 lut 2018 - 11:17:13

nie jestem przekonana do tkiej ,,pracy'' jak te ankiety i klikanie w reklamy, strata duzej ilosci czasu a mały zysk. W sieci jest duzo ogłoszeń dotyczących ,,normalnej'' pracy zdalnej np wykonywanie ankiet przez telefon, dzwonienie do ludzi z jakas oferta, przepisywanie tekstów, pisanie artykułów itd

Praca w domu

08 lut 2018 - 12:30:42

dla mnie to beznadzieja .
nie ma nic innego do roboty w domu tylko klikanie w kompa?
ja swego czasu jak dzieciak był w domu dorabiałam sobie szyciem ale nie musiałam to fakt . Po prostu znajoma oddawała do Galerii plastycznej swoje prace sukienki spódnice miedzy innymi to szyłam . Nawet zdarzyła mi się oferta przez znajomą abym wyprowadzała psa Panu Profesorowi lekarzowi ale za daleko mieszkał.
można naprawdę coś poszukać ale z sensem .:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reklama zewnętrzna