Obecnie rozmawiamy o:

kurs prawa jazdy

16 minut temu

hala łukowa

34 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca po doradztwie zawodowym

30 mar 2017 - 14:30:33

Czy ktoś z Was pracuje jako doradca zawodowy? Sama kończyłam ten kierunek, ale niestety mimo poszukiwań ciężko o pracę a nawet staż w tym kierunku ( chyba że bez gwarancji zatrudnienia a to od kilku lat nie przejdzie). Rozmawiałam z kilkoma znajomymi i mają podobnie. Dlatego ciekawa jestem czy jest ktoś komu udało się wybić w tej branży i jak tego dokonał :).

Praca po doradztwie zawodowym

04 kwi 2017 - 11:56:45

jest sporo pracy dla doradców zawodowych na przykład przy różnego rodzaju projektach. Niektóre szkoły też zatrudniają doradców zawodowych. Popytaj w lokalnych instytucjach typu fundacje, stowarzyszenia, urzędy pracy itp.
W necie to polecam poszukiwanie zleceń w tym temacie na portalu ngo.pl, tam organizacje zlecają pracę przy projektach, dzieki temu możesz zdobyć doświadczenie chociaż

Praca po doradztwie zawodowym

04 kwi 2017 - 11:57:50

Cytat
kasia5266
Czy ktoś z Was pracuje jako doradca zawodowy? Sama kończyłam ten kierunek, ale niestety mimo poszukiwań ciężko o pracę a nawet staż w tym kierunku ( chyba że bez gwarancji zatrudnienia a to od kilku lat nie przejdzie). Rozmawiałam z kilkoma znajomymi i mają podobnie. Dlatego ciekawa jestem czy jest ktoś komu udało się wybić w tej branży i jak tego dokonał :).
no wąłsnie doradaca zawodowy nie wiedziec czemu u nas zawód pomijany malo istotny a jest chyba jednym z najważniejszych bo ludzie w dzisiejszych czasach maja problem z okresleniem sie co chcieli by robic. Ja miałam kontakt z takim doradcom i bardzo miło wspominam rozmowę oraz pomoc jaka otrzymałam. Prace mozna znalezc przy projektach unijnych gdzie sa dotacje i sa kursy przekwalifikowujace.

Praca po doradztwie zawodowym

06 kwi 2017 - 14:49:17

W urzędach pracy i szkołach pytałam i niestety, ale nawet na staż nie było możliwości.W jednej ze szkół szukali do pracy, ale dyrektorka powiedziała, że minimum pół roku doświadczenia. Poszukam tych projektów.Mam nadzieję, że nie w każdym wymagają doświadczenia, bo akurat w tej dziedzinie jest ono zerowe póki co.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca a zwolnienie na czas matury